Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   A fórumról... :) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Olvasatlan bejegyzések (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1040)

Szecsa 11-13-2006 17:21

Olvasatlan bejegyzések
 
Sziasztok!

Lattam egyik temaba felvetodott -azt hiszem Deni altal-, hogy ne legyen ott az egesz forumon irkalt olvasatlan bejegyzesek ha a fenti menusorba erre a linkre kattinktunk.
En is szivesen vennem ezt, hogy ha pl. kiegeszulne egy olyan szurovel, vagy barmivel, hogy pl. csak a Hódító témán belül mutassa a friss üzeneteket.

(Mukodik mar a modulos oldal vagy erre is vonatkozik az elzarkozas?)

Szecsa

Deni 11-13-2006 17:24

Quote:

Originally Posted by Szecsa (Post 42870)
Sziasztok!

Lattam egyik temaba felvetodott -azt hiszem Deni altal-, hogy ne legyen ott az egesz forumon irkalt olvasatlan bejegyzesek ha a fenti menusorba erre a linkre kattinktunk.
En is szivesen vennem ezt, hogy ha pl. kiegeszulne egy olyan szurovel, vagy barmivel, hogy pl. csak a Hódító témán belül mutassa a friss üzeneteket.

(Mukodik mar a modulos oldal vagy erre is vonatkozik az elzarkozas?)

Szecsa

Nekem már az is elég, h ha csak a Harcosok topicot nem látom ott :D

Killer 11-13-2006 17:25

Quote:

Originally Posted by Szecsa (Post 42870)
Sziasztok!

Lattam egyik temaba felvetodott -azt hiszem Deni altal-, hogy ne legyen ott az egesz forumon irkalt olvasatlan bejegyzesek ha a fenti menusorba erre a linkre kattinktunk.
En is szivesen vennem ezt, hogy ha pl. kiegeszulne egy olyan szurovel, vagy barmivel, hogy pl. csak a Hódító témán belül mutassa a friss üzeneteket.

(Mukodik mar a modulos oldal vagy erre is vonatkozik az elzarkozas?)

Szecsa

jó ötletnek tartom!!és legalább nem lenne ideje Atinak ennyit udvariaskodni!!:D:D:D

dreaman68 11-13-2006 17:28

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 42873)
Nekem már az is elég, h ha csak a Harcosok topicot nem látom ott :D

:D:Dlol
ez szép volt:D

Dragi 11-13-2006 17:28

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 42873)
Nekem már az is elég, h ha csak a Harcosok topicot nem látom ott :D

pedig az elég ritka volt :D:D:D

Ati 11-13-2006 17:49

Quote:

Originally Posted by taszi (Post 42875)
jó ötletnek tartom!!és legalább nem lenne ideje Atinak ennyit udvariaskodni!!:D:D:D

Sajnálom, de udvariasság mindenekelőtt, nem akarok én bunkónak tűnni senki szemében. ;) Emellett sajna másra nem jut idő. ;)

Steve 11-13-2006 19:18

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 42895)
Sajnálom, de udvariasság mindenekelőtt, nem akarok én bunkónak tűnni senki szemében. ;) Emellett sajna másra nem jut idő. ;)

javallat: kevesebb fél évnél régebb megválaszolt kérdést kommentálj és elég sok időd marad:D

Grabi 09-29-2007 15:29

megint megcsillogtatom számítástechnikai hiányosságaimat.

én egyre több témát mellőzök, mert szimplán nem érdekel vagy butaságnak tartom, de ennek ellenőre 20-30, most 60 olvasatlan üzentet mutat, ha pedig rámegyek akkor nincs új téma. ezt nem értem, de inkább azt gyanítom, hogy vmit rosszul csináltam.

azt szeretném, hogy csak azt jelenítse meg olvasatlan üzenetnek, amely témákat nem mellőztem. nem tudom jól állítottam-e be mindent. kérlek segítsetek

Synkel 09-29-2007 15:30

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 127081)
megint megcsillogtatom számítástechnikai hiányosságaimat.

én egyre több témát mellőzök, mert szimplán nem érdekel vagy butaságnak tartom, de ennek ellenőre 20-30, most 60 olvasatlan üzentet mutat, ha pedig rámegyek akkor nincs új téma. ezt nem értem, de inkább azt gyanítom, hogy vmit rosszul csináltam.

azt szeretném, hogy csak azt jelenítse meg olvasatlan üzenetnek, amely témákat nem mellőztem. nem tudom jól állítottam-e be mindent. kérlek segítsetek


Csatlakozom Grabihoz, mióta rákaptam a témák mellőzésére, ez engem is baromira zavar.

Ati 09-29-2007 20:50

Ez nem így működik. Annyi olvasatlan üzeneted van, ez tény. Nem jeleníti meg, mert nem vagy rá kíváncsi. Minden jól működik tehát. Ha már nincs amit megjelenítsen, katt arra, hogy mindent elolvastál, és olvasottnak vesz minden addigi üzenetet.


All times are GMT +1. The time now is 03:09.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu