Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   lehet több országom az 5. szinten? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4246)

római 06-15-2010 11:19

lehet több országom az 5. szinten?
 
lehet több országom az 5. szinten?

Ati 06-15-2010 11:21

Quote:

Originally Posted by római (Post 256030)
lehet több országom az 5. szinten?

Kérlek, hogy olvasd el a regisztrációs szabályokat. Tudom, hogy egyszer már azt állítottad, hogy elolvastad, de szemmel láthatóan nem.

római 06-15-2010 11:27

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 256032)
Kérlek, hogy olvasd el a regisztrációs szabályokat. Tudom, hogy egyszer már azt állítottad, hogy elolvastad, de szemmel láthatóan nem.

elolvastam.Várj átfutom még egyszer.

Ati 06-15-2010 11:32

Quote:

Originally Posted by római (Post 256034)
elolvastam.Várj átfutom még egyszer.

Rendben. Fordíts különös figyelmet a LEGELSŐ pontra.

római 06-15-2010 11:32

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 256032)
Kérlek, hogy olvasd el a regisztrációs szabályokat. Tudom, hogy egyszer már azt állítottad, hogy elolvastad, de szemmel láthatóan nem.

de ha öszekapcsolom akkor sem? de ha van 1 országom az5. szinten és 1 a 4. szinten akkor ugye össze lehet kapcsolni.

Ati 06-15-2010 12:19

Quote:

Originally Posted by római (Post 256038)
de ha öszekapcsolom akkor sem? de ha van 1 országom az5. szinten és 1 a 4. szinten akkor ugye össze lehet kapcsolni.

"A rendes játékban csoportonként maximum 1 országod lehet, az ötödik (kezdő) szinten pedig összesen egy országod."

Kérlek, hogy TÉNYLEG olvasd el a regisztrációs szabályokat.

Dynosaur 06-16-2010 10:59

Quote:

Originally Posted by római (Post 256038)
de ha öszekapcsolom akkor sem? de ha van 1 országom az5. szinten és 1 a 4. szinten akkor ugye össze lehet kapcsolni.

ha szabálytalan az, hogy 2 országod legyen az ötödik szinten, akkor azt összekapcsolni sem fogod tudni! ;)

megjegyzés: ha mindenképpen több országot szeretnél irányítani egyből, akkor regisztrálj anarchba. ott akármennyi országod lehet, és összekapcsolni sem kell őket. (viszont az egy más világ, mint a normál, mindenki aki ott komolyabban játszik több országgal rendelkezik. )

Krisiii 06-18-2010 19:41

Quote:

Originally Posted by Dynosaur (Post 256129)
ha szabálytalan az, hogy 2 országod legyen az ötödik szinten, akkor azt összekapcsolni sem fogod tudni! ;)

megjegyzés: ha mindenképpen több országot szeretnél irányítani egyből, akkor regisztrálj anarchba. ott akármennyi országod lehet, és összekapcsolni sem kell őket. (viszont az egy más világ, mint a normál, mindenki aki ott komolyabban játszik több országgal rendelkezik. )


Igen, az egy nagyon más világ.
Én oda soha nem regisztrálnék direkt mert az nagyon más.
Vérdíj meg ilyenek.
Egyszer már voltam ott:(


All times are GMT +1. The time now is 05:50.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu