Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Termelők vége? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2196)

-Ede- 08-04-2007 17:06

Termelők vége?
 
Azt veszem észre h a különböző fejlesztésekben több helyen a termelőket akarják megszorítani:
-a magasan termelőket erős lázongásokkal
-az alacsony tekiírókat pedig 200heki alatti kopással
ez mind szép és jó, mert szerintem sem túl jó dolog h néhányan 10k körök óta csücsülnek a topban v. h 10k körökig írnak maguknak óriási teki mennyiséget 199hekin, DE nekem van egy aggodalmam(lehet h tök egyedül vagyok ezzel) mégpedig:
-attól félek ha a termelőket ellehetetlenítjük először óriásira kúsznak fel a piaci árak, majd a piac szinte minden csoportbn idősakosan ki fog ürülni! ez azt okozhatja h a kiélezett országok eltűnnek, és egyre több önellátó ország lesz, mert piacon csak az a kevéske felesleg fog megjelenni amit az önellátók feleslegbe termelnek

fölöslegesen aggódok? v a megszorítások nem lesznek ilyen durvák csak én látom át rosszul a helyzetet? kíváncsi vagyok h kinek mi a véleménye erről!

Ati 08-04-2007 17:08

Az egyik módosítás arról szól, hogy felfedezés nélkül kaphasson a törpe például bányát, úgyhogy nem látom, hogy a termelők nehezítve lennének, sokkal inkább könnyítve lesznek.

tdomo 08-04-2007 17:11

Quote:

Originally Posted by -Ede- (Post 114961)
Azt veszem észre h a különböző fejlesztésekben több helyen a termelőket akarják megszorítani:
-a magasan termelőket erős lázongásokkal
-az alacsony tekiírókat pedig 200heki alatti kopással
ez mind szép és jó, mert szerintem sem túl jó dolog h néhányan 10k körök óta csücsülnek a topban v. h 10k körökig írnak maguknak óriási teki mennyiséget 199hekin, DE nekem van egy aggodalmam(lehet h tök egyedül vagyok ezzel) mégpedig:
-attól félek ha a termelőket ellehetetlenítjük először óriásira kúsznak fel a piaci árak, majd a piac szinte minden csoportbn idősakosan ki fog ürülni! ez azt okozhatja h a kiélezett országok eltűnnek, és egyre több önellátó ország lesz, mert piacon csak az a kevéske felesleg fog megjelenni amit az önellátók feleslegbe termelnek

fölöslegesen aggódok? v a megszorítások nem lesznek ilyen durvák csak én látom át rosszul a helyzetet? kíváncsi vagyok h kinek mi a véleménye erről!

Az a baj, hogy ezeknek a termelőknek egy része nem szaályosan jutott el oda, ahol most van. A termeléssel magával nincsen semmi baj, és ezek a javaslatok még messze vannak az ellehetetlenítéstől. Csak nem ugyanaz az ország fog termelni.

Cyby_ 08-04-2007 17:11

Quote:

Originally Posted by -Ede- (Post 114961)
Azt veszem észre h a különböző fejlesztésekben több helyen a termelőket akarják megszorítani:
-a magasan termelőket erős lázongásokkal
-az alacsony tekiírókat pedig 200heki alatti kopással
ez mind szép és jó, mert szerintem sem túl jó dolog h néhányan 10k körök óta csücsülnek a topban v. h 10k körökig írnak maguknak óriási teki mennyiséget 199hekin, DE nekem van egy aggodalmam(lehet h tök egyedül vagyok ezzel) mégpedig:
-attól félek ha a termelőket ellehetetlenítjük először óriásira kúsznak fel a piaci árak, majd a piac szinte minden csoportbn idősakosan ki fog ürülni! ez azt okozhatja h a kiélezett országok eltűnnek, és egyre több önellátó ország lesz, mert piacon csak az a kevéske felesleg fog megjelenni amit az önellátók feleslegbe termelnek

fölöslegesen aggódok? v a megszorítások nem lesznek ilyen durvák csak én látom át rosszul a helyzetet? kíváncsi vagyok h kinek mi a véleménye erről!

felesleges az aggodalmad,mert pl 2k kör alatt egy csopiban elszakadsz 20k értékre szöviszinten és 1hónap aaltt 3milla tekit megirsz ami böven feleslegnek nevezhetö a piacon!

-Ede- 08-04-2007 17:15

oké akkor asszem megnyugtattatok:p

Remedy 08-04-2007 17:36

Quote:

Originally Posted by -Ede- (Post 114969)
oké akkor asszem megnyugtattatok:p

Nem a termeloket, hanem az extrem termeloket celozzak meg ezek a topicok, ahol az ori tobb mint 50%a konyvtar, es csak a pontlistaban betoltott helyzetuk miatt nem utik tropara oket....

Stev 08-04-2007 22:53

Ráadásul a 200 alatti kopás nem is ellehetetlenítés, csak így egy kicsit több odafigyelést igényel a tekiírás, hisz ki kell pakolni piacra


All times are GMT +1. The time now is 07:18.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu