Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Zene (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Fesztiválok:) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3587)

Kutyuleee 07-09-2009 00:37

Fesztiválok:)
 
Gondoltam lehetne egy téma a fesztiváloknak, hogy ki mikor hova megy, hátha más is menne, vagy megy,lehet irni élménybeszámolókat, meg lehet beszélni találkozókat, szal minden ami egy fesztivállal együtt járhat itt:)

Gondoltam akkor mint nyitó kezdem is:)
Én megyek jövő héten hegyaljára Tokajba, illetve agusztus 19-22-ig azfesztre Nyírbátorba:)

Aki esetleg összefutna velem ezeken a helyeken irjon rám egy pm-et itt.
Tavaly pl tök véletlenül futottam össze szigeten Ardival és Denivel... kiszúrták a fejem a nagykivetitőn:D:D:D

Tsobi 07-09-2009 00:44

Most jöttem haza a soltvadkerti borfesztiválról,ami mondhatom megint csak nem volt semmi. :p Már csak bort kellett volna inni..

Folyó hó utolsó hétvégéjén megyek ugyanide a sörfesztiválra,mely már most is nagy reményeket hordoz magában. :)

Von 07-09-2009 00:54

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 218694)
Most jöttem haza a soltvadkerti borfesztiválról,ami mondhatom megint csak nem volt semmi. :p Már csak bort kellett volna inni..

Folyó hó utolsó hétvégéjén megyek ugyanide a sörfesztiválra,mely már most is nagy reményeket hordoz magában. :)

Akkor már jelentkezek is, hogy esetleg összefuthatnánk ha van kedved, és nekem is úgy alakul, hogy tudok menni :)
Én eredetileg soltvadkerti vagyok egyébként is :)

Vent 07-09-2009 04:57

Én jövő héten meglátogatom a Veszprémben megrendezésre kerülő Utcazene Fesztivált (július 15-18). Kíváncsi vagyok rá, ahogy a programajánlót néztem, nekem nem sok zenekar, fellépő volt ismerős (La Tresca, HOLLYWOODOO MINIMÁL, PSYCHO MUTANTS, Hot Jazz Band, stb. az ismerősebbek közül pedig a Quimby, Kistehén Zenekar).
Elvileg valamelyik napon Rheiával is összefutok, illetve péntekre is be van tervezve egy tali, szintén hódítós emberkével. :)

Tsobi 07-09-2009 12:10

Quote:

Originally Posted by Von (Post 218695)
Akkor már jelentkezek is, hogy esetleg összefuthatnánk ha van kedved, és nekem is úgy alakul, hogy tudok menni :)
Én eredetileg soltvadkerti vagyok egyébként is :)

Nagyon örülnék :)
Én valszeg campingben leszek,aztán lehet,hogy házbérlés lesz belőle,még eldől. Akkor majd egyeztetünk :)

Rheia 07-09-2009 12:27

Quote:

Originally Posted by Vent (Post 218696)
Én jövő héten meglátogatom a Veszprémben megrendezésre kerülő Utcazene Fesztivált (július 15-18). Kíváncsi vagyok rá, ahogy a programajánlót néztem, nekem nem sok zenekar, fellépő volt ismerős (La Tresca, HOLLYWOODOO MINIMÁL, PSYCHO MUTANTS, Hot Jazz Band, stb. az ismerősebbek közül pedig a Quimby, Kistehén Zenekar).
Elvileg valamelyik napon Rheiával is összefutok, illetve péntekre is be van tervezve egy tali, szintén hódítós emberkével. :)

Ha minden jól megy, ott leszek ;)

Peti 07-09-2009 12:55

Most hétvégén lesz Agárdon a Bud Spencer Terence Hill fesztivál, 3 napos retró majális féleség :D Sör virsli evő verseny, hagyományos Bud Spencer ahogy szereti hagymásbab készítés, és egyéb érdekes dolgok. Elvileg én oda kinézek, sikerült beszerválnom egy 1970-es évekbeli olasz sport napszemüveget, a retró jegyében :D

Kutyuleee 07-09-2009 13:53

Quote:

Originally Posted by Peti (Post 218715)
Most hétvégén lesz Agárdon a Bud Spencer Terence Hill fesztivál, 3 napos retró majális féleség :D Sör virsli evő verseny, hagyományos Bud Spencer ahogy szereti hagymásbab készítés, és egyéb érdekes dolgok. Elvileg én oda kinézek, sikerült beszerválnom egy 1970-es évekbeli olasz sport napszemüveget, a retró jegyében :D

Jaja ezt én is beterveztem, csakhát nem tudtam hétvégére kérni a szabadnapom így bukovári:( de sörözzél helyettem, nah meg zabáld a babot:D

csabi 08-03-2009 16:13

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 218693)
Gondoltam lehetne egy téma a fesztiváloknak, hogy ki mikor hova megy, hátha más is menne, vagy megy,lehet irni élménybeszámolókat, meg lehet beszélni találkozókat, szal minden ami egy fesztivállal együtt járhat itt:)

Gondoltam akkor mint nyitó kezdem is:)
Én megyek jövő héten hegyaljára Tokajba, illetve agusztus 19-22-ig azfesztre Nyírbátorba:)

Aki esetleg összefutna velem ezeken a helyeken irjon rám egy pm-et itt.
Tavaly pl tök véletlenül futottam össze szigeten Ardival és Denivel... kiszúrták a fejem a nagykivetitőn:D:D:D

machine head-re én is lementem volna, de a sok munka nem engedett.. :(

sziget -1 napján már 90%, hogy ott leszek.. :)

a Nyírbátoros dologról tudnál vmi infot mondani? (akkorra irták ki a szabimat és tervezek vmi nyaralást:))

Kutyuleee 08-03-2009 22:13

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 220810)
machine head-re én is lementem volna, de a sok munka nem engedett.. :(

sziget -1 napján már 90%, hogy ott leszek.. :)

a Nyírbátoros dologról tudnál vmi infot mondani? (akkorra irták ki a szabimat és tervezek vmi nyaralást:))

nekem negatív, mert sajna nem tudok szabira menni akkor:((((( de amúgy tömören k.jó buli lesz az ezért nagyon nagyon fáj:(

Hegyalján meg machine head nem volt túl nagy szám, mivel a mély mindent elnyomott, annyira, hogy alig lehetett felismerni a számokat...


All times are GMT +1. The time now is 16:47.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu