Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   országok összekapcsolása (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2235)

J.Ati 08-12-2007 11:53

országok összekapcsolása
 
Az lenne a kérdésem,hogy az egyik ismerősöm a testvérével játszott közös gépen,de a tesója megunta a játékot és átakarja venni az oriját.
Most akarja összekapcsolni a saját orijával a tesójának az oriját.

Mondtam neki ,hogy mivel két mailról nyomták ezért szerintem nem szabad összekapcsolni,mert anarch lesz belőle.
Nem akar nekem hinni és lehet tévedek aki tudja a helyes választ írja már meg.

Ati 08-12-2007 11:56

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 117097)
Az lenne a kérdésem,hogy az egyik ismerősöm a testvérével játszott közös gépen,de a tesója megunta a játékot és átakarja venni az oriját.
Most akarja összekapcsolni a saját orijával a tesójának az oriját.

Mondtam neki ,hogy mivel két mailról nyomták ezért szerintem nem szabad összekapcsolni,mert anarch lesz belőle.
Nem akar nekem hinni és lehet tévedek aki tudja a helyes választ írja már meg.

Ha játszani szeretne, akkor saját országot kell indítania.

Ország másnak átadása az anarchosta csoporton kívül nem megengedett, és anarchista csoportba helyezést vonhat maga után. Akár mindkét ország áthelyezését is.

J.Ati 08-12-2007 11:58

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 117098)
Ha játszani szeretne, akkor saját országot kell indítania.

Ország másnak átadása az anarchosta csoporton kívül nem megengedett, és anarchista csoportba helyezést vonhat maga után. Akár mindkét ország áthelyezését is.

Így van köszi a választ.

Harcosok 08-12-2007 12:28

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 117098)
Ha játszani szeretne, akkor saját országot kell indítania.

Ország másnak átadása az anarchosta csoporton kívül nem megengedett, és anarchista csoportba helyezést vonhat maga után. Akár mindkét ország áthelyezését is.

Ha az átveendő ori ténleg a tesojáé volt akkor ,hogy tudja rendszer megkülönbeztetni egy ilyen esettöl:
2-en játsznak 5. szinten 1 gépről majd az egyik fellép és összekapcsolják egymást,hogy tuti ne kerülhessenek anarba???
Volt is talán régen egy ilyen téma,hogy ezt szabad-e és ott ha jól emléxem igen volt a válasz. De ez nem 100%

Redback 08-12-2007 12:31

Quote:

Originally Posted by Harcosok (Post 117117)
Ha az átveendő ori ténleg a tesojáé volt akkor ,hogy tudja rendszer megkülönbeztetni egy ilyen esettöl:
2-en játsznak 5. szinten 1 gépről majd az egyik fellép és összekapcsolják egymást,hogy tuti ne kerülhessenek anarba???
Volt is talán régen egy ilyen téma,hogy ezt szabad-e és ott ha jól emléxem igen volt a válasz. De ez nem 100%

A FAQ-ban le van írva mi a teendő ha egy gépről jáccanak ketten a családban pl.

Ati 08-12-2007 12:32

Quote:

Originally Posted by Harcosok (Post 117117)
Ha az átveendő ori ténleg a tesojáé volt akkor ,hogy tudja rendszer megkülönbeztetni egy ilyen esettöl:
2-en játsznak 5. szinten 1 gépről majd az egyik fellép és összekapcsolják egymást,hogy tuti ne kerülhessenek anarba???
Volt is talán régen egy ilyen téma,hogy ezt szabad-e és ott ha jól emléxem igen volt a válasz. De ez nem 100%

Mint említettem: az anarchista csoporton kívül ország másnak átadása nem megengedett. Ha játszani szeretne mégegy országgal, akkor regisztráljon egy országot magának.

Kutyuleee 08-16-2007 00:50

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 117097)
Az lenne a kérdésem,hogy az egyik ismerősöm a testvérével játszott közös gépen,de a tesója megunta a játékot és átakarja venni az oriját.
Most akarja összekapcsolni a saját orijával a tesójának az oriját.

Mondtam neki ,hogy mivel két mailról nyomták ezért szerintem nem szabad összekapcsolni,mert anarch lesz belőle.
Nem akar nekem hinni és lehet tévedek aki tudja a helyes választ írja már meg.

a mailel nincs gond, nekem se 1mail címen vannak az összekötött orik, és nem vagyok anarchban, ezen nem múlik. sőt a te mail címedre is reggelhet más orit, mert nem ezt nézi (pl ha szeretnétek egy csoportba kerülni haverral meg ilyesmi).

J.Ati 08-16-2007 05:20

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 118038)
a mailel nincs gond, nekem se 1mail címen vannak az összekötött orik, és nem vagyok anarchban, ezen nem múlik. sőt a te mail címedre is reggelhet más orit, mert nem ezt nézi (pl ha szeretnétek egy csoportba kerülni haverral meg ilyesmi).

Ok köszi értem!
Én csak azért óvom mindentől,mert nem akarom,hogy repítsék és nekem az összes orim egy mailon van.
Gondoltam neki is úgy lesz a legjobb:)

Valezius 08-16-2007 08:23

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 118038)
asőt a te mail címedre is reggelhet más orit, mert nem ezt nézi (pl ha szeretnétek egy csoportba kerülni haverral meg ilyesmi).

Ez biztos?

Kutyuleee 08-16-2007 10:59

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 118047)
Ez biztos?

Asszem még Ati is javasolta ezt, hogyha biztosan 1 csoportba akarsz kerülni valakivel. ha nem egy gépről játszotok nem lehet gond:D csak utána érdemes megváltoztatni a mailt nehogy visszaéljenek vele, egy esetleges összeveszéskor:P


All times are GMT +1. The time now is 09:29.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu