Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Baráti országok (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2925)

Synkel 05-12-2008 20:47

Hmm... Ilyenek miatt gondoljátok, hogy a gyors keményebb a normálnál?

Valezius 05-12-2008 20:49

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 174415)
Walee,az egész egy gusztustalan JKSZ halmaz volt,nem csoda,hogy el van ferdítve az egész.A mezei halandó is láthatta,hogy mi folyik ott,hát még a jobban értesültek.

Akár igaz akár nem, ennek szerintem semmi jelentősége nincs.
Nem befolyásolja, hogy milyen mechanizmus van a háttérben.

Nyilván nem viccből írta be, hogy az ellenfelek fosztottak az ex szövije meg nem. A támadás miért meg hogyan ment be annak az égvilágon semmi jelentősége nincs a szememben...

Tsobi 05-12-2008 20:54

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 174417)
Hmm... Ilyenek miatt gondoljátok, hogy a gyors keményebb a normálnál?

Nem kicsit megnehezítik az egészséges ember játékát ezek a tényezők.

N.a.t. 05-12-2008 22:21

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 174415)
Reméljük utoljára mondtad és végre be is tartod ..



Walee,az egész egy gusztustalan JKSZ halmaz volt,nem csoda,hogy el van ferdítve az egész.A mezei halandó is láthatta,hogy mi folyik ott,hát még a jobban értesültek.

Jézusom...
Jksz halmaz? Bizonyíts.
Ha valaki jkszt feltételez ott, ahol valaki 168 kör mellett nem tudja megvédeni magát, az a saját gusztustalan és szánalmas gondolatait vetíti ki, és csak azt bizonyítja be, hogy ő jksz nélkül képtelen érvényesülni.
Bár ezt rólad eddig is tudtuk.
Továbbá te baromi kevés vagy ahhoz h meghatározd h mit tegyek és mit ne.(Máshoz is.)
Személyeskedéstől eltekintve: várom a bizonyítékokat a jkszre, mert így nem vágom h miről "beszélsz".
Vádaskodni meg minden hülye tud.

Valezius köszönöm, de hidd el értelmetlen az egész :[
Aki feltételezi, h valaki termelő orit a top tetejéről direkt kivágat168 körre, csak mert az jó buli, az beteg. Vagy csupán szánalmas idióta.
Főleg h baromi jólértesültnek tartja magát, csak tudnám h mi alapján...elvben országa sem volt ekkor az ominózus csoportban ts-nak.

Druida 05-12-2008 22:32

Quote:

Originally Posted by N.a.t. (Post 174430)
Jézusom...
Jksz halmaz? Bizonyíts.
Ha valaki jkszt feltételez ott, ahol valaki 168 kör mellett nem tudja megvédeni magát, az a saját gusztustalan és szánalmas gondolatait vetíti ki, és csak azt bizonyítja be, hogy ő jksz nélkül képtelen érvényesülni.
Bár ezt rólad eddig is tudtuk.
Továbbá te baromi kevés vagy ahhoz h meghatározd h mit tegyek és mit ne.
Személyeskedéstől eltekintve: várom a bizonyítékokat a jkszre, mert így nm vágom h miről "beszélsz".
Vádaskodni meg mindn hülye tud.

hát Hold, sajnálom a barátaidat... úgy látom ígérgetni tudsz, de teljesíteni azokat nem ;)
amúgy meg, elég sokat képzelsz magadról. már kicsit kezd elegem lenni. amit msn-en írtál az is szánalmas.
szerintem vmi nagyon nincsen rendjén veled. na mind1, reméljük változnak a dolgok. majd talán ha felnősz, visszatekintesz ezekre a sorokra, és rájössz mennyire buta vagy. (csúnyább szót nem akartam használni)

N.a.t. 05-12-2008 23:08

Quote:

Originally Posted by Druida (Post 174433)
hát Hold, sajnálom a barátaidat... úgy látom ígérgetni tudsz, de teljesíteni azokat nem ;)
amúgy meg, elég sokat képzelsz magadról. már kicsit kezd elegem lenni. amit msn-en írtál az is szánalmas.
szerintem vmi nagyon nincsen rendjén veled. na mind1, reméljük változnak a dolgok. majd talán ha felnősz, visszatekintesz ezekre a sorokra, és rájössz mennyire buta vagy. (csúnyább szót nem akartam használni)

LOL.
Véleményem leirtam priviben, és nem msn.ezek, pláne nem veled.
Egy 16 éves gyerek meséli el nekem h nőjek fel. Vidám.
Továbbra is tekintsünk el a személyeskedéstől.
Bár ez nektek nem megy,mert észérvek helyett továbbra is csak a másik sértegetése működik nálatok.
Gratula.

J.Ati 05-12-2008 23:11

Segítség > Baráti országok > Kicsit elkanyarodtatok

:):D

N.a.t. 05-12-2008 23:11

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 174440)
1. Jézus nevét szádra hiába ne vedd!

2. A "tudtuk" nálad a saját nyomorék csürhédet jelenti,ami lássuk be,nem igazán sorolható az emberek kasztjába :)

3. Nem tudom,hogy hányszor kell még elkenjem a szádat ahhoz,hogy nemkicsit visszavegyél az arcodból.

4. Ts-nek pont volt országa a csoportban,máskülönben hogyan írt volna fórumra és miért kaptad volna a megérdemelt 168 körödet? :)

5. Az pedig a pofátlanság netovábbja,hogy annak ellenére,hogy Téged már egyszer hivatalosan "nemkívánatos játékos" -nak nyilvánítottak,veszed a bátorságot és mered bármiért is verni a nyálad.

Önmagam ismétlem: ahol nincsenek észérvek, ott jön a másik nyílvános sértegetése.
No comment.
3. pont: ne viccelj, inkább tanulj meg játszani. Ennyi idő alatt lehetett volna rá időd.
4.pont: most akkor ts miatt kaptam a 168 körömet, vagy azért mert szándékosan kitiltattam magam h jksz-ezni tudjak?
Döntsd már el.
Mindenki más pedig ítéljen ez alapján a hsz alapján.

Még valami: az életben nem tudtad "elkenni a számat" mert ehhez is kevés vagy. De még csak a közelében sem jártál ennek.
Továbbra is kérdezem az értelmes embereket arról, hogy véleményük szerint mi lehetett a 0 fosztások oka.

N.a.t. 05-12-2008 23:17

Tehát az eddig szóbajött verziók:
Belépkedés egymás országába: ez nem állt fent.
Ugyanaz az IP: erre kevés reális esélyt látok.
Üres volt az ori (nem volt benne pénz, kaja, rúna) : de volt.
Baráti ország: ez sztetek nem lehetséges (én ezt el is fogadom)

De akkor?

Valezius 05-13-2008 00:55

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 174440)
1. Jézus nevét szádra hiába ne vedd!

Na, nana...


All times are GMT +1. The time now is 23:15.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu