Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Szövetségesi segítség (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1789)

Trek 05-09-2007 15:30

Szövetségesi segítség
 
Lenne egy ötletem, ami egészen biztos h már másnak is eszébe jutott régebben, úgyhogy előre is elnézést kérek...
Az lenne a lényeg hogy a szövetségesi segítség beállításánál, ha valaki védekezéshez kíván segítséget hívni, akkor ott be lehessen állítani hogy a lovasokból 0%ot hozzon el, mert ennek nem sok értelme van, hogy elhozza a lovasok 10%át is a szövetségesünktől, holott csak az íjaknak meg az eliteknek lenne értelme, csak annyi h a visszavágásnál gyengítjük a társunk támadó erejét. Ehhez csak annyi változtatás kellene hogy a beállításoknál a százalékok ne 10% és 50% között, hanem 0% és 50% között legyenek.
Gondolom ennek a 10%os alsó határnak is megvan az oka, én még sajnos nem jöttem rá hogy mi az, úgyhogy ezzel kapcsolatban is várom a tapasztaltabb játékostársaim hozzászólásait :p

Synkel 05-10-2007 15:51

Nem támogatom. Ha lovat nem akarsz segítségbe küldeni, azt nagyon egyszerű megoldani, ne legyenek otthon...

Remedy 05-10-2007 15:53

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 95099)
Nem támogatom. Ha lovat nem akarsz segítségbe küldeni, azt nagyon egyszerű megoldani, ne legyenek otthon...

És? 0%-ra allitani sokkal egyszerubb, es kenyelmesebb, es akkor is mukodik, ha epp nincs benn a szovid....
Nem is ertem, milyen megfontolasbol epp 10% ez....

Synkel 05-10-2007 16:18

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 95100)
És? 0%-ra allitani sokkal egyszerubb, es kenyelmesebb, es akkor is mukodik, ha epp nincs benn a szovid....
Nem is ertem, milyen megfontolasbol epp 10% ez....


Szerintem azért, hogy ne tehesse meg senki, hogy nem küld helpet a szövijének. Pl 0-ra veszi a sajátját, a szöviktől meg mindent elhív 36 körre... Vagy hasonló.

Zsáni 05-10-2007 16:21

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 95122)
Szerintem azért, hogy ne tehesse meg senki, hogy nem küld helpet a szövijének. Pl 0-ra veszi a sajátját, a szöviktől meg mindent elhív 36 körre... Vagy hasonló.

ugyanmár.
nem szabotőrök és elmebetegek játszák a játékot :)

Synkel 05-10-2007 16:29

Quote:

Originally Posted by Zsáni (Post 95127)
ugyanmár.
nem szabotőrök és elmebetegek játszák a játékot :)

Ezt elismerem. Viszont vannak olyanok is, azt meg te ismerd el:)
Egyébként engem nem nagyon érdekel, hogy lesz-e 0% segítség. Ellenzem ugyan, de nagyon nem fogok harcolni a véleményemért, ez a táma nem ér annyit:)

Remedy 05-10-2007 16:58

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 95134)
Ezt elismerem. Viszont vannak olyanok is, azt meg te ismerd el:)
Egyébként engem nem nagyon érdekel, hogy lesz-e 0% segítség. Ellenzem ugyan, de nagyon nem fogok harcolni a véleményemért, ez a táma nem ér annyit:)

Ok a 10%-al is is meg tudjak oldani, amitol felsz :)

Amugy nyilvan nem lesz semmi valtozas, szerintem ez minden 2. emberben felmerult mar, megse lett semmi :)

BimmBimm 05-10-2007 18:45

szeritem jó lenne ha le lehetne vinni 0-ra, mert tényleg mit ér 10% lovas, csak annyi hogy annyval kevesebbel tud ütni. Ha meg csak azért leveszi valaki 0-r a dolgokat hogy a szövije ne tudja vinni, akkor az sztem nem is szövi.

tdomo 05-10-2007 19:13

Quote:

Originally Posted by bimmbimm (Post 95169)
szeritem jó lenne ha le lehetne vinni 0-ra, mert tényleg mit ér 10% lovas, csak annyi hogy annyval kevesebbel tud ütni. Ha meg csak azért leveszi valaki 0-r a dolgokat hogy a szövije ne tudja vinni, akkor az sztem nem is szövi.

Ez az én véleményem is kb.. Főleg, mikor elmegy véletlenül az íjászok 10%-a a tornyokból támadni.:D

Trek 05-10-2007 19:14

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 95134)
Ezt elismerem. Viszont vannak olyanok is, azt meg te ismerd el:)
Egyébként engem nem nagyon érdekel, hogy lesz-e 0% segítség. Ellenzem ugyan, de nagyon nem fogok harcolni a véleményemért, ez a táma nem ér annyit:)

Az megkérdezhetem h szerinted melyik a jobb? Ha elhívod a hadis szövijd lovasainak 10%át is az íjászok mellé, vagy az ha csak ijakat vinnél, ő meg ha géphez jön, visszaüthetne a teljes seregével?
Mert szerintem ez elég egyértelmű, és szerintem annyira nem mind1...;)


All times are GMT +1. The time now is 00:19.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu