Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Tesztelés (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=67)
-   -   Hatodik teszt melletti egyéb tapasztalatok (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3458)

Ati 04-27-2009 16:42

Hatodik teszt melletti egyéb tapasztalatok
 
Ide jöhetnek a teszt-témákhoz nem szorosan kapcsolódó tapsztalatok, észrevételek.

Ami biztos, hogy függőben:

  • Harcok. Látod-e más harci eseményeit. Ez elég szélsőséges körülmények között tud csak előjönni, ha amiatt volt, amire gondolok, pontosabban most már akkor sem. Harc, harc, harc, és ha rendellenest észlelsz, pl látod más eseményeit, akkor azt másold be ide fórumra légyszi.
  • Szakadás. Szakadsz-e, kapsz-e előtte figyelmeztetést stb.
Ezen kívül a csataesemények szinezésével kapcsolatban is jöhetnek a reakciók, hogy ez az irény legyen-e folytatva (varázslatok színezése), vagy vissza az egész, mert szivárvány lesz a monitoron... :)

Princ 04-27-2009 16:46

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 209494)
  • Csataesemények színezése.

Nekem nagyon tetszik.
A tompább színek is ugyanilyen hatásosak lennének, de a Hódítóból már tudom hogy evvel a véleménnyel a színeknél kisebbségben vagyok. Lényeg hogy ez a tagolás megkönnyíti az események olvasását, követését, és nem utolsó szempontként megtöri azt a nagy szürkeséget, ami a csatáknál van. Illetve volt.
A sárga is tetszik; úgy is észrevettem hogy nem is kifejetten azt nézegettem. És máris szaladtam vissza pótolni az elhullott egységet. :p

Hogy a színezés folytatásával nem lesz-e túlzás, azt nem tudom elképzelni. Ami most van az sztm biztos hogy jó, lehet hogy a több még jobb. :)

BimmBimm 04-27-2009 17:29

Megtörtént a dolog... Kiírta hogy problémás netkapcsolat hamarosan szakadok, aztán gyönyörűen befagyasztotta a böngészőmet. A másik két karakternél nem jelzett problémát.

Phoenix 04-27-2009 17:33

Ati: kiraknád a karakteremet, mert nem tudok belépni. Köszi!

Ati 04-27-2009 17:40

Quote:

Originally Posted by Phoenix (Post 209515)
Ati: kiraknád a karakteremet, mert nem tudok belépni. Köszi!

Ha az 1-est, akkor az kint.

Ati 04-27-2009 17:42

Quote:

Originally Posted by Phoenix (Post 209515)
Ati: kiraknád a karakteremet, mert nem tudok belépni. Köszi!

Mi történt? Kiírt valamit előtte?

Princ 04-27-2009 18:24

Szintén nem tudok belépni, 1-es és 2-es karimmal. Nem írt ki semmit a probléma előtt ellenben fehérré vált a böngésző és inaktívvá. De ez nem biztos hogy a MUD miatt van. Biztos ami biztos újraindítottam csak belépni nem tudok.

Phoenix 04-27-2009 18:32

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 209517)
Mi történt? Kiírt valamit előtte?

A routerem megint újraindult, aztán meg folyamatosan azt írta ki, hogy bent vagyok.

Princ 04-27-2009 18:35

Már be tudok lépni. Azt írja nagyon éhes a karim, lehet hogy akkor fél óráig magára maradt? Szegény. :D

Phoenix 04-27-2009 19:02

Ati: megint ki kellene rakni a karakterem: Phoenix1 (#41)
Megint újraindította magát a routerem :mad:


All times are GMT +1. The time now is 06:13.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu