Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Törölt az ellen (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2983)

Zoli 05-15-2008 18:45

Törölt az ellen
 
Nem tudom, van-e erre lehetőség, hogy változás legyen, de engem nagyon tud idegesíteni, a következő szitu:
Támadok valakit.Az a valaki, (vagy mert észreveszi, hogy támadom, vagy egyébként is úgy akarta, de sztem az első variáció valószínűbb) a támadásom kellős közepén törli magát...erre a seregem még mindig megy, nem tudom miért, amikor már nincs célpont, majd bejelenti, hogy bocs, nem volt ott senki, és hazajön, persze a morál nem nő.
" Egyik kiküldött sereged teljesen eltévedt. A legfrissebb hírek szerint hazaindult. "

A javaslatom az lenne, hogy:

1.: ha valaki törli magát, akkor kerüljön ki azonnal a pontlistából, viszont ha tart felé sereg, azt még várja meg, elvégre mit veszíthet? (ez akkor ciki, ha 120 kör múlva üt be a sereg)

2.:vagy törölje magát az ori azonnal, a sereg köv. körben induljon vissza, attól függetlenül, hány körre volt az oritól, és, ha befért volna,ha nem, legalább nőjjön a morál, elvégre a katonák azt hiszik, hogy a gyáva ellenfél menekülésből törölt, boldogok lesznek, ergó nő a morál... mivel az ori törölt, zsákmány nem lenne, viszont morálnövekedés igen.

ki mit szól? Tudom, hogy most lett felszerelve a 7.0, de attól még lehet javasolni...ugye?

Ati 05-15-2008 18:51

Ha valaki törölni akarja magát, akkor ezt megteheti, ez ellen ilyen módszerekkel akadályokat görgetni értelmetlenség. Visszaér a sereged, amikor vissza kell érnie, és támadsz másvalakit.

Tsobi 05-15-2008 18:51

A sereg azért megy tovább,mert nem tudnak róla,hogy a célpont törölte magát. Mikor odaérnek,akkor szembesülnek csak vele. A logika is ezt diktálja :)

[HTPA]GeeForce 05-15-2008 18:52

1. erre te magad mondtad meg a választ. körönként indítok 1 íjászt táamdni, és az illető a b*dös életbe nem fogja tudni törölni magát....
2. szerintem jó, hoy nem nő a morál.
a,) mert visszaélésre adhatna okot, még több jksz meg multi lenne
b,) mert a katonák napokig menetelnek teljes menetfelszerelésben, és a végén még csak le sem gyakhatnak senkit... én a helyükben ideges lennék, hogy feleslegesen küldtek ki masírozni.

[HTPA]GeeForce 05-15-2008 18:53

Értjük mire gondolsz, meg persze gáz, és bosszantó, ha az ellenség (főlge ha beférnél) törli magát, vagy szintet lép...
De sajnos ez (szerintem) jelenleg jól van úgy, ahogy van.
Ha a mostani rendszeren változtatunk, az sok visszaélést szülne (szeirntem).

Zoli 05-15-2008 18:53

ezt értem, viszont ha zuhan a morál, akkor ez nagyon kínos...és ahhoz mit szólnátok, ha odaérne a sereg, és ugyanilyen logikai útvonalat lejárva nőni kezdene a morál?

Zoli 05-15-2008 18:55

Na mindegy, most nem a katik lettek idegesek Gee. hanem én :D:D
de akkor mindegy, egy próbát megért :D

[HTPA]GeeForce 05-15-2008 18:55

elmondom mi lenne. magamat ütném, kimennék 5*1 íjásszal saját országomra, majd törölném.
ingyen katmorál növelés.
szerintem ilyen modul nem lenne szerencsés.
(ez eprsze csak az én véleményem)

Tsobi 05-15-2008 18:56

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 174901)
elmondom mi lenne. magamat ütném, kimennék 5*1 íjásszal saját országomra, majd törölném.
ingyen katmorál növelés.
szerintem ilyen modul nem lenne szerencsés.
(ez eprsze csak az én véleményem)

1 íj sehova nem üt be :p

[HTPA]GeeForce 05-15-2008 18:57

Quote:

Originally Posted by Zoli8 (Post 174900)
Na mindegy, most nem a katik lettek idegesek Gee. hanem én :D:D
de akkor mindegy, egy próbát megért :D

Félre ne érts, nem akarok kötekeni, de tudomásul kell venni, hogy vannak játékosok, akik ebből igazságtalan előnyt fabrikálnának maguknak a fentebb leírt módon. Így is sok a multi. Ne segítsük. Így is üthetik magukat, de legalább meg kell várni a csatát, és csak utána tudják magukat törölni, ha katmorál kell.
Ezzel a módszerrel viszont csata nélkül lehetne katmorált növelni. Szeirntem ez ne vezetne semmi jóra.


All times are GMT +1. The time now is 22:35.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu