Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Kinek mi a kedvenc filme? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3474)

Naz 05-09-2009 11:30

Kinek mi a kedvenc filme?
 
Nekem ,felsorolok párat:Gyűrűk ura,Star Wars,Blöff,Harcosok Klubbja.Halálsoron,Gladiátor,Ryan közlegény,Porl Harbor,Mumia,A ravasz az agy és a két füstölgő puskacső,Fűrész,Kör,...stb!

Ha nektek is akad köztük,vagy más és van véleményetek róla szívesen megvitatom!Kinek miért...stb!

Pepa 05-13-2009 09:01

Annyira nem pörög a topic.

Az én nagy kedvencem a V, mint vérbosszú (V, for vendetta). De ha tudom mindig megnézek minden Star Wars-t, illetve kardozós filmet. A távol keleti filmek is nagy kedvencek, illetve minden ami misztikus.

Ildee 05-13-2009 09:15

Angol beteg, Tégla, Halálsoron, Ausztrália

vityu 05-13-2009 10:06

Blöff, Eurotrip, Az ördögűző (a 73-mas), A sötét lovag, Forrest Gump... és a sor folytatódik :D

Ati 05-13-2009 10:15

Waterworld (első helyen), Gladiator, Dark City, Gattaca, Armageddon, és még tuti egy csomó másik is.

Phoenix 05-13-2009 10:43

Filmek között: Gladiátor, Forrest Gump, Halálsoron, Blöff, stb
Sorozatok között: Elit alakulat, Battlestar Galactica, Stargate: SG-1 és Atlantis, CSI: Las Vegas, Dead like Me, stb...

Naz 05-13-2009 11:31

Tényleg a téglát kihagytam Ildi:)Az nagyon jó film volt! Világok harcát láttátok?Mit szóltok hozzá?

Ati 05-13-2009 12:42

Quote:

Originally Posted by Naz (Post 211317)
Világok harcát láttátok?Mit szóltok hozzá?

Azt szavakkal nem lehet kifejezni......... :) És nem azért, mert olyan jó... :D

Valezius 05-13-2009 12:45

Nincs kedvenc filmem, van egy csomó, amit szeretek, még több, amit párszor meg tudok nézni, meg a többi.

Najó, ha egyet kell választani:
Merlin
A téma legjobb feldolgozása, tökéletesen vannak összegyúrva a szálak, bátrak kihagytak, és bátran hozzáírtak a mitológiához. Sam Neill pedig tökéletes Merlinnek. (Csak az a rohadt szar Hallmarkos szinkron ne lenne hozzá, még jó, hogy korábban láttam...)

Egyébként a teljesség igénye nélkül pár film:
Trója, Vissza a jövőbe 1-3, Terminátor 1-3, Ha eljön Joe Black, Mátrix 1-3, Háború és béke (1956-os Audrey Hepburn), Halálhajó (Sam Neillel), Angyalok városa, Armageddon, Forrest Gump, Die Hard 3-4

Valezius 05-13-2009 12:48

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 211320)
Azt szavakkal nem lehet kifejezni......... :) És nem azért, mert olyan jó... :D

Miután megnéztem (sajnos moziben) az Amikor megállt a Földdet, utána találtam róla ezt a neten:

Quote:

Ha tetszett a(z) Amikor megállt a Föld, a következő filmeket ajánljuk mellé:

* Világok harca
És valóban :-/ :D:D:D

Amit még mindenképp a listámhoz írnék.
Rajzfilmek:
Titan AE, Aladdin, Wall-E


All times are GMT +1. The time now is 14:11.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu