Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Segítsetek légyszi! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4839)

Myouga 02-06-2014 05:34

Segítsetek légyszi!
 
Az embereim gyújtogatnak, elköltöznek és nem adóznak. A morál 31%, de az adót levittem 0-ra, már vagy 450000 aranyat szétosztottam köztük, van 10 kocsmám, a foglalkoztatottság is magas, de még így is lázonganak. Nem tudja valaki mi lehet a probléma?

Sami 02-06-2014 09:34

Mióta vagy a csoportban és mióta megy a top-od?

Ati 02-06-2014 09:35

Quote:

Originally Posted by Myouga (Post 307089)
Az embereim gyújtogatnak, elköltöznek és nem adóznak. A morál 31%, de az adót levittem 0-ra, már vagy 450000 aranyat szétosztottam köztük, van 10 kocsmám, a foglalkoztatottság is magas, de még így is lázonganak. Nem tudja valaki mi lehet a probléma?

686562 Myougharia 2014-02-04 09:32:11
ÁTHELYEZVE: Több ország szabálytalan irányítása
686561 Myougaria 2014-02-04 09:32:11
ÁTHELYEZVE: Több ország szabálytalan irányítása

A szabályok megszegéséért anarchista csoportba lettek helyezve az országaid. Áthelyezéskor a morál maximuma 30%, és csak naponta kb 1%-ot emelkedik, ameddig újra el nem éri a 100%-ot. A maximumnál feljebb nem tudsz menni.

Ezt a szabályok betartásával lehet(ett volna) megelőzni (illetve lehet a jövőben, ha EGY új országot indítasz).

Hex 02-06-2014 09:35

Ha anarchba került az orid és ez miatt ilyen alacsony a morálod, akkor még várnod kell, mert naponta 1%-ot fog felmenni a morálod. 50% morálnál már nem fognak gyújtogatni, addig meg túl kell élned valahogy.

Merengő 02-06-2014 14:20

de ha jól emlékszem szabadság alatt is növekszik így el tudod kerülni a gyújtogatást

Remedy 02-06-2014 15:09

Tudtommal nem a morál növekszik, csak az elérhető maximuma.

Ati 02-06-2014 15:20

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 307094)
Tudtommal nem a morál növekszik, csak az elérhető maximuma.

Pénzosztással rögtön a maximumig tudod emelni a morált. Ha a maximum növekszik, akkor ez a megemelés egyre magasabb lehet, idővel ismét eléri a 100%-ot.

Remedy 02-06-2014 15:41

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 307095)
Pénzosztással rögtön a maximumig tudod emelni a morált. Ha a maximum növekszik, akkor ez a megemelés egyre magasabb lehet, idővel ismét eléri a 100%-ot.

Én ezt tudom, csak azt írtam, hogy ne várja azt, hogy elmegy szabira 30%-cal, és visszajön 100-zal úgy, hogy nem csinál semmit. (Ahogy a lentebbi írásokból következtetni lehetne)

Myouga 02-07-2014 13:11

Pedig az elsővel nem is játszottam, csak 1 országot irányítok. A Myougaria nevű országban elrontottam még első vagy második belépésnél a jelszót, 1 óráig nem tudtam volna belépni, ezért csináltam újat. Azóta be sem léptem abba az országba. Nem lehetne megoldani, hogy a Myougariát törlöm, a Myougharia morálja pedig visszaál normál értékre?

Ati 02-07-2014 13:23

Quote:

Originally Posted by Myouga (Post 307109)
Pedig az elsővel nem is játszottam, csak 1 országot irányítok. A Myougaria nevű országban elrontottam még első vagy második belépésnél a jelszót, 1 óráig nem tudtam volna belépni, ezért csináltam újat. Azóta be sem léptem abba az országba. Nem lehetne megoldani, hogy a Myougariát törlöm, a Myougharia morálja pedig visszaál normál értékre?

Ilyenkor nehéz azért azt elhinni, hogy mivel elrontottad a jelszót, ezért nem a leveleidet nézed meg, ahogy ki van írva, hogy a tiltást feloldhasd, és rögtön beléphess, hanem gyorsan regisztrálsz egy új e-mail címet, hogy azzal indíthass új országot.

Mindegy, elhiszem, hiszen ki vagyok én, hogy kételkedjek ennek az életszerűségében.

A kérdésedre válaszolva: idővel vissza fog állni a morál maximuma a normál értékre. Ahogy fent már többen is leírták, naponta kb 1%-ot emelkedik a morál maximuma. Ehhez még az sem szükséges, hogy töröld bármelyik országot. Az anarchista csoportban szabályos, hogy több országgal játssz, úgyhogy mindkettővel tudod folytatni a játékot.

Ha valamikor úgy döntesz, hogy az anarchista csoporton kívül szeretnél játszani, akkor első lépés, hogy elolvasod a szabályokat, második, hogy a szabályoknak megfelelően regisztrálj.


All times are GMT +1. The time now is 12:55.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu