Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Észrevételek, első javaslatok stb. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3566)

Ati 07-02-2009 20:08

Észrevételek, első javaslatok stb.
 
Sziasztok!

Belső cseten többetektől olvastam első reakciókat, javaslatokat. Sajnoa onnan pillanatok alatt eltűnik minden ilyesmi, ezért azt szeretném kérni, hogy ezeket itt a külső fórumon gyűjtsük össze.

Ezért nyitottam ezt a témát, hogy ne kelljen azon gondolkozni, hogy vajon hova illik legjobban. IDE! :)

Köszi.

Ati 07-03-2009 13:50

Ami hétfőn várható:

  1. Narancs varázsital erősítése (20-szorosára!)
  2. Tárgyak feláldozásakor tapasztalati pont gyűjtése (ennek első ránézésre nincs sok értelme, de amennyi szemét marad most a csaták után, igen hasznos lesz a kis karaktereknek, ha egy kis takarítással is tudnak fejlődni :))
  3. Klántársak szintjét látni fogod a taglistában.
  4. Karakter mozgatása billentyűzetről.
Talán:
  1. Küldetéslista. Lista a már felvett, de még be nem fejezett küldetésekről, hogy mi volt az utolsó lépés, amit megcsináltál.
A hétvégén sok új karakter nem jön; ezzel egyfelől a játék stabilitását nézzük ennyi játékossal, másfelől Nektek is ad egy kis előnyt, hogy ne mindenki ugyanazokat az ellenfeleket keresse.

Továbbra is azt kérem, hogy az észrevételeket, javaslatokat itt a fórumon írjátok meg, mert belső cseten elveszik.

Köszi, és jó hétvégét! Jó játékot!

szamóka 07-03-2009 14:14

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 218093)
Küldetéslista. Lista a már felvett, de még be nem fejezett küldetésekről, hogy mi volt az utolsó lépés, amit megcsináltál.

Ezt eddig nagyon hiányoltam. Másfél napig nem játszottam, és fogalmam sincs, hogy mit kellene csinálnom.

Hex 07-03-2009 14:15

Quote:

Originally Posted by szamóka (Post 218095)
Ezt eddig nagyon hiányoltam. Másfél napig nem játszottam, és fogalmam sincs, hogy mit kellene csinálnom.

Ezzel nagyon egyetértek, ez nagyon hiányozna szerintem a MUD-ból. :)

Toto 07-03-2009 14:18

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 218093)
Ami hétfőn várható:

  1. Narancs varázsital erősítése (20-szorosára!)
  2. Tárgyak feláldozásakor tapasztalati pont gyűjtése (ennek első ránézésre nincs sok értelme, de amennyi szemét marad most a csaták után, igen hasznos lesz a kis karaktereknek, ha egy kis takarítással is tudnak fejlődni :))
  3. Klántársak szintjét látni fogod a taglistában.
  4. Karakter mozgatása billentyűzetről.
Talán:
  1. Küldetéslista. Lista a már felvett, de még be nem fejezett küldetésekről, hogy mi volt az utolsó lépés, amit megcsináltál.
A hétvégén sok új karakter nem jön; ezzel egyfelől a játék stabilitását nézzük ennyi játékossal, másfelől Nektek is ad egy kis előnyt, hogy ne mindenki ugyanazokat az ellenfeleket keresse.

Továbbra is azt kérem, hogy az észrevételeket, javaslatokat itt a fórumon írjátok meg, mert belső cseten elveszik.

Köszi, és jó hétvégét! Jó játékot!


Ez nagyon szuper fejlesztési kör lesz :)
A billentyűzetes nagyon de nagyon kell. A többi meg hab a tortán :D

Ati 07-03-2009 14:19

Quote:

Originally Posted by szamóka (Post 218095)
Ezt eddig nagyon hiányoltam. Másfél napig nem játszottam, és fogalmam sincs, hogy mit kellene csinálnom.

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 218097)
Ezzel nagyon egyetértek, ez nagyon hiányozna szerintem a MUD-ból. :)

Teljesen jogos a felvetés, ha valamit nem tudok, akkor én is mindig kutakodok, hogy hol is járok vele, legyen Nektek is egy ilyen lehetőség.

Ati 07-03-2009 14:22

Quote:

Originally Posted by Toto (Post 218098)
A billentyűzetes nagyon de nagyon kell.

Ennyire? :eek:

Nekem meg nem fordult volna a fejemben, hogy billentyűzetről akarjam irányítani, amikor mindent egérrel kell csinálni. Számomra sokkal zavaróbb, ha egeret ÉS billentyűzetet is használni kell.

De mivel az egeres irányítás megmarad továbbra is, ezértnem sok vizet fog zavarni, akár mehet is. (Valójában már kész, de nem akarom feltenni hétvégére, amikor lehet, hogy nem fogok tudni vele foglalkozni, ha bármi baj van, ezért várom meg a hétfőt.)

Ildee 07-03-2009 14:23

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 218100)
Ennyire? :eek:

Nekem meg nem fordult volna a fejemben, hogy billentyűzetről akarjam irányítani, amikor mindent egérrel kell csinálni. Számomra sokkal zavaróbb, ha egeret ÉS billentyűzetet is használni kell.

De mivel az egeres irányítás megmarad továbbra is, ezértnem sok vizet fog zavarni, akár mehet is. (Valójában már kész, de nem akarom feltenni hétvégére, amikor lehet, hogy nem fogok tudni vele foglalkozni, ha bármi baj van, ezért várom meg a hétfőt.)

Szerintem semmi baj az egeres irányítással. A laptoposokat megértem, nekem is az van, csak külön egérrel :)

Ildee 07-03-2009 14:30

Észrevétel: a mob neve Lázadó goblin tiszt, de harc közben gonlin lázadó tisztet ír.

Ugyanez lázadó goblinokra is áll.

Arwyl szelleme 07-03-2009 14:30

Én pl. az első belépéskor már a billentyűhöz nyúltam és azzal akartam irányítani.

Na amit akarok kérdezni:

Ezek a labirintusok minek? Vagy mit kell ott csinálni, mert kb 5 percet játszottam 150 mp-ból a felszínen a többi 3-4000et lent a feljáró kutatásával töltöttem?!


All times are GMT +1. The time now is 10:15.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu