Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Híres Hódítósok :) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1127)

BeeLord 12-03-2006 16:42

Na akkor a kérdés: az elmúlt lassan 8 év alatt kik voltak azok a játékosok, akik játékukkal úgymond a hallhatatlanok közé emelkedtek?:D Tuvalu 10 személyisége gondolom már a vitrinbe tehetné őt, kik vannak még, akik valami felejthetetlent alkottak?(lehetőleg pozitív értelemben, és Harcosok nem számít bele ebbe a számításba, ő más kategória)

Mert azt biztosra veszem, hogy nem egy ilyen játékos van, akit megelőz a hírneve(és nem a pontlistában lévő számra gondolok:D ).

Dragi 12-03-2006 16:44

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 49970)
Na akkor a kérdés: az elmúlt lassan 8 év alatt kik voltak azok a játékosok, akik játékukkal úgymond a hallhatatlanok közé emelkedtek?:D Tuvalu 10 személyisége gondolom már a vitrinbe tehetné őt, kik vannak még, akik valami felejthetetlent alkottak?(lehetőleg pozitív értelemben, és Harcosok nem számít bele ebbe a számításba, ő más kategória)

Mert azt biztosra veszem, hogy nem egy ilyen játékos van, akit megelőz a hírneve(és nem a pontlistában lévő számra gondolok:D ).

Szecsa az elsők között :) Pool :) Steve sztem :)

Steve 12-03-2006 16:46

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 49971)
Steve sztem :)

He? Én mindenhol mondom hogy netom jáccani és még kezdő vagyok:)

Dragi 12-03-2006 16:47

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 49975)
He? Én mindenhol mondom hogy netom jáccani és még kezdő vagyok:)

én meg Harcosok :)

Steve 12-03-2006 16:47

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 49976)
én meg Harcosok :)

Harcosok az Never:D

BeeLord 12-03-2006 16:47

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 49976)
én meg Harcosok :)

Direkt írtam, hogy őt inkább hagyjuk ki ebből.;) Nem hiányzik...

Dragi 12-03-2006 16:48

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 49979)
Direkt írtam, hogy őt inkább hagyjuk ki ebből.;) Nem hiányzik...

jól van naaaa :)

Dragi 12-03-2006 16:50

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 49982)
Látom ezt a topicot is remekül elkezdtétek szétoffolni, úgyhogy ha kérhetném, akkor ezt fejezzétek be. Köszönöm.

Elnézést kérek Ati bácsi :mad:

Steve 12-03-2006 16:50

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 49982)
Látom ezt a topicot is remekül elkezdtétek szétoffolni, úgyhogy ha kérhetném, akkor ezt fejezzétek be. Köszönöm.

Mostmér? Van egy topic hogy ki hány éve játszik. Onnan kábé lehet szűrni hogy kik NEM lehetnek híres hódosok. Mellesleg van egy topic aról hogy kik voltak az A tetején, sztem ők azok akik vmit letettek az asztalra, ők híres hódosok!

Ati 12-03-2006 16:51

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 49984)
Mostmér? Van egy topic hogy ki hány éve játszik. Onnan kábé lehet szűrni hogy kik NEM lehetnek híres hódosok. Mellesleg van egy topic aról hogy kik voltak az A tetején, sztem ők azok akik vmit letettek az asztalra, ők híres hódosok!

Ennek egész pontosan mi köze a bemutatkozásokhoz szerinted? Szerintem az égvilágon semmi.

Merthogy ott kezdtétek el szétoffolni a bemutatkozásokat...

BeeLord 12-03-2006 16:53

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 49985)
Ennek egész pontosan mi köze a bemutatkozásokhoz szerinted? Szerintem az égvilágon semmi.

Merthogy ott kezdtétek el szétoffolni a bemutatkozásokat...

Való igaz, én voltam a hülye, hogy nem nyitottam a kérdésnek azonnal külön topicot. Bocsánatot kérek, és kössz, hogy átmozgattad ide. A többieket meg megkérem még egyszer, hogy Harcosok maradjon ki ebből a topicból.

Steve 12-03-2006 16:54

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 49985)
Ennek egész pontosan mi köze a bemutatkozásokhoz szerinted? Szerintem az égvilágon semmi.

Merthogy ott kezdtétek el szétoffolni a bemutatkozásokat...

hmm, jó, nem néztem hol van....

Croissant 12-03-2006 16:55

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 49970)
Na akkor a kérdés: az elmúlt lassan 8 év alatt kik voltak azok a játékosok, akik játékukkal úgymond a hallhatatlanok közé emelkedtek?:D Tuvalu 10 személyisége gondolom már a vitrinbe tehetné őt,

Lehet, h megköveztek, de sztem a 2 mondat erősesen üti (így ki is zárja) egymást...

Dragi 12-03-2006 16:56

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 49986)
Való igaz, én voltam a hülye, hogy nem nyitottam a kérdésnek azonnal külön topicot. Bocsánatot kérek, és kössz, hogy átmozgattad ide. A többieket meg megkérem még egyszer, hogy Harcosok maradjon ki ebből a topicból.

én inkább meg se szólalok többet!

Toti 12-04-2006 22:09

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 49970)
Na akkor a kérdés: az elmúlt lassan 8 év alatt kik voltak azok a játékosok, akik játékukkal úgymond a hallhatatlanok közé emelkedtek?:D Tuvalu 10 személyisége gondolom már a vitrinbe tehetné őt,

Quote:

Originally Posted by Croissant (Post 49988)
Lehet, h megköveztek, de sztem a 2 mondat erősesen üti (így ki is zárja) egymást...

Csak el kell olvasni párszor és rájössz a lényegre...:) elsőre furcsa, de utána rá lehet jönni...

Croissant 12-04-2006 23:55

Quote:

Originally Posted by Toti (Post 50619)
Csak el kell olvasni párszor és rájössz a lényegre...:) elsőre furcsa, de utána rá lehet jönni...

Gondolod, ha többször elolvasom, akkor megváltozik a véleményem? :) :) :)

Steve 12-04-2006 23:57

Quote:

Originally Posted by Toti (Post 50619)
Csak el kell olvasni párszor és rájössz a lényegre...:) elsőre furcsa, de utána rá lehet jönni...

Vmit vagy félreértesz vagy kevés az infód;)

BeeLord 12-05-2006 20:49

Nyugtassatok meg: ugye most nem én vagyok a hülye?:)

Synkel 12-05-2006 20:52

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 51158)
Nyugtassatok meg: ugye most nem én vagyok a hülye?:)

Höhö:)
Te hogy érzed?:D
Amúgy én se tudom miről van szó, illetve Tuvaluval kapcsolatban sejtem:)

Békés 12-05-2006 21:24

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 51158)
Nyugtassatok meg: ugye most nem én vagyok a hülye?:)

De azért ne szavaztasd meg a népet mert hátha csalódni fogsz a hód közösségében:)

BeeLord 12-05-2006 21:31

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 51160)
Amúgy én se tudom miről van szó, illetve Tuvaluval kapcsolatban sejtem:)

Némi sejtésem nekem is van, de sose lehet tudni.;)

Quote:

Originally Posted by Békés (Post 51195)
De azért ne szavaztasd meg a népet mert hátha csalódni fogsz a hód közösségében:)

Nem fogom megszavaztatni, ígérem. Csúnya vége lenne.:o

Serg 12-19-2006 08:58

Na hogy legyen valami konkrét is.Az általam ismert Híres hódítósok:Monro(topklánvezér és jó játékos),Wand(ellentopklánvezér és jó játékos),Szato(versfaragó és jó játékos),Zou,Baleee,Euron,Észak.Ez nem teljes lista és sorrendiséget se állítottam fel ez nem az én tisztem,viszont várom a további neveket,illetve ha valaki nem ért egyet valamely résztvevővel az is írjon

Serg 12-19-2006 20:39

Közben néhányan segítettek néhány névvel:Csempi,Kacsa,Angel,Mokus,

Gyula 12-19-2006 20:44

Én még egy nagy játékost megemlítenék: Reaktor (Zoli)

Arrakis 12-19-2006 20:46

Számomra etalon volt Apó, Sati, Fegya, Aurri.
Mindtől érdekes dolgokat tudtam meg, még néhány ilyen kaliberű játékos, s megtanulok egyszer én is játszani:)))

És akik először neveltek, s tanítgattak, ezért számomra mindig a legfontosabbak maradnak: Elborult Elme (Egér a Marson; Pista), Arlettia (Pali)

S ne feledkezzünk meg Sergről, s kis matekosunkról Xeperről sem:)
Közben jönnek a tippek, Feri Bá, Poker:)

Gyula 12-19-2006 20:46

Tudom nem fog neki tetszeni de megemlíteném Serg nevét is.

Serg 12-19-2006 20:48

Gyerekek maradjatok a tényeknél én nem vagyok híres

BeeLord 12-19-2006 21:38

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 57148)
Tudom nem fog neki tetszeni de megemlíteném Serg nevét is.

Quote:

Originally Posted by Serg (Post 57150)
Gyerekek maradjatok a tényeknél én nem vagyok híres

Bejött.

És akkor megint: Tuvalu játéka, mint olyan elítélendő-e, vagy sem? Hiszen a játék célja kék számok növelése, a minnél többszöri körbefordulás. De kérdés, hogy minden áron, akár aktív játék nélkül is?

Illetve bár még nem tartozik a leghíresebbek közé, és még nem tett le annyit az asztalra, de hagy említsem meg bobit(Walls of Jericho). Mikor elkezdtem a játékot, volt szerencsém tőle is tanulni néhány fogást.

Penya 12-19-2006 21:54

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 57160)
Bejött.

És akkor megint: Tuvalu játéka, mint olyan elítélendő-e, vagy sem? Hiszen a játék célja kék számok növelése, a minnél többszöri körbefordulás. De kérdés, hogy minden áron, akár aktív játék nélkül is?

Aki irigy a 10 személyiségre az elítéli. Szegett szabályt? Nem. Akkor miért ne játszhatna úgy ahogy neki tetszik. Ugyanígy én is lehúzhatnám bárki játékstílusát, indokot nem nehéz találni. Ne higgyük már azt h a Hódító azt jelenti amit mi gondolunk, kinek ezt, kinek mást. Van akinek a betonelf nem tetszik, sztem mindenki tud valami kifogásolhatót mondani. Én se vagyok kivétel, mondok én is egyet. Az szét tud vágni amikor egy háborút azért vesztek el mert nincs többtrillió tartalékom, hiába vagyunk jobbak, ha az ellen mindig újraveszi magát és felőröl. Ez nem elítélendő? Szvsz nem, de bosszantó, mintahogy bizonyára a kék 10 es is bosszant vkiket.

Cece 12-19-2006 22:05

Quote:

Originally Posted by Penya (Post 57164)
Aki irigy a 10 személyiségre az elítéli. Szegett szabályt? Nem. Akkor miért ne játszhatna úgy ahogy neki tetszik. Ugyanígy én is lehúzhatnám bárki játékstílusát, indokot nem nehéz találni. Ne higgyük már azt h a Hódító azt jelenti amit mi gondolunk, kinek ezt, kinek mást. Van akinek a betonelf nem tetszik, sztem mindenki tud valami kifogásolhatót mondani. Én se vagyok kivétel, mondok én is egyet. Az szét tud vágni amikor egy háborút azért vesztek el mert nincs többtrillió tartalékom, hiába vagyunk jobbak, ha az ellen mindig újraveszi magát és felőröl. Ez nem elítélendő? Szvsz nem, de bosszantó, mintahogy bizonyára a kék 10 es is bosszant vkiket.

Már megbocsáss, de nem értek egyet.
Ő tudomásom szerint nem sokat tett le az asztalra. Top1 lenni, topklánvezérnek lenni, kemény csatákat beválalni, okos taktikai húzásokkal az élre törni stb kicsit más mint forogni egy orit a számokért.
Én mondjuk beleunnák a 3as után és hagynám az egészet a fenébe.
...de eme nézetemet már eccer kifejtettem egy másik topicban.
Én mindig és mindenkor nagyobb tisztelettel fogok nézni az 1A top 10orijára, vagy a topklán tagjaira, mint egy sokszámos ördögmalomra, és lehet tőlem akár hatszáz személyisége is. :)
Ezzel nem akarok senkit megsérteni, de jogom van a saját véleményemhez.
Boccs :)

laci 12-19-2006 22:21

Quote:

Originally Posted by Cece (Post 57167)
...Top1 lenni, topklánvezérnek lenni, kemény csatákat beválalni, okos taktikai húzásokkal az élre törni stb kicsit más mint forogni egy orit a számokért...

Valóban más. De miért zavar téged, ha valaki körbe-körbe megy, és nem az 1A-ban vitézkedik? Én becsülöm Tuvalut, mert abban, amit csinál, tényleg jó. És nem adja a nagy játékost, mint sokan mások.

Cece 12-19-2006 22:29

Quote:

Originally Posted by laci (Post 57170)
Valóban más. De miért zavar téged, ha valaki körbe-körbe megy, és nem az 1A-ban vitézkedik? Én becsülöm Tuvalut, mert abban, amit csinál, tényleg jó. És nem adja a nagy játékost, mint sokan mások.

Félreértesz. Nem zavar, csupán nem tudom értékelni. A jó, híres, neves, hírhedt stb játékost nem olyannak képzelem el, mint mondjuk Ő. Meghúzódik a hááttérben és forgassa az oriját. Nincs nekem ezzel semmi bajom, csupán az én szememben meg sem közelíti azokat az orikat, akik a legjobbak akarnak lenni a Hódítóban. Nem is kell, hogy azok legyenek... elég, ha csak harcolnak érte és gyűrnek a feljebb és fejebb jutásért.
Mondjuk az anarchos multisokat is csodálom. Én képtelen volnák azt és úgy csinálni. Belezavarodnék.

Penya 12-19-2006 22:33

Na igen, én még egyszer se láttam arcolni. Abban igazad van h bizonyára nehezebb (?) 1/A ban játszani. A nehézségről meg annyit, h talán Fegya mondta vmikor h nem érti milyen képesség kell ehhez a játékhoz. Simán megtanulja bárki, annyival "nehezebb" h egész nap ott kell lenni. Csak idő és semmi más, no meg egy kis tanulás. Nem akarom ismételni magam, már mindent elmondtam.

Gyula 12-19-2006 23:02

Csak az a nagy játékos akit harcolni láttok? a stratégia nem csak a harcrol szól. Hatalmas barakk kupacot épiteni és megnyomni a támadás gombot a legkönyebb. a támadás feltételeit biztositani, a támadás előkésziteni és a megszerzett területet megvédeni szerintem sokkal nehezebb és több munkát igényel, mint ülni négy kört a gép előtt és várni hogy a 65% támadóbarakk lovassága átgyalogol az ellenfélen.

10-szer körbefordulni és tuvalu által említett alázatot gyakorolni sokkal nehezebb mint támadgatni.

Arrakis 12-19-2006 23:57

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 57174)
Csak az a nagy játékos akit harcolni láttok? a stratégia nem csak a harcrol szól. Hatalmas barakk kupacot épiteni és megnyomni a támadás gombot a legkönyebb. a támadás feltételeit biztositani, a támadás előkésziteni és a megszerzett területet megvédeni szerintem sokkal nehezebb és több munkát igényel, mint ülni négy kört a gép előtt és várni hogy a 65% támadóbarakk lovassága átgyalogol az ellenfélen.

10-szer körbefordulni és tuvalu által említett alázatot gyakorolni sokkal nehezebb mint támadgatni.

Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy ezt vajon akkor is megcsinálja sok kis kék számos, ha a mostani feltételeknek kell megfelelnie, s nem top 30%ot teljesítenie, amit egy jól betanított 15 éves gyerek is elér?

Synkel 12-20-2006 00:04

Egyszerű dolog ez. A Topic címe híres hódítósok. Van itt valaki aki nem hallott még Tuvaluról? Ha nincs, akkor miért nem híres? Ha jól vettem észre, nem feltétlen a legjobb játékosokról van itt szó, hanem híresekről...

Gyula 12-20-2006 00:07

Quote:

Originally Posted by Arrakis (Post 57177)
Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy ezt vajon akkor is megcsinálja sok kis kék számos, ha a mostani feltételeknek kell megfelelnie, s nem top 30%ot teljesítenie, amit egy jól betanított 15 éves gyerek is elér?

Nem, most már sokkal nehezebb. De hidd el hogy 10szer megfordulni sem lehet egyszerü, személyszerint nekem az alsóbb csoportok mindig sokkal nehezebbnek tünnek mint az 1/A

Szecsa 12-20-2006 07:50

Hires jatekosokrol van szo itt, szerintem :)
Tuvalu pedig az.

laci 12-20-2006 07:57

Tökéletesen egyetértek Synkellel és Szecsával. A topic címe alapján Tuvalunak itt a helye, tetszik, vagy sem.
A játék célján, és a stratégiákról meg fölösleges vitatkozni. Van akinek az 1A a cél, van akinek a kis kék számok, van aki szerint csak harcolni derék dolog, van aki csendben felfedezget, kinek ahogy tetszik.

Non Omnis Moriar 12-20-2006 08:04

A híres és a jó az nem ugyan az a fogalom.

Híres lehet az is akinek sok barátja van, szeretik, jó fej stb, de lehet hogy nem atyaisten a hódban.

Ugyanakkor ellenpélda is van bőven, aki sikeres a hódban de én azt pozitívnak nem mondanám, inkább hírhedtnek.

A jó játékos és a sikeres hódos megint nem feltétlen ugyan az, és amúgy is relatív, én speciel nem feltétlenül az 1/Aban feszító melldöngetőkre gondolok ha azt mondja valaki jó játékos. Volt számtalan olyan szövim annak idején aki TÉNYLEG jó játékos volt


All times are GMT +1. The time now is 21:50.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu