Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Híres Hódítósok :) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1127)

Puppi 12-24-2006 17:01

Never illetve Lopi tietek az elso hely :D Nincs vita :D

LotR 02-11-2007 00:34

+
 
Elkezdtem olvasni a topikot és megijedtem, hogy a jo otletet szétbarmolják,s van képuk egyeseknek Tuvalu hirességét vitatni, de tovább olvastam és szerencse. Tényleg sok mindenkit felsoroltatok én is irnék párat, akik az én szemembe hiresek, akiket már emlitettek nem ismételném meg, akik kimaradtak Sharky, Észak. Akiket még idesorolnék a Moderátorok mer kozbe már ok is torténelem és Ati(Horland).

Lali 02-13-2007 19:20

igen. arthúr és sharky mindenképpen. tuvalut lehet szeretni meg nem szeretni, de aki körbemászik mindenféle körülmények között itt 10x az szintén megérdemli a hall of fame-t.

Viz 02-13-2007 19:21

Tuvalu szerintem is egyértelműen belefér, aki meg nem becsüli, hát csinálja utána:)

Dragi 02-13-2007 19:22

Quote:

Originally Posted by Viz (Post 73675)
Tuvalu szerintem is egyértelműen belefér, aki meg nem becsüli, hát csinálja utána:)

Azért akárhogy is nézzük megváltoztak a körülmények és nem olyan egyszerű ám az .....

Viz 02-13-2007 19:24

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 73677)
Azért akárhogy is nézzük megváltoztak a körülmények és nem olyan egyszerű ám az .....

Ez tény, lássuk ő mit szól hozzá:)

OFF
Amúgy engem is borzalmasan zavar, hogy olyanok rohangálnak 3 szemivel, akiken még röhögni sincs kedvem. Csak egy példa:
Éplista 3 szemis törp:
( nyersiárak 100 körül )

Szabad terület: 0
Ház: 59
Barakk: 52
Kovácsműhely: 18
Tanya: 48
Könyvtár: 29
Raktár: 14
Bányák: 26
Őrtorony: 39
Kocsma: 48
Templom: 27
Kórház: 0
Piac: 1
Bank: 5

Fatelep: 12
Kőbánya: 3
Fémbánya: 4
Agyagbánya: 6
Drágakőbánya: 1

Na most megbocsássatok, de az ilyen megérdemli a 3-at?:)

ON

Dragi 02-13-2007 19:27

Quote:

Originally Posted by Viz (Post 73678)
Ez tény, lássuk ő mit szól hozzá:)

Tény ami tény a nehezítés bevezetése előtt fordult le A-ból és szerezte meg a 10.-ik személyiségét :) azaz még a Top30%-os rendszerben :) én legalábbis így emlékszem ...

Ati 02-13-2007 19:29

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 73680)
Tény ami tény a nehezítés bevezetése előtt fordult le A-ból és szerezte meg a 10.-ik személyiségét :) azaz még a Top30%-os rendszerben :) én legalábbis így emlékszem ...

És tény, ami tény, már akkor elkezdett körbejárni, amikor minden +személyiség -5-5%-ot jelentett minden hadi, alvilági és mágia értékére. :)

Ne csak azt nézzétek, hogy a tizediket milyen "könnyen" szeretze meg, hanem azt is, hogy a harmadikat, negyediket, ... milyen nehezen. Nem úgy, mint a mostani 2-3-4 személyiségű országok.

Dragi 02-13-2007 19:30

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 73683)
És tény, ami tény, már akkor elkezdett körbejárni, amikor minden +személyiség -5-5%-ot jelentett minden hadi, alvilági és mágia értékére. :)

oké aláírom de arra én nem emlékezhetek :)

Kisbér 02-14-2007 10:17

Quote:

Originally Posted by Viz (Post 73678)
Amúgy engem is borzalmasan zavar, hogy olyanok rohangálnak 3 szemivel, akiken még röhögni sincs kedvem. Csak egy példa:
Éplista 3 szemis törp:
....
Na most megbocsássatok, de az ilyen megérdemli a 3-at?:)

Ezzel nemtudom mi a bajod :D Gyanítom kb 100 körrel ezelőtt fordult le...
És mivel csak a 3. személyisége, akár lehet ez a 3. ország, amit 200 hekiről kezdett... :) Szóval ahhoz képest nem is olyan rossz :D

Mondjuk igen, vannak ellentmondások.. Pl ha sok a tanyája, akkor valószínű drága a kaja... Ebből az jön ki, hogy nem supportálja senki sem zsével... Viszont akkor miért bontotta a drágakőbányákat (talán nagyon lent van a kavics ára?!)... Ha speckó termelésre akar beállni (mutatja a 18 kovács), akkor viszont nem vágom, hogy miért van még mindig piaca... Főleg ilyen nyersiárak mellett...
Szóval egyértelműen vannak benne bugok, de tény, hogy lehet valaki úgy 3 személyiséges, hogy csupán kétszer volt 100e arannyal 250 kattanccsal 200 hekin (feltéve ha nem hétvégizett, nem arénázott, párbajozott stb, stb). :)


All times are GMT +1. The time now is 09:14.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu