Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   skype (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4460)

Ati 12-23-2010 10:41

Quote:

Originally Posted by J.Ati (Post 274003)
Na ilyet még nem láttam, viszont ennek semmi értelme, hogy valaki ezt az infót is közli :D

De igen, mert látta a többi hirdetést, hogy valami VIP-ekről beszéltek. :D

Na mindegy, szerintem a gtalk még minimum ott kéne, hogy legyen, hiszen azt akár a buszon is megkapod telóra, mintha valaki egy sms-t küldene, hogy hééé, figyelj már, támadnak! :)

Ui: tudom, van skype kliens is, csakhát az mégis plusz telepítés.

Andrew 12-23-2010 10:53

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 274005)
De igen, mert látta a többi hirdetést, hogy valami VIP-ekről beszéltek. :D

Na mindegy, szerintem a gtalk még minimum ott kéne, hogy legyen, hiszen azt akár a buszon is megkapod telóra, mintha valaki egy sms-t küldene, hogy hééé, figyelj már, támadnak! :)

Ui: tudom, van skype kliens is, csakhát az mégis plusz telepítés.

Telefonon is fent van az msn és a skype is :D

Ati 12-23-2010 10:55

Lenne benne lehetőség, de a sokrésztvevős videokonferencia is fizetős, ha jól láttam. Lenne értelme, ha rögzíteni lehetne a beszélgetést/videót, de erre csak külső, fizetős progik vannak, amik ki tudja mit csinálnak még, nem feltétlenül bízom bennük. Számomra valahogy még mindig a kulcsfontosságú funkciók hiányoznak belőle.

Andrew 12-23-2010 10:58

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 274008)
Lenne benne lehetőség, de a sokrésztvevős videokonferencia is fizetős, ha jól láttam. Lenne értelme, ha rögzíteni lehetne a beszélgetést/videót, de erre csak külső, fizetős progik vannak, amik ki tudja mit csinálnak még, nem feltétlenül bízom bennük. Számomra valahogy még mindig a kulcsfontosságú funkciók hiányoznak belőle.

Ja, és egészen idáig feltörhetetlen volt a kódolása :D

Ati 12-23-2010 11:10

Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 274009)
Ja, és egészen idáig feltörhetetlen volt a kódolása :D

Ez kevésbé izgat, államtitkokat nem fogok senkivel megosztani. :)

Remedy 12-23-2010 11:21

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 274008)
Lenne benne lehetőség, de a sokrésztvevős videokonferencia is fizetős, ha jól láttam. Lenne értelme, ha rögzíteni lehetne a beszélgetést/videót, de erre csak külső, fizetős progik vannak, amik ki tudja mit csinálnak még, nem feltétlenül bízom bennük. Számomra valahogy még mindig a kulcsfontosságú funkciók hiányoznak belőle.

Kerdezzuk meg a Jack Bauereket, hogy mit hasznalnak. Ott az elnok mindig tok jo videokonferenciakat tart ilyen szep nagy plazmateveken. :)

vityu 12-23-2010 12:39

Szavazatom: egyiket sem használom.

Nem használom őket, mert idegesít. Régen mindkettőt használtam, de csak rejtve jelentkeztem be. Most már egyik sincs feltelepítve a gépemre.

Ja, és ezen kívül más sincs.

Alg 12-23-2010 12:49

Mindkettő, de gyakorlatilag csak Hódítós megbeszélésekre...

Barátokkal inkább telefonon, meg személyesen

Andrew 12-23-2010 16:54

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 274014)
Szavazatom: egyiket sem használom.

Nem használom őket, mert idegesít. Régen mindkettőt használtam, de csak rejtve jelentkeztem be. Most már egyik sincs feltelepítve a gépemre.

Ja, és ezen kívül más sincs.

Pedig roppant hasznosak - én mindenkinek azt szoktam mondani, hogy ha beszélni szeretne velem, akkor nézze meg, hogy elérhető vagyok-e valamelyik netes csodán...
Sajnálatos módon utálok telefonálni. Frusztrál, hogy ha nem látom azt, akivel beszélgetek (azaz hallom a hangját), így a távoli ismerősökkel kicsit bajos lenne beszélgetni, ezek nélkül pedig kb félévente tudnánk csak. Itt ugye lehet azt mondani, hogy személyesen, de aki 100-200km-re van tőlem (mint pl a családom), azokkal elég bajos :D

Ati 12-23-2010 17:20

Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 274049)
Sajnálatos módon utálok telefonálni. Frusztrál, hogy ha nem látom azt, akivel beszélgetek (azaz hallom a hangját)

Msn is, Skype is tud videóbeszélgetést.


All times are GMT +1. The time now is 19:38.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu