Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   1A események (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=368)

director 10-03-2006 19:34

Quote:

Originally Posted by monro (Post 33513)
Szar ilyesmit olvasni :)
Én is abbahagytam lassan 3 hónapja, mégis itt esz a fene a fórumon és azon agyalok, hogyan lehetne jobb a Hód :)

Nemtom, én többek között azért hagyom abba, mert úgy érzem, hogy a közeljövőben egész biztosan nem lesz jobb :P

director 10-03-2006 19:36

Quote:

Originally Posted by Zounok (Post 33514)
hehe...ugyanezt tettem én is az orijaimmal:) mind szabin vannak...csak azonosítani léptem be őket én is meg a feleségem is....erre ez lett:) vigyázz te is :)

Zou

Nincs feleségem, így ez a veszély egyelőre nem fenyeget.. :)

Szecsa 10-03-2006 19:40

Elolvastam, ezt az egeszet...es egyebkent, tenyleg lehet 1 geprol 2-en jatszani, de fogalmam sincs miket figyel a rendszer :) Sokaig mukodik a dolog, es egyszercsak hopp :) Anarch...
Nekem az a tapasztalatom e téren, hogy az igy jatszo csaladtagok osszekotik az orijukat az elso anarchba helyezes utan.
Javaslom ezt nektek is! Mar ha visszatertek jatszani :)
Ahogy latom, van aki visszavar! :)

Synkel 10-03-2006 20:28

Nos, az a helyzet, hogy nekem van pár csoportban orim: A B G X. Szép szabályosan összekötve, ahogy a szabályok előírják. A feleségemnek B-ben és X-ben, neki is összekötve. Kb egy éve szinte mindig voltunk egy csoportban egy gépről, és nem volt semmi probléma. Remélem most se lesz... Az ő egyik orijának késik az azonosítása, mert előbb mailt kell váltson, lévén elfelejtette miről volt regelve az ország.
Ebből is látszik, hogy ketten kezeljük az orikat, velem ilyen nem történhet meg:D:D:D

Hozzáteszem, szerencstélen elgondolás, hogy kevesebb orival játsszunk, és kössük össze egybe mindet, mer akkor mindenki elégedett lehet. Az a helyzet ugyanis, hogy egyikünk sem mf. És a szöviknek is vannak céljaik, meg érdekeik, lehet nem akarnak esetleg hónapokat várni egy szintlépésre, mert nekem vagy neki orija van egyel fentebb...

Alba 10-05-2006 08:18

A régi és az új szabály frankón üti egymást.
Mivel az új szerint össze kell kötni az országokat.Gondolom azt nézik hogy egy gépről játszanak e vagy sem.

Ez természetesen hülyeség.
Ha nekem van orim mondjuk az A ba meg mondjuk a nagyapámnak a G be, siman jatszhatnánk összekötés nélkül.A régi szabály szerint meg 1 adott csoportban is lehetnénk ha nem vétünk a szabályok ellen.Es tök világos hogy nem multizunk mert meg csak nem is egy csoportba vagyunk.
De az uj a szűrő kivághat lásd zou.
Hogy a viharba multizott volna ha meg csak ne mis egy csoportba van.

Aláirom hogy multigyanus ha mondjuk van orim A b meg összekötve vel egy B be és mondjuk a feleségemnek is van a B be.Akkor mar kivaghat a szuro.
Függetlnül attol hogy ezt is engedik a szabalyok, tenyleg gyanus.

-Fegya- 10-06-2006 08:23

Nem tudom, hogy mit figyel a rendszer és hogyan és ezt Ati nem is fogja elárulni. Azt gondolom, hogy valami olyan történhetett Zouval, hogy egyszerre azonosítottak a feleségével...

Zounok 10-07-2006 16:46

Pontosan erről volt szó, hogy az összes orit, az enyémeimet is, amik össze vannak kötve(4)+ a feleségemét is egyszerre azonosítottuk, mikor megjöttek a kódok...

Attila, várnám továbbra is a válaszod, hogy visszateszed-e az orijainkat.
Köszönettel
Zou

Zounok 10-10-2006 06:12

Attila, semmi válasz? Sem itt, sem a privi üzenetemre?

Deni 10-10-2006 07:02

Quote:

Originally Posted by Zounok (Post 34461)
Attila, semmi válasz? Sem itt, sem a privi üzenetemre?

Zou, tudom elcsépelt, de supportra írjál.. Én is onnan kaptam segítséget anno uebben a témában, sikerrel .

Ati 10-10-2006 08:53

Quote:

Originally Posted by Zounok (Post 34461)
Attila, semmi válasz? Sem itt, sem a privi üzenetemre?

Véletlen átsiklottál szerintem a válasz felett, mert már egy hete megírtam:

http://forum.queosia.com/showpost.ph...&postcount=364


All times are GMT +1. The time now is 08:33.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu