Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Lezárt hibák (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=47)
-   -   Elmenő katonák (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=631)

Csocsó 07-21-2006 06:15

Elmenő katonák
 
Hali

"Ebben a körben emberhiány miatt lefokozások történtek egységeidből sima népességgé. Információul: országod népessége a körváltás elején: 18789 fő;, országod népessége a körváltás végén: 18683 fő;."

Lehet h csak én értelmezem rosszúl a dolgot, de nekem ebből az jön le h mivel nincs elég emberkém lefokoztak a seregemből x mennyiséget h legyen emberkém az épületekbe. Hol ott azért mentek el mert nem volt elég helyük...

"a körváltás elején: 18789 fő;","a körváltás végén: 18683 fő;." Lefokoztak és kevesebb emberem lett?

Na nem irinylem szegény kezdőket.... ilyenkor törhetnék a felyüket h ez még is h történhetett...soha nem jönnének rá.

Ati 07-21-2006 08:10

Quote:

Originally Posted by Csocsó
Hali

"Ebben a körben emberhiány miatt lefokozások történtek egységeidből sima népességgé. Információul: országod népessége a körváltás elején: 18789 fő;, országod népessége a körváltás végén: 18683 fő;."

Lehet h csak én értelmezem rosszúl a dolgot, de nekem ebből az jön le h mivel nincs elég emberkém lefokoztak a seregemből x mennyiséget h legyen emberkém az épületekbe. Hol ott azért mentek el mert nem volt elég helyük...

"a körváltás elején: 18789 fő;","a körváltás végén: 18683 fő;." Lefokoztak és kevesebb emberem lett?

Na nem irinylem szegény kezdőket.... ilyenkor törhetnék a felyüket h ez még is h történhetett...soha nem jönnének rá.

Egyelőre nem látom, hog yebben hol a hibajelzés. Ha lefokozódott 2 katonád, de elment 108 az éhezés, vihar, betegség, helyhiány stb miatt, akkor még így is kevesebb lesz a vége. Ezek persze csak has számok. Ha nem normál elmenetel/bevándorlás van, akkor a számokat összeadva pontosan ki fog jönni. Normál elmenetel/bevándorlás mellett egy kicsit torzul, de az van mindig, ha van üres helyed, akkor minden körben jönnek be emberek, erről külön értesítést sose kapsz.

Csocsó 07-21-2006 09:14

a hiba az első mondatban van :)
A számok csak külön érdekesség. (kül tele voltak háza, és semmi ártóvari nem volt orin)

Ati 07-21-2006 09:16

Quote:

Originally Posted by Csocsó
a hiba az első mondatban van :)
A számok csak külön érdekesség. (kül tele voltak háza, és semmi ártóvari nem volt orin)

Mi a baj az első mondattal? Emberhiányod volt elvileg, nem? Ha mondasz országsorszámot (esetleg priviben), és még nem törölted az eseményeidet, akkor megnézem.

Ati 07-21-2006 09:19

Bár lehet, hogy igazad van. Muti azt az országsorszámot! :D

Csocsó 07-21-2006 09:24

elküldtem :)

Csocsó 07-21-2006 09:27

Szerintem nem volt emberhiányom. De ha az is volt akkor is furin hangzik. MErt nekem úgy jön le amondat h ha emberhiányod van akkor autómatikusan lefokozódik a sereged h csökkentse a hiányt

Ati 07-21-2006 09:30

Quote:

Originally Posted by Csocsó
Szerintem nem volt emberhiányom. De ha az is volt akkor is furin hangzik. MErt nekem úgy jön le amondat h ha emberhiányod van akkor autómatikusan lefokozódik a sereged h csökkentse a hiányt

Ehh, na pill, mindjárt átfogalmazom. :D

Csocsó 07-21-2006 09:40

Quote:

Originally Posted by Ati
Ehh, na pill, mindjárt átfogalmazom. :D

Az jó lenne :D

Ati 07-21-2006 10:46

Quote:

Originally Posted by Csocsó
Az jó lenne :D

No hát ez elég puritán lett, a számok bennevannak, hogy miért mentek el, az a többi eseményben úgyis bennevan...


All times are GMT +1. The time now is 07:36.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu