Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Teleport (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4214)

olvastar 05-26-2010 20:41

Teleport
 
Az normális ha valami csatornába vagy dungeon-be teleportálódik a karakterem?
1300 mozgáspont felett voltam, éppen gyilkolásztam az egereket (tökre röhögtem mikor megkaptam a küldit mert akkor már túl voltam páron) mikor az egyik résznél már majdnem végeztem az egérrel 1 vagy 2 hpje volt már csak mikor hirtelen egy csatornarendszerben találtam magam 26 mozgáspontal...
HP bár cinkes volt még tartott...
(volt már cinkesebb helyzet is... éltem túl csatát 1HPvel is :D "Mer mennek mint az állat!")
Ez normális? Csak kérdem... úgyse tok mozogni mert az a mozgáspont arra nem elég h keresgéljek... A HP visszaugrott 5re mint csata előtt volt... Mind1, majd holnap visszanézek körültekinteni :P most ugyis dolgom van :D

Ati 05-26-2010 20:54

Normális: meghalt a karaktered.

olvastar 05-27-2010 06:18

Ahant... Csak nem volt nyilvánvaló mert 5-2 az három... Akkor valszeg késett a cucc vagy nem tudom... Mindegy akkor elmondhatom h ez is megvolt :D

olvastar 05-27-2010 06:38

-.-' És remélem nem fogok itt 3 napig kóvályogni már a 3. lépcsőnél vagyok de ez se enged fel -.-' Ha megtalálnám a kaszást itt lenn akkor rávenném h mutassa meg az utat és akkor nem kellene ennyit császkálni :D Nem raknátok be a kedvemért? Mondjuk megszólithatna h: "Hiába futsz! Ugyse menekülsz!" Vagy " Ugyis utolérlek" Vgay nemtom -.-' Valami poént betehettek ne legyen már ien szomi dolog meghalni! tiszta depi van itt lenn! Sötét... Komor... Egyhangú... ELTÉVEDTEM!... Valami kresztáblát rakhattak volna... Mondjuk h megengedett sebesség vagy mi... Egyirányú utca... Ha két irányba mész jön a rendőr és útbaigazit... Mittudomén :D Ajánlott sebesség feltétlen legyen... Egy T alakú útkereszteződést 4. próbálkozásra sikerült bevenni... :cool:

olvastar 05-27-2010 10:01

Annak aki nem találná az alagútbúl kivezetű feljáratot (Még én se találtam meg pedig szerintem harmadjára kezdem neki körbejárni a területet) annak ajánlom h ELSŐRE kezdjen neki térképet csinálni...Én annyira unatkozok itt, hogy már Excel dokumentumban a kockákat szinezgetem... 50%os szürke az út, feljárat amit látok zöld, amit meg próbáltam az piros... Gyengéb idegrencerrel megáldott személyeknek meg fogja tenni szerintem egy papir ceruza is :D

Remedy 05-27-2010 10:18

Quote:

Originally Posted by olvastar (Post 253903)
Annak aki nem találná az alagútbúl kivezetű feljáratot (Még én se találtam meg pedig szerintem harmadjára kezdem neki körbejárni a területet) annak ajánlom h ELSŐRE kezdjen neki térképet csinálni...Én annyira unatkozok itt, hogy már Excel dokumentumban a kockákat szinezgetem... 50%os szürke az út, feljárat amit látok zöld, amit meg próbáltam az piros... Gyengéb idegrencerrel megáldott személyeknek meg fogja tenni szerintem egy papir ceruza is :D

Ajanlom hogy olvasgasd a mud topicokat vagy kerj segitseget tapasztaltabbaktol. Jobb oldalt kozepalul van vhol a letra emlekeim szerint.

3-4 meghalas es 3 masodperc alatt kinnleszel, semmi terkep nem kell hozza.

olvastar 05-27-2010 10:52

Áhhh Én ráérek :) De aranyos vagy köszi... mostmár csak a térkép miatt se akarom megtalálni a létrát csak utolsónak... SZal kösz h szóltál merre kell menni arra nem fogok :D A fele már megvan, nincs hátra sok... Igy hajnal 3kor nincs jobb dolgom... :D A fejem KB ilyen :eek: Nem meglepődött, csak az állam már nem tartom és a szemem ekkorára kell kinyitni h lássak valamit... Eléggé le vagyok zsibbadva... Ha feljutok meg gondolkodni kellene és akkor azonnal itthagyom... Inkább rajzolgatok Excelbe :D Az olyan értelmes :D

Dus 05-27-2010 12:21

Ha tudod, hogy létrát kell keresni, akkor miért próbálod ki a lépcsőket hogy felengednek-e?? :)

olvastar 05-27-2010 17:38

Lépcső létra egyre megy... AZ a lényeg h feltérképeztem az egész területet, és most teljesen mind1 h hova dob le csak rápillantok a térképre és tudom merre kell mennem (Már vagy 8X sikerült azóta meghalnom ehh)

Dus 05-27-2010 19:27

Quote:

Originally Posted by olvastar (Post 254068)
Lépcső létra egyre megy...

Ilyen felfogással nem csodálom, hogy több óra volt mire kijutottál.


All times are GMT +1. The time now is 19:11.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu