Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Ötletek, javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=73)
-   -   Üzenet küldés (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3613)

Dus 07-15-2009 17:14

Üzenet küldés
 
Nagyon szuper lett, de pár észrevétel. :)
  • Fent kiírhatná küldéskor, hogy elküldve, vagy, hogy nem létezik ilyen sorszám, stb.
  • A címzetthez odaírhatnád zárójelbe, hogy sorszám...lehet valakinek (pl. nekem elsőre) nem egyértelmű. :)
  • Lehet az is jó lenne, ha játékon belüli aranyért cserébe, egy épület segítségével (pl. a posta, ha már van ilyen) lehetne üzenetet küldeni...Szerintem jobban passzolna a játkba és mondjuk 1-5 aranyért cserébe nem lenne annyira tragikus...Vagy ha ez így marad (ahogy most van), lehetne a postára föladni levelet, ami másmilyen, és sokáig megmaradna (ez teljesen külön lenne a mostanitól), nem csak 1 órán keresztül, és a másiknak kiírná valahogy, hogy hány levele van a postán...

Vélemények?? :)

Dus 07-15-2009 17:20

Jah, és még annyi lenne, hogy szerintem átláthatóbb lenne az üzenetek listázásánál, ha úgy nézne ki, hogy az első sorba menne a feladója, és a küldés dátuma egymás mellé, vastagított betűvel, és a következő sorba maga az üzenet, mely után még egy üres sor is lenne...

Ati 07-15-2009 18:11

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 219178)
  • Fent kiírhatná küldéskor, hogy elküldve, vagy, hogy nem létezik ilyen sorszám, stb.

Tudtam, hogy valamit kifelejtettem... :D

Dus 07-16-2009 18:26

Még egy apróság:
Én hiányolok, egy "Válaszol" szöveget az első sorba, amire, ha rákattintok, a sorszám beíródik a címzetthez. Ez előnyös lenne, ha esetleg késő van már, és elnézem a sorszámot, vagy félrenyomok, vagy bármi...Megeshet. És akkor még azt sem tudom, hogy rossz helyre ment az üzenet, mert hogy kinek ment, arórl nincs visszajelzés...

nagytomi369 07-16-2009 20:50

A "válaszol" télleg kéne.
Nekem meg az hiányzik, hogy ha állok egy mezôn, és látom, hogy ugyanott áll más is, nem tudom, mi a sorszáma, így nem tudok neki üzenni, hogy húzzá öcsém! :D

Dus 08-13-2009 16:56

Még mindig azt mondom, hogy a postán lehessen olyan üzeneteket küldeni, ami több ideig megmarad mint 1 óra, és ennek mondjuk követelménye lenne a VIP és pár aranyba is kerülhetne. :)

Mert ha valakit el szeretnék érni, nem jó, ha 1 órán belül törlődik az üzenet, és akkor ő épp nem volt ott...Főleg ha fontos...és ez elég gyakran megesik. :)

Ildee 08-13-2009 17:18

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 221551)
Még mindig azt mondom, hogy a postán lehessen olyan üzeneteket küldeni, ami több ideig megmarad mint 1 óra, és ennek mondjuk követelménye lenne a VIP és pár aranyba is kerülhetne. :)

Mert ha valakit el szeretnék érni, nem jó, ha 1 órán belül törlődik az üzenet, és akkor ő épp nem volt ott...Főleg ha fontos...és ez elég gyakran megesik. :)

Legyen a klántagságnak egy ilyen kritériuma, hogy külső fórum használata, és máris meg van oldva a probléma.

Dus 08-13-2009 17:30

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 221555)
Legyen a klántagságnak egy ilyen kritériuma, hogy külső fórum használata, és máris meg van oldva a probléma.

Meg még kössünk pár feltételt, hátha nem tűnik diszkriminációnak. :)

Ildee 08-13-2009 17:49

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 221556)
Meg még kössünk pár feltételt, hátha nem tűnik diszkriminációnak. :)

Ezt most nem akarom félreérteni, de nekem nem célom, hogy 100an legyünk a klánban :)
Igazából meg lehet ezt mindenfajta körüzenet funkció nélkül is oldani, mi megtudtuk oldani :)

Ildee 08-13-2009 18:01

Közben lenne egy felvetésem az üzenetek fogadásával kapcsolatban, mégpedig lehessen kikapcsolni, ahogy a chatet is.


All times are GMT +1. The time now is 19:17.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu