Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Keresek egy filmet topic (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3123)

BeeLord 08-16-2008 20:54

Keresek egy filmet topic
 
Sziasztok!


Nem tudom voltatok-e már hasonló helyzetben, mint én most, de ha netán legközelebb így jártok, itt kérhettek ti is segítséget.:)


Szóval a lényeg, hogy az emlékeim közül előretolakodott egy film. Nem tudom a címét, nem tudom a főszereplő nevét(arcról tudom, melyik színész ő, de ez nem sokat segít), még azt sem tudom, hogy pontosan melyik évben adták ki a filmet. Amerikai gyártmány, annyi tuti. Egy borzasztóan önző és egoista riporterről szól. Elküldik egy kisvárosba őt, egy hölgy kollégáját és egy kamerást, hogy készítsenek felvételt egy helyi ünnepségről. Valami olyasmiről szól az ünnepség, hogy egy mormotát figyel az egész falu az év egy adott napján. Ha a mormota felébred, akkor lesz valami, ha nem, akkor is(talán enyhe tél, vagy jön a tavasz, vagy valami ilyesmi - lényegtelen). Miután túl vannak a nevezetes napon, a fickó lefekszik aludni. Másnap arra ébred, hogy ugyanaz a szám szól a rádióban, mint előző nap reggel(Sonny & Cher - I got you babe). Majd később rájön, hogy ugyanazt a napot éli újra. És újra, és újra... Közben megtanul zongorázni, minden nap más nőt csíp fel, de a kolléganőjét egyszer sem sikerül az ágyig vinnie. Szép lassan megváltozik, és már nem lesz önző és egoista. Végül úgy szabadul meg etől a helyzettől, hogy összejön a csajjal.


Lehet ez így tömény zagyvaságnak tűnik, de nincs valakinek valami ötlete netán? Köszönöm előre is.

Zoli 08-16-2008 22:03

hú ez tök jó filmnek hangzik, sajnos nem ismerem, de ha megvan a végeredmény, megnézem majd :)

puma 08-16-2008 22:17

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 186970)
Sziasztok!


Nem tudom voltatok-e már hasonló helyzetben, mint én most, de ha netán legközelebb így jártok, itt kérhettek ti is segítséget.:)


Szóval a lényeg, hogy az emlékeim közül előretolakodott egy film. Nem tudom a címét, nem tudom a főszereplő nevét(arcról tudom, melyik színész ő, de ez nem sokat segít), még azt sem tudom, hogy pontosan melyik évben adták ki a filmet. Amerikai gyártmány, annyi tuti. Egy borzasztóan önző és egoista riporterről szól. Elküldik egy kisvárosba őt, egy hölgy kollégáját és egy kamerást, hogy készítsenek felvételt egy helyi ünnepségről. Valami olyasmiről szól az ünnepség, hogy egy mormotát figyel az egész falu az év egy adott napján. Ha a mormota felébred, akkor lesz valami, ha nem, akkor is(talán enyhe tél, vagy jön a tavasz, vagy valami ilyesmi - lényegtelen). Miután túl vannak a nevezetes napon, a fickó lefekszik aludni. Másnap arra ébred, hogy ugyanaz a szám szól a rádióban, mint előző nap reggel(Sonny & Cher - I got you babe). Majd később rájön, hogy ugyanazt a napot éli újra. És újra, és újra... Közben megtanul zongorázni, minden nap más nőt csíp fel, de a kolléganőjét egyszer sem sikerül az ágyig vinnie. Szép lassan megváltozik, és már nem lesz önző és egoista. Végül úgy szabadul meg etől a helyzettől, hogy összejön a csajjal.


Lehet ez így tömény zagyvaságnak tűnik, de nincs valakinek valami ötlete netán? Köszönöm előre is.

http://www.port.hu/pls/fi/films.film...d=-1&i_where=1

sztem ezt keresed:)

Pepa 08-16-2008 22:23

Quote:

Originally Posted by puma (Post 186984)

Jó volt az ajánló, én már ki is jelöltem leszedésre.

puma 08-16-2008 22:30

Quote:

Originally Posted by pepa (Post 186988)
Jó volt az ajánló, én már ki is jelöltem leszedésre.

örülök hogy segélhettem :)

J.Ati 08-16-2008 23:57

Ez a film nekem is nagyon tetszett!
Rengetegszer adták már a tv-ben,nagyon jó kis film szerintem is:)

BeeLord 08-17-2008 01:36

Quote:

Originally Posted by puma (Post 186984)

Köszönöm, ez az.:)

laci 08-21-2008 08:20

Van egy hasonló, "időkiakadásos" film, a címe magyarul "A kizökkent idő", 1993-ból, szerintem ezt is érdemes megnézni.

(Az az érdekes hogy a kettő nagyjából egy időben született, kíváncsi vagyok, hogy létezik két film ennyire hasonló alaptémával, időben ennyire közel egymáshoz.)

J.Ati 08-21-2008 09:45

Quote:

Originally Posted by laci (Post 187640)
Van egy hasonló, "időkiakadásos" film, a címe magyarul "A kizökkent idő", 1993-ból, szerintem ezt is érdemes megnézni.

(Az az érdekes hogy a kettő nagyjából egy időben született, kíváncsi vagyok, hogy létezik két film ennyire hasonló alaptémával, időben ennyire közel egymáshoz.)

Én szeretem az ilyen filmeket,szóval ezt is megkukkantom:)

És ,ha valaki nagyon rákapott ezekre a filmekre,akkor tudok ajánlani egy sorozatot is amiből 1 évad készült és szintén az a lényege,hogy a napok ismétlődnek.
Az amcsi nézőknek nem jött be a film ezért nem is csináltak több évadot belőle.Hát ez van.

Day Break - Időbe zárva


Ezt most találtam:D

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 178038)

És még megnéztem két sorozatot is,de azoknak nem akartam külön topicot nyitni.
- Day Break: ez egy jó kis sorozat volt,csak sajna több évad nem lesz belőle,mert amcsiban nem jött be a nézőknek. Hasonló ez a sorozat az „Idétlen időkig” című filmhez,ami szintén jó film.
A lényeg,hogy a rendőr csávónak 1 napja mindig elölről kezdődik.
A megoldást kell megtalálnia…

Itt még az Idétlen időkigről is szót ejtek:D
Mik vannak:)

Valezius 08-21-2008 12:35

Quote:

Originally Posted by laci (Post 187640)
Van egy hasonló, "időkiakadásos" film, a címe magyarul "A kizökkent idő", 1993-ból, szerintem ezt is érdemes megnézni.

(Az az érdekes hogy a kettő nagyjából egy időben született, kíváncsi vagyok, hogy létezik két film ennyire hasonló alaptémával, időben ennyire közel egymáshoz.)

Igen van: Armageddon és Deep impact


All times are GMT +1. The time now is 09:46.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu