Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Ne OFF-oljunk máshol II. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4261)

kisboszi 12-19-2010 11:15

Utolsó hozzászólásom, amiért nem értek egyet az "idegenajkú" -val:

"Takács Nikolas életrajzaBiográfiaDiszkográfia
KEZDETEK
A szlovákiai magyar énekes már 3 éves korában szórakoztatta a körülötte élőket, funky felvételek előadásával. 8 évesen megnyerte a Pop Aréna tehetségkutató versenyt fantasztikus adottságának köszönhetően, és ezután nem volt megállás! Zenei tanulmányait rögtön az általános iskola befejeztével Pozsonyban, a Fővárosi Zenei Konzervatórium hegedű és klasszikus ének szakán kezdte el.
Komolyzenei sikerei ellenére érezte, hogy a könnyebb zenei műfajokban tudja igazán kibontakoztatni kreativitását. Felvételt nyert a Budapesti Kőbanyai Zenei Stúdió jazzének szakára, ahol azonnal felfigyeltek nem mindennapi énekstílusára és hangszínére."

szlovákiai magyar énekes-szerintem ez a kulcs!:)

Redback 12-19-2010 11:20

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 273575)
Ki tudja a szülők, nagyszülők s egyéb felmenők milyen nyelveket beszéltek.. :(

Nem úgy értettem, hogy ha beszélsz oroszul, akkor orosz vagy. Fentebb leírtam, hogy értettem.

Tsobi 12-19-2010 11:22

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 273577)
Nem úgy értettem, hogy ha beszélsz oroszul, akkor orosz vagy. Fentebb leírtam, hogy értettem.

Nem a Te gondolatmenetedre értettem. :)

Redback 12-19-2010 11:23

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 273578)
Nem a Te gondolatmenetedre értettem. :)

Akkor jó, csak megtévesztett, hogy először az én hszemet idézted be :)

Rheia 12-19-2010 11:24

Quote:

Originally Posted by kisboszi (Post 273576)
Utolsó hozzászólásom, amiért nem értek egyet az "idegenajkú" -val:

"Takács Nikolas életrajzaBiográfiaDiszkográfia
KEZDETEK
A szlovákiai magyar énekes már 3 éves korában szórakoztatta a körülötte élőket, funky felvételek előadásával. 8 évesen megnyerte a Pop Aréna tehetségkutató versenyt fantasztikus adottságának köszönhetően, és ezután nem volt megállás! Zenei tanulmányait rögtön az általános iskola befejeztével Pozsonyban, a Fővárosi Zenei Konzervatórium hegedű és klasszikus ének szakán kezdte el.
Komolyzenei sikerei ellenére érezte, hogy a könnyebb zenei műfajokban tudja igazán kibontakoztatni kreativitását. Felvételt nyert a Budapesti Kőbanyai Zenei Stúdió jazzének szakára, ahol azonnal felfigyeltek nem mindennapi énekstílusára és hangszínére."

szlovákiai magyar énekes-szerintem ez a kulcs!:)

Szerintem meg nem az számít, mások mit írnak róla, hanem hogy Ő hogyan vélekedik saját magáról és ehhez mérten kellene magát ennek vagy annak vallania. Ennek az eldöntését talán inkább rá kellene bízni.

Sami 12-19-2010 12:16

Eléggé sajnálatos és számomra lesújtó lenne, hogy mivel folyékonyan beszéli a magyart és a vezetékneve is a magyar származására utal, mindezek ellenére szlováknak vallja magát. Habár én magam ilyen megnyilvánulást tőle még nem hallottam...

Sami 12-19-2010 12:20

A Takács az mióta szlovák név?

richardka 12-19-2010 17:08

Quote:

Originally Posted by Sami (Post 273581)
Eléggé sajnálatos és számomra lesújtó lenne, hogy mivel folyékonyan beszéli a magyart és a vezetékneve is a magyar származására utal, mindezek ellenére szlováknak vallja magát. Habár én magam ilyen megnyilvánulást tőle még nem hallottam...

:DDD

Mostanába az ilyen müsoroknál az a jo ha nem magyarországi magyarnak vallod magadat, hanem szlovákiainak, ukrajnainak, vagy éppen erdélyinek stb stb
Akkor leszel sikeres, mivel most ez a divat:D csak körbe kell nézni és kiderül hogy igazam van

Mondom ugy hogy ilyen müsorokat nem nézek, még egyett se láttam, inkább megnézek egy jo filmet, aszonypajtáson keresztül ugyis olyan mintha én is nézném,

Redback 12-19-2010 17:36

Quote:

Originally Posted by richardka (Post 273603)
:DDD

Mostanába az ilyen müsoroknál az a jo ha nem magyarországi magyarnak vallod magadat, hanem szlovákiainak, ukrajnainak, vagy éppen erdélyinek stb stb
Akkor leszel sikeres, mivel most ez a divat:D csak körbe kell nézni és kiderül hogy igazam van

Mondom ugy hogy ilyen müsorokat nem nézek, még egyett se láttam, inkább megnézek egy jo filmet, aszonypajtáson keresztül ugyis olyan mintha én is nézném,

Nem arról van szó, hogy szlovákiai magyar, vagy magyarországi magyar. Hanem hogy egyáltalán magyarnak vallja-e magát :)

Remedy 12-19-2010 19:26

Mar bocs de a szulei alig tudtak magyarul a bejatszason, szerintem ez mindent elmond. :)


All times are GMT +1. The time now is 04:55.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu