Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Hibas felhasznalo (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3381)

Mamlasz 02-20-2009 12:43

Hibas felhasznalo
 
Van egy problemam.
Tegnap vettem egy uj szamitogepet, es azota gyakorlatilag nem ferek hozza az orszagomhoz. Belepeskor minden megy ahogy kell, majd miutan beengedett, 10-20 masodperccel ra kidob, es nem is enged vissza, mondvan hibas felhasznalo. Ha kikapcsolom az 1 oras letiultast, akkor is kidobal, csak vissza tudok menni. Persze a jatek igy elvezhetetlen.
Haveromnal rendesen mukodik minden, csak nalam nem.
Segitsetek legyszi, hogy mit tegyek!
Elore is koszonom.

Ati 02-20-2009 12:49

Quote:

Originally Posted by Mamlasz (Post 204080)
Van egy problemam.
Tegnap vettem egy uj szamitogepet, es azota gyakorlatilag nem ferek hozza az orszagomhoz. Belepeskor minden megy ahogy kell, majd miutan beengedett, 10-20 masodperccel ra kidob, es nem is enged vissza, mondvan hibas felhasznalo. Ha kikapcsolom az 1 oras letiultast, akkor is kidobal, csak vissza tudok menni. Persze a jatek igy elvezhetetlen.
Haveromnal rendesen mukodik minden, csak nalam nem.
Segitsetek legyszi, hogy mit tegyek!
Elore is koszonom.

Ne töröld a cookie-kat. Se Te, se valami más program a háttérben. (Ez a Hódító szabályzata szerint csalási kísérletnek is minősül, és hosszútávon akár az anarchista csoportba helyezést is jelenthet, ezért mindenképpen célszerű mielőbb megoldani a problémát.)

Mamlasz 02-20-2009 12:52

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 204081)
Ne töröld a cookie-kat. Se Te, se valami más program a háttérben. (Ez a Hódító szabályzata szerint csalási kísérletnek is minősül, és hosszútávon akár az anarchista csoportba helyezést is jelenthet, ezért mindenképpen célszerű mielőbb megoldani a problémát.)

Mit tegyek hogy ne dobaljon ki?

mit tegyek hogy ne dobaljon ki

Eke 02-20-2009 13:55

Akkó nálam is hoppá van:D,illetve hoppá lehet:D.Mert van valami spybot és van valami adaware ,és valamelyik szokott kapni cookie-kat és én szoktam törölni öket .Hmm ne tegyek ilyesmit???:eek:

Ati 02-20-2009 13:56

Quote:

Originally Posted by Mamlasz (Post 204082)
Mit tegyek hogy ne dobaljon ki?

mit tegyek hogy ne dobaljon ki

1, Ne töröld a cookie-kat.

2, Ha tettél fel olyan programot, ami törli, akkor azt szedd le, vagy mondd meg neki, hogy ezt ne tegye.

Ati 02-20-2009 13:57

Quote:

Originally Posted by Eke (Post 204084)
Akkó nálam is hoppá van:D,illetve hoppá lehet:D.Mert van valami spybot és van valami adaware ,és valamelyik szokott kapni cookie-kat és én szoktam törölni öket .Hmm ne tegyek ilyesmit???:eek:

Ne tegyél. Idézet a játékszabályokból:

"A játék használatához böngésződben engedélyezni kell a javascript futtatást valamint a cookie-k használatát. Játékunk böngésződnek cookie-kat küld, melyeket a hozzáférési jogosultságod megállapításához és a csalások kiszűrésének részeként használunk. Ezen cookie-k bármilyen módosítását (beleértve a törlésüket is; kivéve, ha többet játékunkban nem veszel részt) csalási kísérletként értékeljük, és ennek megfelelően szankcionáljuk. "

Eke 02-20-2009 14:00

Okés Fönök:D.Quqimat nem törlöm:D.Ez nekem valahogy kimaradt az életemböl,pedig át szoktam olvasni az ilyesmit.

Redback 02-20-2009 16:43

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 204086)
Ne tegyél. Idézet a játékszabályokból:

"A játék használatához böngésződben engedélyezni kell a javascript futtatást valamint a cookie-k használatát. Játékunk böngésződnek cookie-kat küld, melyeket a hozzáférési jogosultságod megállapításához és a csalások kiszűrésének részeként használunk. Ezen cookie-k bármilyen módosítását (beleértve a törlésüket is; kivéve, ha többet játékunkban nem veszel részt) csalási kísérletként értékeljük, és ennek megfelelően szankcionáljuk. "

Ati és egy újratelepítés után ugye nem lesznek kukik, az csalásnak számít?:eek:

Ati 02-20-2009 16:58

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 204094)
Ati és egy újratelepítés után ugye nem lesznek kukik, az csalásnak számít?:eek:

Hibapontként jelentkezik. Egy hibapont miatt még nem kell aggódni, de ha félnaponta újratepelíted a gépedet, az már azért gondot fog okozni. :)

Redback 02-20-2009 17:04

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 204095)
Hibapontként jelentkezik. Egy hibapont miatt még nem kell aggódni, de ha félnaponta újratepelíted a gépedet, az már azért gondot fog okozni. :)

Beni vagyok, nem hülye :D


All times are GMT +1. The time now is 12:07.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu