Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   A palota ékköve (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4008)

BigPi2 01-06-2010 17:28

A palota ékköve
 
Az Mtv harmadjára adja A palota ékkövét. Most olyan időpontban, amikor nagyobb nézetségre számíthat. A korábbi két alkalommal mindig délelőtt vetítették.
Ez egy koreai dráma. A magyar változatban sajnos sok a képzavar, ez első sorban a szinkronizálás miatt van. Jó pár jelenetet ki is vágtak a filmből ez miatt.
Erre a filmre kimondottan igaz, hogy eredeti nyelven, de feliratozva sokkal élvezetesebb.

Első sorban Lee Young Ae szereplése teszi olyan csodálatossá ezt a filmet.

Néhány elérhetőség: a port.hu forumja ami 2008 óta folyamatosan bővül.

http://www.youtube.com/watch?v=VeG0S...eature=related


Ha valaki lemarad egy részről és mindenféleképp meg akarja nézni, akkor szóljon és megoldjuk.

Debilke 01-06-2010 19:49

Volt szerencsém végignézni először mikor vetítették az m1-en, véletlenül kapcsoltam oda, és ott ragadtam, lenyűgöző, nem egy primkó semmit mondó, sorozat..., tényleg magával ragadja az embert, bemutat egy teljesen más kultúrát, gasztronómiát, élethez és étekhez való hozzáállást... :)
az ismétlést is megnéztem, mikor kora délutánra tették, de ezt az estit, most nem tartom jó ötletnek, olyankor kezdődik a ker. csatornákon a Híradó, kétlem, hogy felvenné a versenyt, pedig tényleg nagyon jó :)

Goldy 01-07-2010 18:54

Hú én ezt a sorozatot hogy szerettem. Néztem mikor még otthon kempingeztem kicsi D.-vel. :)

Az első pár részről és az utolsóról mindig lemaradtam. :(

BigPi: konkrétumot tudnál írni hol lehetne megnézni esetleg letölteni?

J.Ati 01-08-2010 11:38

Én tudok egy oldalt, ahonnan le lehet tölteni, de sms-t kell küldeni. : 2 napra 400 Ft.
Ha máshonnan nem sikerül megszerezni, akkor ezt az oldalt meglehetne kukkantani.
Elküldöm privátban, ha érdekel :)


Most nézem, hogy ez a szinkronizált verzió.

Rotcsa 01-09-2010 18:03

Atya ég!

Amikor haza mentem 3 hét után a suliból, anyám azzal fogadott otthon, hogy nem jön ki elém az állomásra, mert megy a filme!
Nah,hát ez volt az!

Én alig néztem belőle 5 percet,de az eddigi összes általam régebben látott szappanoperától rosszabb!!
Abban a pár percben amíg néztem más nem volt benne csak sírás, sírás és sírás! Egy borzalom az egész! Olyan, mintha argentin szappanopera lenne koreai mentalitással! Amikor elkezdődik a tv-ben, akkor más nem is marad a szobában anyán kívül, mert az apámmal falra bírnánk mászni ettől a sorozattól!:D

Komolyan, ilyen rosszat még életemben nem láttam!

vityu 01-09-2010 23:07

Quote:

Originally Posted by Rotcsa (Post 235841)
Atya ég!

Amikor haza mentem 3 hét után a suliból, anyám azzal fogadott otthon, hogy nem jön ki elém az állomásra, mert megy a filme!

Én hazamegyek egyedül a lábaimon :)

Redback 01-10-2010 19:13

Ha ez az, amire gondolok, amikor egy kis udvarhölgy életét mutatja be, akkor egy éppen nézhető sorozat számomra.Nyáron bele-bele néztem, szeretem a keleti kultúrát megismerni, persze vannak olyan részek, amiket nem bírok nézni.

Goldy 01-11-2010 06:32

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 235707)
Én tudok egy oldalt, ahonnan le lehet tölteni, de sms-t kell küldeni. : 2 napra 400 Ft.
Ha máshonnan nem sikerül megszerezni, akkor ezt az oldalt meglehetne kukkantani.
Elküldöm privátban, ha érdekel :)


Most nézem, hogy ez a szinkronizált verzió.

De ez is olyan több részből utána összerakosgatós nem?
mert akkor felejtős...

J.Ati 01-11-2010 06:41

Quote:

Originally Posted by Goldy (Post 236181)
De ez is olyan több részből utána összerakosgatós nem?
mert akkor felejtős...

A részek nincsenek külön darabolva, ha arra gondolsz.

BigPi2 01-11-2010 10:59

Quote:

Originally Posted by Goldy (Post 235616)
Hú én ezt a sorozatot hogy szerettem. Néztem mikor még otthon kempingeztem kicsi D.-vel. :)

Az első pár részről és az utolsóról mindig lemaradtam. :(

BigPi: konkrétumot tudnál írni hol lehetne megnézni esetleg letölteni?

.Nem tudom, hogy most le lehette tölteni, de ha tudod, hogy pontosan melyik részeket nem láttad, akkor azokat szívesen lemezre másolom, és elküldöm neked. Bár nekem is csak a szinkronizált változat van meg és az is avi.

Annak idején meg akartam venni az eredeti verziót, de csak Amerikából, vagy Koreából tudtam volna, akkor is horribilis összegekért azóta, pedig még gyengébb a forint


All times are GMT +1. The time now is 19:00.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu