Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Piacozás (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=107)

MiKoR 01-28-2006 18:29

Piacozás
 
Üdv!

Most, hogy vaneza fórum leírom egyik szövitársam észrevételét....
Kezdem az elején:
A srác hobby-ja a pijacozás és eccer mondja nekem, hogy bentvolt a pijacon, eladott valamit (sárga izé villogott-VIP-) , de a zsozseszt nemkapta be
a hülye ember a saját hibájából sem tanul, kísértette az ördögöt és még azóta vagy 4x panaszkodott, hogy ugyanez volt a helyzet és szintén nemkapta meg a pénzt!!!!
Na erre írjatok már valamit, majd megmondom hogy olvassa el (én személyszerint ilyet nemtapasztaltam,, voltam pijacn mikor eladtam valamit , de a pénzt is megkaptam!)

Egyáltalán létezhet ilyen?Matekos a srác szal lehet, hogy nemtűnt fel neki az a plusz pármilla:P

Ati 01-28-2006 18:32

Ez gyakran előforduló probléma. Hozzátartozik, hogy az eseményekben is megjelenik neki, hogy eladott valamit, de mégse lett több a pénze.

A magyarázat elég egyszerű: saját áruját vette meg. Ilyenkor a pénze nem változik, hiszen kiad 1000 aranyat, és kap is azonnal 1000 aranyat.

MiKoR 01-28-2006 18:37

igen ez nekem is ismerős, mondtma is neki, de mondta hogy ááá nem!
na azért köszi, akkor ő a hülye! :P

Vik 01-28-2006 22:47

esetleg a (2^32)-1 penzlimit?

Kisbér 01-31-2006 14:43

Quote:

Originally Posted by Vik
esetleg a (2^32)-1 penzlimit?

:D:D Állat :D:D

Alba 01-31-2006 23:34

En tudok olyan modszert hogy eladsza piacon es nem jon belole love...
Nekem sikerult de lehet csak bena vagyok.
Szolval: kint van a piacon a sajat arum, megveszem.Elvielg a penz nem valtozik hiszen ami kiadok az be is jon.Na mar most, ha valaki ezt pont oravaltaskor csinlja es meg nincs raktara akkor el is mennek a cuccok.Es nekem valamiert nem irja ki.Eloszor nem ertettem mi volt.Aztan rajottem hogy a valtas miatt volt :(

Panyi 01-31-2006 23:39

Quote:

Originally Posted by Alba
En tudok olyan modszert hogy eladsza piacon es nem jon belole love...
Nekem sikerult de lehet csak bena vagyok.
Szolval: kint van a piacon a sajat arum, megveszem.Elvielg a penz nem valtozik hiszen ami kiadok az be is jon.Na mar most, ha valaki ezt pont oravaltaskor csinlja es meg nincs raktara akkor el is mennek a cuccok.Es nekem valamiert nem irja ki.Eloszor nem ertettem mi volt.Aztan rajottem hogy a valtas miatt volt :(


Nem csak neked. Körváltáskor ha nincs elég helyed szó nélkül kámforrá válnak a cuccok. Jótanács: vásárlás körváltás után, vagy előtte raktárméretig.

Alba 01-31-2006 23:41

Panyi kösz de ha anniy raktaram lett volna mint fegyverem a piacon...:)
Tudod mikor tobb 100 ezer fegyokkal jojozol nem olyan egyszeru mar raktarozni se :) Meg nezni mikor jönnek vissza

director 01-31-2006 23:45

Quote:

Originally Posted by Alba
Panyi kösz de ha anniy raktaram lett volna mint fegyverem a piacon...:)
Tudod mikor tobb 100 ezer fegyokkal jojozol nem olyan egyszeru mar raktarozni se :) Meg nezni mikor jönnek vissza

jah, egyszer így buktam el egy elborult nagy értékű fegyveradagot 5-ben...ahhoz képest, nem is lettem nagyon ideges:P

Senki 02-01-2006 03:56

Quote:

Originally Posted by Alba
En tudok olyan modszert hogy eladsza piacon es nem jon belole love...
Nekem sikerult de lehet csak bena vagyok.
Szolval: kint van a piacon a sajat arum, megveszem.Elvielg a penz nem valtozik hiszen ami kiadok az be is jon.Na mar most, ha valaki ezt pont oravaltaskor csinlja es meg nincs raktara akkor el is mennek a cuccok.Es nekem valamiert nem irja ki.Eloszor nem ertettem mi volt.Aztan rajottem hogy a valtas miatt volt :(

Alba kolléga! én azért megkérdőjelezném a módszer értékét! ;)


All times are GMT +1. The time now is 20:43.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu