Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Új belső fórum vs. régi belső fórum (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3056)

kakasapó 06-21-2008 13:36

Új belső fórum vs. régi belső fórum
 
Sziasztok!

Hidegzuhanyként ért a belső fórum rendszerének megváltoztatása. Első blikkre kishíján kiszálltam a játékból, de nem volt szívem megtenni.
Mint mindig, hirtelen fejjel nem láttam tisztán a dolgokat, de mostanra úgy érzem letisztult, ráadásul azóta volt alkalmam többekkel felvenni a kapcsolatot és felmérni az Ő véleményüket is az új fórummal kapcsolatban. Úgy gondolom, hogy az én ismerettségi köröm csupán egy kis szegmense a teljes közösségnek, tehát még mindig nem teljes a kép.
Van ötletem, amivel érzésem szerint javíthatnánk a jelenlegi helyzeten és mindenki számára elérhető, kultúremberhez méltó fórumkörnyezetet lehet teremteni, az újoncokat sem mellőzve. Kérlek Titeket játékostársaim, hogy alkossatok véleményt, szavazzatok, illetve toldjátok meg a saját ötleteitekkel az általam vázolt lehetőségeket.

Be kell látnom, az új rendszerre szükség van..
Ellenben a meghívásos rendszer gátolja a kapcsolatok fejlődését, nehézkes (főleg az újoncok számára) és kesze-kusza a sok hirtelen indított új fórum miatt.

Javaslatom szerint maradna a jelenlegi meghívásos rendszer, de lenne egyetlen közös, az összes 5-ik szintű csoportot is magába foglaló, meghívó-mentes fórum is.

Gyula 06-21-2008 13:41

Igen, ez egy jó gondolatnak tünik első hallásra, egyetlen közös, ötös. Bár a legtöbb gond talán pont ezekkel a csoportokkal volt.

Zoli 06-21-2008 13:43

Szerintem jó lenne, és itt lehetne csatlakozni már meglévő fórumokhoz, mivel társaság ott is lenne, ismeretségek ott is köttetnének...a mellőzés gomb meg megmarad, így a nemkívánatos személyekről elég lenne nem tudomást venni a mezei játékosnak, ha meg télleg durva, Ati kiiktatja :D

vityu 06-21-2008 13:45

Akikkel gond van, azokat egyszerűen örökre ki kell tiltani a fórumról, és csak meghívottba lenne helyük, ha valaki eltűri őket!
Azért a néhány emberért főleg a többiek szívják meg. Ha csak heti 2 kezdőnek segítene a fórum, és 5embert kellene kitiltani végleg onnan, már akkor is megérné szerintem!

Zoli 06-21-2008 13:47

én hiányolok egy szavazást, hogy tisztán látszódjon, hogy mindenki mellette van! :)

kakasapó 06-21-2008 13:50

Quote:

Originally Posted by Zoli8 (Post 181288)
én hiányolok egy szavazást, hogy tisztán látszódjon, hogy mindenki mellette van! :)

Pótoltam ;)

Tsobi 06-21-2008 13:50

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 181287)
Akikkel gond van, azokat egyszerűen örökre ki kell tiltani a fórumról, és csak meghívottba lenne helyük, ha valaki eltűri őket!
Azért a néhány emberért főleg a többiek szívják meg. Ha csak heti 2 kezdőnek segítene a fórum, és 5embert kellene kitiltani végleg onnan, már akkor is megérné szerintem!

Erősen kétlem,hogy az a pár vita,ami hetente előferdült a fórumokon ekkora döntést ichletett volna.

Én még mindig azt mondom,hogy tessék alkalmazkodni a viszonyokhoz és azt a pár embert segíteni,akik próbálnak régi keretet adni a mostani rendszernek.

Redback 06-21-2008 13:52

nekem bejön ez az új rendszer, kivéve hogy a kezdőkkel nem sok lehetőség van kapcsolatot teremteni.Lehetne mondjuk minden csopinak egy saját meghívós fóruma, ahol úgyan úgy mi lennénk a modik, DE a frissen oda regeltek alapból belépnének oda a fórumba.

Zoli 06-21-2008 13:53

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 181290)
tessék alkalmazkodni a viszonyokhoz és azt a pár embert segíteni,akik próbálnak régi keretet adni a mostani rendszernek.

egyetértek, viszont napi 100 meghívó semmire nem elég, ha az amber a régi fórumot akarja visszaadni többé-kevésbé

Tsobi 06-21-2008 13:54

Quote:

Originally Posted by Zoli8 (Post 181292)
egyetértek, viszont napi 100 meghívó semmire nem elég, ha az amber a régi fórumot akarja visszaadni többé-kevésbé

Az ember meghívja a többi (átlag 3) országát is a fórumra,ad magának moderátori jogot és máris 300 embert hívhat naponta. Ha megteszi még 2-3 barátját,gond nélkül és rövid idő alatt megoldható a dolog.


All times are GMT +1. The time now is 20:33.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu