Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Adjuk vissza a felelfet a fenti csoportoknak! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4320)

Takanohana 09-23-2013 15:00

Quote:

Originally Posted by none (Post 305310)
arra ott az elf..

az elf a tolvajakciókra kapott maluszaival nem kifejezetten tolis faj.

none 09-23-2013 16:42

Quote:

Originally Posted by Takanohana (Post 305316)
az elf a tolvajakciókra kapott maluszaival nem kifejezetten tolis faj.

ja, legyen beton védelme és gyújtson is szarrá:)
valamit valamiért.. minden fajnak van előnye és hátránya.. a félelffel nem a védelme a gond, attól még, hogy csinálunk egy másik beton orit nem lesz semmi jobb.. nem lesz tolis ori, mert továbbra sem tud lopni semmit..

none 09-23-2013 16:46

Quote:

Originally Posted by Tomka (Post 305313)
Akkor szerinted egy ilyen jellegű játékban a tolvajlásra és a tolvaj fajokra kb. nincs szükség?

Vagy tetszik nem tetszik legyen elffel aki lopni is akar?

Nézzük már meg ismét, hogy hadira hány alternatíva van és mennyire életképesek, illetve tolvajlásra hány alternatíva van, és mennyire életképesek?

nem kell a feles védelmét erősíteni.. olvass vissza nyugodtan, leírtam már a véleményemet itt a topikban.. ha erősítjük, akkor úgy, hogy tudjon lopni valamit, de így hogy ilyen kevés a játékos egyre kevésbé lesz életképes a félelf..
Tehát szerintem lenne itt sürgetőbb probléma is..:)

Takanohana 09-23-2013 17:35

Quote:

Originally Posted by none (Post 305318)
ja, legyen beton védelme és gyújtson is szarrá:)
valamit valamiért.. minden fajnak van előnye és hátránya.. a félelffel nem a védelme a gond, attól még, hogy csinálunk egy másik beton orit nem lesz semmi jobb.. nem lesz tolis ori, mert továbbra sem tud lopni semmit..

Azt írtad, van már erős védelmű tolis faj az A-ban: az elf. Ere írtam, hogy az minden, csak nem tolis faj. Szerintem sincs értelme a félelf védelmét erősíteni, a lopási lehetőségeit kellene szélesíteni. De ez elég jól ki lett már itt tárgyalva.

Ati 09-23-2013 17:59

Végignézve a hozzászólókat, a legnagyobb problémám, hogy a hozzászólók legalább felének nincs 4. szintnél feljebb országa, néhány esetben még a 4. szinten se.

Nem tartom hitelesnek egy tapasztalatokra épülő javaslathoz úgy hozzászólni, hogy gyakorlatilag nincs róla semmi tapasztalat, csak egy halvány elképzelés.

Tudom, hogy brutálisan hangzik, de aki még nem jutott feljebb a 4. szintnél, vagy még oda se, az ne a játék feljebbi szintjeinek módosításával foglalkozzon.

Ez tipikusan egy olyan téma, amihez tapasztalat nélkül nem lehet, de legalábbis nem érdemes hozzászólni érdemben.

Ezt szem előtt tartva figyelem a beszélgetés alakulását. Fel lehet éleszteni felőlem a témát nyugodtan.

none 09-23-2013 19:32

Quote:

Originally Posted by Takanohana (Post 305322)
Azt írtad, van már erős védelmű tolis faj az A-ban: az elf. Ere írtam, hogy az minden, csak nem tolis faj. Szerintem sincs értelme a félelf védelmét erősíteni, a lopási lehetőségeit kellene szélesíteni. De ez elég jól ki lett már itt tárgyalva.

nem.. azt írta erősebb védelemmel több feles lenne Aban.. erre ott az elf ezt írtam.. Aban ahol a 10k pont probléma lenne lopások miatt, kb semmi értelme a felesnek, és ezzel semmi baj nincs is(4k-ig talán beleférhet), ott a föld az érték, ezért olyan faj kell, aki megvédi, vagy könnyen megszerzi.. előbbire ott az elf, a feles legyen inkább tolis..

Padlócsempe 09-24-2013 19:51

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 305324)
Végignézve a hozzászólókat, a legnagyobb problémám, hogy a hozzászólók legalább felének nincs 4. szintnél feljebb országa, néhány esetben még a 4. szinten se.

Nem tartom hitelesnek egy tapasztalatokra épülő javaslathoz úgy hozzászólni, hogy gyakorlatilag nincs róla semmi tapasztalat, csak egy halvány elképzelés.

Tudom, hogy brutálisan hangzik, de aki még nem jutott feljebb a 4. szintnél, vagy még oda se, az ne a játék feljebbi szintjeinek módosításával foglalkozzon.

Ez tipikusan egy olyan téma, amihez tapasztalat nélkül nem lehet, de legalábbis nem érdemes hozzászólni érdemben.

Ezt szem előtt tartva figyelem a beszélgetés alakulását. Fel lehet éleszteni felőlem a témát nyugodtan.


Melyik az az irányvonal, amely nincs még elvetve? Régebben volt sokféle javaslat, jó volna tudni, hogy melyikkel érdemes foglalkozni, mert van esély a megvalósítására.

Ati 09-24-2013 20:01

Quote:

Originally Posted by Padlócsempe (Post 305359)
Melyik az az irányvonal, amely nincs még elvetve? Régebben volt sokféle javaslat, jó volna tudni, hogy melyikkel érdemes foglalkozni, mert van esély a megvalósítására.

Amennyire látom, 2 fő irányvonal maradt még terítéken: a bankok átlopása és az erősített katonagyilkolás. Egyik ellen sincs koncepcionális kifogásom, bár személy szerint inkább a pénzlopás iránya tetszik. Csak az önmagában még kevés.

Sequator 09-25-2013 08:21

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 305360)
Amennyire látom, 2 fő irányvonal maradt még terítéken: a bankok átlopása és az erősített katonagyilkolás. Egyik ellen sincs koncepcionális kifogásom, bár személy szerint inkább a pénzlopás iránya tetszik. Csak az önmagában még kevés.

És az ötletek tényleg csak a félelfre vonatkozó változtatások lennének?
Vagy úgy általában a tolvajlásra lenne igaz?
Embert nem adjuk vissza a fenti csopiknak?

Ati 09-25-2013 09:03

Quote:

Originally Posted by Sequator (Post 305363)
És az ötletek tényleg csak a félelfre vonatkozó változtatások lennének?
Vagy úgy általában a tolvajlásra lenne igaz?
Embert nem adjuk vissza a fenti csopiknak?

Ezt fajspecifikusnak tartanám meg. Általános kiterjesztéssel növelni akarjuk az elf tolvajerejét például? Nem hiszem. Legyen egy nehezebben megvédhető faj az, ami képes borsot törni mások orra alá. A hadi fajok ne tehessék ezt mégjobban.


All times are GMT +1. The time now is 19:38.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu