Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Ne OFF-oljunk máshol II. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4261)

Dragi 10-04-2010 22:03

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 265885)
Nem mondod Dragi, hogy nem látod??!! :D:D:D

Hát az úgy van, hogy a Pannon direkt húzatta fel a gunt, hogy aztán majd jól leverje, de a gun-ba így túl sok pénz áramlott, így ők leadták nekünk, hogy majd ha egyszer szükség lesz rá, akkor visszavehessék földben. Jelzett a Gun, hogy kéne a föld, ezért továbbadtuk a pénzt az utazónak, akin majd mi elverjük, hogy aztán rajtunk a gun elverje, hogy a végén a pannon jöjjön ki jól... nem mondod, hogy nem látod át! :D:D:D:D

én asszittem pókerpartyn nyertetek a Big ellen és azért vándorolt hozzátok a cash :D de hát nekem ilyen összeesküvés elmélet gyártások nem mennek bocsi :D

Merengő 10-04-2010 22:14

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 265885)
Nem mondod Dragi, hogy nem látod??!! :D:D:D

Hát az úgy van, hogy a Pannon direkt húzatta fel a gunt, hogy aztán majd jól leverje, de a gun-ba így túl sok pénz áramlott, így ők leadták nekünk, hogy majd ha egyszer szükség lesz rá, akkor visszavehessék földben. Jelzett a Gun, hogy kéne a föld, ezért továbbadtuk a pénzt az utazónak, akin majd mi elverjük, hogy aztán rajtunk a gun elverje, hogy a végén a pannon jöjjön ki jól... nem mondod, hogy nem látod át! :D:D:D:D

Ámen ;) Vityu velünk van!!

vityu 10-04-2010 22:16

Quote:

Originally Posted by tisztelet63 (Post 265888)
Ámen ;) Vityu velünk van!!

Mindebben már csak az tetszik, hogy nem mi vagyunk legalul. :) Ezt sem volt túl egyszerű elérni :D

Dragi 10-04-2010 22:34

Nem is, rájöttem :D a Big gun hatalmas Euró mrd-okért igazolta a csapatba Csabit :D így már érthető minden :D tiszta Foci :D

Killer 10-04-2010 22:39

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 265887)
én asszittem pókerpartyn nyertetek a Big ellen és azért vándorolt hozzátok a cash :D de hát nekem ilyen összeesküvés elmélet gyártások nem mennek bocsi :D



az Ts vót Monrópapánál:)

Redback 10-04-2010 22:42

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 265892)
Nem is, rájöttem :D a Big gun hatalmas Euró mrd-okért igazolta a csapatba Csabit :D így már érthető minden :D tiszta Foci :D

A Pannon pedig azért fizetett a Bignek, hogy műveljék a földjüket. Így már összeállt a cash áramlása :D

csabi 10-04-2010 22:48

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 265895)
A Pannon pedig azért fizetett a Bignek, hogy műveljék a földjüket. Így már összeállt a cash áramlása :D

a pannon is a dragonnak fizetett Viktorért, az olümposz pedig Feriért.

Remedy 10-04-2010 22:51

Quote:

Originally Posted by taszi (Post 265894)
az Ts vót Monrópapánál:)

A masodik partit mar en nyertem, ami reggel 8-ig tartott asszem. Kutty kitartott, meg ket senior versenyzo... :D

vityu 10-04-2010 22:59

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 265896)
a pannon is a dragonnak fizetett Viktorért, az olümposz pedig Feriért.

:(.................

Valezius 10-06-2010 11:54

Beleütköztem egy szólásba, amit nem ismerek.

A város első emberének határozottnak kell lennie. Gábor, meg ne haragudj érte, de "nagy rád a kabát".

Van olyan, aki ezt esetleg rendszeresen használja?


All times are GMT +1. The time now is 12:33.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu