Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Chat 8 (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3573)

[HTPA]GeeForce 07-05-2009 19:53

Chat 8
 
Quote:

Originally Posted by Ati (Post 218339)
Egyedül összegyűjt annyi TP-t, mint nálunk ateljes klán együtt. :)

Minden tiszteletem az övé, csak pár kérdésem van:
Mikor dolgozik?
Mikor van a családjával?
Mikor főz?
Mikor eszik?
Mikor tereget?
Mikor alszik?
Mikor megy el szórakozni?
Mikor ivott meg a barátaival egy koktélt a strandon utoljára úgy, hogy nem izgatta magát egy körváltás, vagy egy csapatnyi mob miatt?
:D

[HTPA]GeeForce 07-05-2009 19:55

És ezt nem bántásból mondom, ismétlem, a játékát minden szinten elismerem, csak félek, hogy esetleg átsiklok az élet fontosabb dolgaiban valamin, amit esetleg meg is ragadhatna... :(
(Én már jártam így, ezért megtanultam szelektálni, és disztingválni, most már jól megfér minden egymás mellett az életemben. És én mindnekinek kívánom, hogy találja meg a megfelelő arányokat, és az egyensúlyt!)

Hex 07-05-2009 19:55

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 218375)
Minden tiszteletem az övé, csak pár kérdésem van:
Mikor dolgozik?
Mikor van a családjával?
Mikor főz?
Mikor eszik?
Mikor tereget?
Mikor alszik?
Mikor megy el szórakozni?
Mikor ivott meg a barátaival egy koktélt a strandon utoljára úgy, hogy nem izgatta magát egy körváltás, vagy egy csapatnyi mob miatt?
:D

már a játék üzifalán sem értem, hogy miért bántjátok?
Én nem tudok ennyit lenni, de nem teszek fel ilyen kérdéseket.
MIért kell játékon belül is nyírni egymást?

[HTPA]GeeForce 07-05-2009 19:58

Ha te sima kérdéseket nyírásnak értékelsz, akkor szerintem nem kéne firtatnod ezeket a dolgokat.

A nyírás az lenne, ha bántaná valaki. Én nevető jeleket alkalmazok, és úgy is gondolom, tehát nekem nincs bántó szándékom senki felé, pusztán a gyarló értetlenségemből szeretnék kivetkőzni, és megtudni, hogy kell sok időt szakítani a szórakozásra. (Ha más bántja, sőt, ha más bárki mást bánt, nekem ahhoz nincs közöm.)

Hex 07-05-2009 20:00

üzifalon is lett poénkodva vele. Nevelő célzat :D <-- ilyen smájlival..

végül is közöm nincs hozzá, ebben igazad van

J.Ati 07-05-2009 20:02

Látom ez egy jó téma:)
Nem bántóak a kérdéseid Gee,csak feleslegesek:)
Mondjuk azt se értem,hogy mi közöd van hozzá(:D vigyori fej)

Debilke 07-05-2009 20:20

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 218376)
És ezt nem bántásból mondom, ismétlem, a játékát minden szinten elismerem, csak félek, hogy esetleg átsiklok az élet fontosabb dolgaiban valamin, amit esetleg meg is ragadhatna... :(
(Én már jártam így, ezért megtanultam szelektálni, és disztingválni, most már jól megfér minden egymás mellett az életemben. És én mindnekinek kívánom, hogy találja meg a megfelelő arányokat, és az egyensúlyt!)


Akinek elismerem a játékát, és tudását, annak nem teszek fel ilyen kérdéseket, feltételezem, hogy tudja mit csinál..., ha félsz, hogy átsiklik az élet fontosabb dolgain a játék miatt, akor priviben írd meg neki, de kétlem, hogy a mikor teregetsz és mikor főzől kérdéseket csupán baráti jóindulatból tetted fel...

Hajrá Zsu :) (nem MUD-osként is drukkolok Neked)

Remedy 07-05-2009 20:23

Quote:

Originally Posted by Debilke (Post 218383)
Akinek elismerem a játékát, és tudását, annak nem teszek fel ilyen kérdéseket, feltételezem, hogy tudja mit csinál..., ha félsz, hogy átsiklik az élet fontosabb dolgain a játék miatt, akor priviben írd meg neki, de kétlem, hogy a mikor teregetsz és mikor főzől kérdéseket csupán baráti jóindulatból tetted fel...

Hajrá Zsu :) (nem MUD-osként is drukkolok Neked)

En nem drukkolok neki. Eloszor azt hittem csal. De aztan rajottem, hogy csak zombi. De majd megunja... :) (Ugyanis tudas egyaltalan nem kell ahhoz amit csinal) :)

(A le nyilat azert adtam, mert ugy ertelmeztem, ugy gondolod, hogy ehhez perpill kell tudas, de mivel megbeszeltuk, hogy szerinted sem kell, ezert tessek azt semmisnek tekinteni) :)

Debilke 07-05-2009 21:20

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 218384)
En nem drukkolok neki. Eloszor azt hittem csal. De aztan rajottem, hogy csak zombi. De majd megunja... :) (Ugyanis tudas egyaltalan nem kell ahhoz amit csinal) :)

(A le nyilat azert adtam, mert ugy ertelmeztem, ugy gondolod, hogy ehhez perpill kell tudas, de mivel megbeszeltuk, hogy szerinted sem kell, ezert tessek azt semmisnek tekinteni) :)


Sehol nem állítottam, hogy tudás kell ahhoz amit elért, van rá ideje, de ezért nem kell baszogatni.... nem tudhatjátok, hogy milyen a háttér, de ehhez köze sincs senkinek, épp ennyi ideje van a MUD-ra, és kész... senki nem szól be Nektek, hogy mennyi időtök van a Hódra... Ildike, Te meg ne nyald már ennyire Ati seggét, hogy bármit beír, az Neked tetszik, ha Ati azt írná be, hogy itt a világ vége, Ildi ugorj a kútba, gyorsan előkeresnéd a fürdőrucid, és máris ugranál :)
elnézést az offért.. és hajrá Zsu :)

Ildee 07-05-2009 21:33

Quote:

Originally Posted by Debilke (Post 218388)
Sehol nem állítottam, hogy tudás kell ahhoz amit elért, van rá ideje, de ezért nem kell baszogatni.... nem tudhatjátok, hogy milyen a háttér, de ehhez köze sincs senkinek, épp ennyi ideje van a MUD-ra, és kész... senki nem szól be Nektek, hogy mennyi időtök van a Hódra... Ildike, Te meg ne nyald már ennyire Ati seggét, hogy bármit beír, az Neked tetszik, ha Ati azt írná be, hogy itt a világ vége, Ildi ugorj a kútba, gyorsan előkeresnéd a fürdőrucid, és máris ugranál :)
elnézést az offért.. és hajrá Zsu :)

Megszámoltad hogy hány üzijét jelöltem teszőnek? :) Gratula :)
Egyébként éppenséggel azt akartam kifejezni, hsz nélkül, hogy talán abba maradhatna a topic offolása :)


All times are GMT +1. The time now is 15:22.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu