Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Ki és mennyire utálja Croissant-t? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2756)

Tsobi 02-13-2008 09:42

Ki és mennyire utálja Croissant-t?
 
Sziasztok! :)

Az utóbbi napokban,hetekben észrevehetően csökkent az illető úriember népszerűsége.
Voltak olyanok,akik arra kértek,hogy minden adandó alkalommal adjak Neki pirosat,mikor tudok .. Voltak olyanok is,akik azt mondták osszak zöldeket,hogy tudjak neki pirosat adni. Ezzel a felfogással nem értek egyet .. nyilván én is megsoroztam pirosakkal,de zöldekkel is..(Bár utóbbinek idejét sem tudom :o),de azoknak ehhez a 'mozgalomhoz' semmi közük nem volt.

Ati 02-13-2008 09:44

Most őszintén... ezeknek a témáknak mi értelme van? Amikor poén a dolog, akkor elmegy, de így?!

Tsobi 02-13-2008 09:44

A magam részéről nem szeretnék belemenni politikai illetve elvi dolgokba .. legtöbbször ezekből kifolyólag nem tetszik,amit ír. Korai még hosszabb eszmefuttatást végeznem,így ezt ébredés utánra hagynám :)

Tsobi 02-13-2008 09:45

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 158354)
Most őszintén... ezeknek a témáknak mi értelme van? Amikor poén a dolog, akkor elmegy, de így?!

Ne az értelmét keresd :) Írd meg a véleményed! (és ne offolj :p )

Dr Rozi rendel 02-13-2008 09:53

Nem mondanám nevetségesnek, de gyerekesnek, és felettébb unalmasnak annál inkább.... Nemigaz, hogy személyes sérelmeiteken nem tudtok felülkerekedni, és túllépni rajta. Akinek nem tetszenek Croissant beírásai nem olvassa őket... akinek nem tetszenek a felvetett témák nem olvassa őket... aki nem tud normális emberként megnyílvánulni, az kerülje inkább a fórumot...
Miért kell embereket egymás ellen hangolni ? Egyikünk se rosszabb a másiknál, csak különbözőek vagyunk... EL KELL FOGADNI ezt !

Jah és hogy ne offoljak: nem útálom Croissant-t ! :)

Goldy 02-13-2008 09:55

Erre kitaláltak egy nagyon jó kis rendszert itt a fórumon neve az ignor. Használd! Ne másokat fárssz ilyen unfair baromságokkal...

Tsobi 02-13-2008 10:00

Megvárom míg elhalad a topicomat ellenzők tábora :)
"Lesznek tüntetések,de majd megunják s hazamennek"
(nem pontosan idéztem)

Pepa 02-13-2008 15:32

Én egyetértek az 1. hsz-el, mert én is kaptam efféle felkérést. bár őszintén szólva kaptam már tőle olyan kritikát és vele pirosat is, ami én nem éreztem jogosnak. Azért mert elírok egy számot, vagy van 1-2 helyesírási hiba az írásomba pirosat adni, hát nem is tudom. Én ezt inkább annak tudom be, hogy Crosnak akkor rossz napja volt, ami később- mivel viszonozam a pirosát- még párszor előfordult. Ha valaki egy ekkor fórumon ellenszenvet tud kiváltani, akkor ott nem biztos a közösség a hibás. Nem vagyunk sokan, aktívan talán 100-an.

Dragi 02-13-2008 16:47

én nem utálom :p

Nogixer 02-13-2008 17:10

Nem utálom, de minősíthetetlen hangnemet enged meg mostanában magának, és szemlátomást nem kap érte semmit:cool:
Valahol magamban ezért megvetem, de utálni? :D:D:D


All times are GMT +1. The time now is 20:22.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu