Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Egy újabb fórum bezárása. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2737)

Tsobi 02-05-2008 00:29

Egy újabb fórum bezárása.
 
Sziasztok!

A korábbiakban már kivontam magam az ott folyó dolgokból,így meglepetésként ért az alábbi szöveg:
Ez a csoport nem rendelkezik saját fórummal. Ha feljebb lépsz egy szintet, ott a közös fórumot érheted el, ahol nemcsak saját csoportod tagjaival, hanem minden felsőbb szintű játékossal tudsz beszélgetni. Addig is érdekes lehet számodra a külső fórum, ahol kezdési tippeket, stratégiai tanácsokat kaphatsz, valamint általános beszélgetésekbe is bekapcsolódhatsz. A külső fórum eléréséhez kattints ide.

A dolog már elég régen érett .. kíváncsi lennék,hogy végülis mi vezetett a bezáráshoz? Konkrét dolog? Vagy csak betelt a pohár? Elsősorban a gyors csoportosok véleményére lennék kíváncsi,és persze Atiéra,hisz Fórum [u] -ról van szó. Köszi előre is :)

Dragi 02-05-2008 02:44

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 156716)
Sziasztok!

A korábbiakban már kivontam magam az ott folyó dolgokból,így meglepetésként ért az alábbi szöveg:
Ez a csoport nem rendelkezik saját fórummal. Ha feljebb lépsz egy szintet, ott a közös fórumot érheted el, ahol nemcsak saját csoportod tagjaival, hanem minden felsőbb szintű játékossal tudsz beszélgetni. Addig is érdekes lehet számodra a külső fórum, ahol kezdési tippeket, stratégiai tanácsokat kaphatsz, valamint általános beszélgetésekbe is bekapcsolódhatsz. A külső fórum eléréséhez kattints ide.

A dolog már elég régen érett .. kíváncsi lennék,hogy végülis mi vezetett a bezáráshoz? Konkrét dolog? Vagy csak betelt a pohár? Elsősorban a gyors csoportosok véleményére lennék kíváncsi,és persze Atiéra,hisz Fórum [u] -ról van szó. Köszi előre is :)

vélemény: höhööööö :D:D

Ati 02-05-2008 08:27

Kb 2 hete egyetlen téma volt az adott fórumon: egymás gúnyolása, egymás sértegetése, egymás gyanusítgatása.

Biztos ez is nagyon hasznos tevékenység, de erre majd az érintettek találnak akkor más módot.

laziga 02-05-2008 08:47

áááááááá én sajnálom szerintem senki nem sértődöt meg ott semmin sőt jókat lehetett derülni a dolgokon. Ráadásul azért elég sokmindent lellehett szűrni föleg hogy ki van ki nincs a hulláktól elvettünk megint egy lehetőséget. Szerintem ez nagyon rossz húzás tényleg sajnálom. :(

richardka 02-05-2008 08:59

nem igazán értem mi volt a gond a forumon:))
egymás ugratása volt tegnap ha jol olvastam, max valaki elvetette a sulykot. Öneki el kellett volna venni az irásjogát és kész

Picit drasztikus voltál ATI

Én is szoktam huzzni, csipkelödni mást, ök is csipkelödnek engem. Én nem sértödöm meg és ök se.

Magánvélemény.
Ha jol emlékszem Gergöt és Matadort is csipkedtem ök meg visszecsipkedtek, igaz én nem durván, lehet ezért nincs még figyim se???

Az tény tegnap valaki elvetette a sulykot ha jol emlékszem, de 1 vagy 2 ember miatt bezárni egy forumot:)

Ati 02-05-2008 09:01

Tegnap, és tegnapelőtt, és azelőtt, és azelőtt, és azelőtt, és azelőtt. 2x szóltam, hogy ennek fórumzár lesz a vége, csak folytatta mindenki. Nem tudnék olyan U-s fórumozót mondani az utóbbi 2 hétből, aki ne járult volna hozzá az U-s fórum fórum beszüntetéséhez.

Ez van. Pár hét szünet. Hátha addig észbe kapnak az U-s fórumozók.

Tsobi 02-05-2008 09:04

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 156745)
Tegnap, és tegnapelőtt, és azelőtt, és azelőtt, és azelőtt, és azelőtt. 2x szóltam, hogy ennek fórumzár lesz a vége, csak folytatta mindenki. Nem tudnék olyan U-s fórumozót mondani az utóbbi 2 hétből, aki ne járult volna hozzá az U-s fórum fórum beszüntetéséhez.

Ez van. Pár hét szünet. Hátha addig észbe kapnak az U-s fórumozók.


Egy jóslat: nem fognak :)
Akkor úgy tűnik időben szálltak ki ahhoz,hogy ne hiányozzanak :)

laziga 02-05-2008 09:27

nem én miattam bizti nem mert én max köszsönök és nézem kit lehet kit nem ütni :( De majd ha kiszurják megint a kerekem leközeleb a 70éves marinénitől kezdve az utcába mit utcába a városba levágom mindenki kezét mert csak köztük lesz a bünös. Hát büntesünk mindenkit azon is elkék gondolkozni hogy ne e zárjuk be az egéstz hódítót. mert van egy hüle aki engem megsértet gondoolkodom hogy fel is jelentem a hódítót mert maradandó lelki traumát szenvedtem. Na ennyi hüleséget is régen irtam és nyílván ez csak költői tulzás de akkor is extrém 1-2 hülye miat 500 embert büntetni. Mikor csak irásjogot kellet volna elvenni. De akkor valaki csináljon már itt egy 5/u forumot :) és akkor probléma megoldva csak mindenki bigyesze oda az orinevét meg számát hogy lehessen látni ki ki :D

Tsobi 02-05-2008 09:30

Quote:

Originally Posted by laziga (Post 156748)
nem én miattam bizti nem mert én max köszsönök és nézem kit lehet kit nem ütni :( De majd ha kiszurják megint a kerekem leközeleb a 70éves marinénitől kezdve az utcába mit utcába a városba levágom mindenki kezét mert csak köztük lesz a bünös. Hát büntesünk mindenkit azon is elkék gondolkozni hogy ne e zárjuk be az egéstz hódítót. mert van egy hüle aki engem megsértet gondoolkodom hogy fel is jelentem a hódítót mert maradandó lelki traumát szenvedtem. Na ennyi hüleséget is régen irtam és nyílván ez csak költői tulzás de akkor is extrém 1-2 hülye miat 500 embert büntetni. Mikor csak irásjogot kellet volna elvenni. De akkor valaki csináljon már itt egy 5/u forumot :) és akkor probléma megoldva csak mindenki bigyesze oda az orinevét meg számát hogy lehessen látni ki ki :D


Parancsolj :D:D


http://forum.hodito.hu/showthread.ph...hlight=f%F3rum

richardka 02-05-2008 10:40

:confused:

nem lenne egyszerü elvenni az irásjogot?? 1 hét 1 honap 1 év örökre:))
most komolyan olyan hiányérzetem van hogy csak na:))


All times are GMT +1. The time now is 11:53.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu