Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   PRISON BREAK - A Szökés (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1320)

csavo 01-16-2007 11:56

PRISON BREAK - A Szökés
 
pont a legtutibb sorozat marad ki ebbol a forumbol?? vagy en vagyok az eggyetlen hoditos aki szereti?

Ati 01-16-2007 11:58

Quote:

Originally Posted by csavo (Post 66176)
pont a legtutibb sorozat marad ki ebbol a forumbol?? vagy en vagyok az eggyetlen hoditos aki szereti?

én nem nézem, mert leírás alapján nem fogott meg. no persze a Lost se fogott meg az rtl-es bemutatók alapján, aztán elkezdtem nézni, és egy tuti kis sorozat.

szóval mesélj róla valamit, mi ez a sorozat? :)

csavo 01-16-2007 12:08

hat diohelyban a film arrol szol, h a foszereplo, michael scofield, bezaratja magat abba a bortonbe, ahol a batyja van halalra itelve, persze igazsagtalanul. a celja, hogy kiszabaditsa illinois allam legbiztonsagosabb bortonebol. a borton alaprajzait , az elore megtervezett szokeshez hozzatartozo elemeket kodolva ratetovaltatja a testere. a bortonben majd kulombozo baratsagokaat kot akik segitenek neki a szokesben.
nagyon izgalmas sorozat, biztosan van meg olyan aki megerositheti a velemenyemet :)

Ati 01-16-2007 12:11

Ismétlem: totál látatlanban kérdezem, mert sose láttam mégcsak egy kis részletet se egyetlen részből...

Úgyhogy ne hurrogjon le senki, ha megkérdezem, hogy: ebből hogy lehet sorozatot csinálni? Ez így leírás alapján egy izgalmas film lehet, de ha 3 évre elhúzzák, akkor rosszabbnak tűnik nekem, mint egy brazil szappanopera. Ott 3 rész, és legalább már átér a szobán. :D

csavo 01-16-2007 12:19

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 66180)
Ismétlem: totál látatlanban kérdezem, mert sose láttam mégcsak egy kis részletet se egyetlen részből...

Úgyhogy ne hurrogjon le senki, ha megkérdezem, hogy: ebből hogy lehet sorozatot csinálni? Ez így leírás alapján egy izgalmas film lehet, de ha 3 évre elhúzzák, akkor rosszabbnak tűnik nekem, mint egy brazil szappanopera. Ott 3 rész, és legalább már átér a szobán. :D

hat igen :)
ez nem igy tortenik. az elso evadban, ami 22 reszbol all, 8an meg is szoknek a bortonbol. a masodik evad a falakon kivul jatszodik. a szokevenyek fel kell szivodjanak, el kell tunjenek, mivel ok lesznek amerika 8 legkeresettebb bunozoi. a szokevenyek kulonvalnak, uldozi oket a rendorseg, titkos ugynokok akik az allamfonek dolgoznak, es bortonorok, akik a kituzott verdijert keresik oket, illetve az 5 millio dollarert amit egy haldoklo fegyenc asott el es arulta el holletet a 8 szokevenynek.
a masodik evadbol meg csak 13 reszt forgatott le a tv, a 14edik resz januar 22ediken kerul vetitesre.

Ati 01-16-2007 12:22

Ahha. No így már azért eseménydúsabbnak tűnik. :)

Szecsa 01-16-2007 12:36

en nezem es nagyon szeretem :)
csavo, engedelyezd kerlek a privi uzenet fogadasat :)

Remedy 01-16-2007 12:39

Quote:

Originally Posted by csavo (Post 66181)
hat igen :)
ez nem igy tortenik. az elso evadban, ami 22 reszbol all, 8an meg is szoknek a bortonbol. a masodik evad a falakon kivul jatszodik. a szokevenyek fel kell szivodjanak, el kell tunjenek, mivel ok lesznek amerika 8 legkeresettebb bunozoi. a szokevenyek kulonvalnak, uldozi oket a rendorseg, titkos ugynokok akik az allamfonek dolgoznak, es bortonorok, akik a kituzott verdijert keresik oket, illetve az 5 millio dollarert amit egy haldoklo fegyenc asott el es arulta el holletet a 8 szokevenynek.
a masodik evadbol meg csak 13 reszt forgatott le a tv, a 14edik resz januar 22ediken kerul vetitesre.

Azert ennyi spoilert maskor ne nyomj....

Szerintem is nagyon jo sorozat, en angolul nezem, felirattal, es nagyon tetszik....

Mindenkinek ajanlom hogy nezzen meg az elejebol 2-3 reszt, ugyse birja abbahagyni :)

en is a 13asnal tartok a masodik evadnak....;)


Kozben meg varom a 24 6. evadjat :)

csavo 01-16-2007 12:50

szecsa: pm engedelyezve
remy: annyira sok spoilert azert nem irtam le :)

Remedy 01-16-2007 13:03

Quote:

Originally Posted by csavo (Post 66188)
szecsa: pm engedelyezve
remy: annyira sok spoilert azert nem irtam le :)

dehogynem... 5 millio dollar, 8 szokott rab, haldoklo fegyenc.... megannyi info... :)


All times are GMT +1. The time now is 20:37.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu