Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Bulik (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=36)
-   -   MiniGun (sör)Habparty (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4305)

monro 08-10-2010 16:43

MiniGun (sör)Habparty
 
Tisztelt Uraim és Hölgyeim!

Ígéretemhez híven szeretném meghívni 3+3 lelkes harcostársunkat, hogy igyanak a számlámra. Természetesen minden Hódítókedvelő barátunk és barátnőnk jelenlétére is számítok szeretném ha minél többen tudnátok eljönni. Nem nagy a hely de el szoktunk lenni valahogy aki volt már tudja mire számíthat. Időpont függvénye, hogy lesz e konyha.

Cím: 1138 Bp. Gyöngyösi sétány 6. (Gyöngyösi u. Metromegálló Dunaplázához közel)

Kérem az érintett "szervezőket", hogy jelöljenek ki egy időpontot, hogy a póker és rulettasztalokat időben el tudjam helyezni :D

És kérek mindenkit aki részt kíván venni ezen a nyáresti tereferén, hogy jelezze itt a topicban ;)

Dragi 08-10-2010 17:10

ÜDV! Szeretnék menni :)
És remélem el is fogok tudni menni csak ne szombatra rakjuk :p ha lehetséges legyen pénteken csakhogy szombaton tudjak menni dolgozni hulla kómásan :D

Pepa 08-10-2010 17:16

Ilyen találkozó nem mindennapi, így ha időm engedi, akkor ott leszek.

Rob 08-10-2010 19:56

mindig el akarok menni az ilyen bulikra, egyszer csak összejön:) kellene egy, a helyszíntől 30 méternél nem meszebb található hotel elérhetősége, ha van ilyen.

Tsobi 08-10-2010 20:12

Biztos jó ötlet, hogy a Hódító nagyjait minden odalátogató kevésbé józan állapotban is megtekinthesse? :)

Tsobi 08-10-2010 20:17

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 260112)
Biztos jó ötlet, hogy a Hódító nagyjait minden odalátogató kevésbé józan állapotban is megtekinthesse? :)

Ha a válasz igen és az érintettek sem bánják, akkor én is szívesen tiszteletemet tenném az eseményen. :)

Remedy 08-10-2010 20:18

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 260112)
Biztos jó ötlet, hogy a Hódító nagyjait minden odalátogató kevésbé józan állapotban is megtekinthesse? :)

Epp emiatt mi is inkabb vmi privatabb bulira gondoltunk(bar a velemenyek csapaton belul is megoszlottak), de valoszinu Monronak igy eri meg a dolog, hogy bulit szervez belole. :)

Ez esetben viszont erosen el kell gondolkodnom, ottleszek-e. :)

Tsobi 08-10-2010 20:28

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 260115)
Epp emiatt mi is inkabb vmi privatabb bulira gondoltunk(bar a velemenyek csapaton belul is megoszlottak), de valoszinu Monronak igy eri meg a dolog, hogy bulit szervez belole. :)

Ez esetben viszont erosen el kell gondolkodnom, ottleszek-e. :)

No igen, abból kiindulva, hogy a gunosok egyenesen arányosan innák le a méltatlan vád okozta sértettségüket, lelki szemeim előtt földön 'pihenő' testek és sziesztájukat négykézláb töltő pocakosok jelennek meg. :)

monro 08-10-2010 20:49

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 260115)
Epp emiatt mi is inkabb vmi privatabb bulira gondoltunk(bar a velemenyek csapaton belul is megoszlottak), de valoszinu Monronak igy eri meg a dolog, hogy bulit szervez belole. :)

Ez esetben viszont erosen el kell gondolkodnom, ottleszek-e. :)

Elnézést kérek ismét azt gondoltam ez nem probléma. Nekem nem lesz az ha csak 6-an jöttök se. Nem anyagi megfontolás vezetett egyik buliszervezésem során sem eddig.

Ez esetben viszont várok egy üzit a klántaliról priviben és nem "vegyülünk". ;)

csabi 08-10-2010 20:53

Quote:

Originally Posted by monro (Post 260118)
Elnézést kérek ismét azt gondoltam ez nem probléma. Nekem nem lesz az ha csak 6-an jöttök se. Nem anyagi megfontolás vezetett egyik buliszervezésem során sem eddig.

Ez esetben viszont várok egy üzit a klántaliról priviben és nem "vegyülünk". ;)

nem tudom mennyire megoldható egy nyilvános is és egy privát is. természetesen a nyilvánoson nincs ingyenség. :)

monro 08-10-2010 20:59

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 260119)
nem tudom mennyire megoldható egy nyilvános is és egy privát is. természetesen a nyilvánoson nincs ingyenség. :)

Gyerekek ezen nem kell filozni. A "személyzet" külön tudja választani a számlákat. Sőt asszem ha sokáig tart én leszek az aki kiszolgál :)
De semmi kifogásom külön klántali ellen sem.
Viszont akkor kártyázni fogunk remélem :D

Padlócsempe 08-10-2010 23:35

Én mindenképpen amellett vagyok, hogy ne privát legyen. Minél többen vagyunk, annál jobb :)

Tsobi 08-10-2010 23:45

Quote:

Originally Posted by Padlócsempe (Post 260131)
Én mindenképpen amellett vagyok, hogy ne privát legyen. Minél többen vagyunk, annál jobb :)

Mondja a klán egyetlen absztinense. :D

Padlócsempe 08-10-2010 23:47

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 260133)
Mondja a klán egyetlen absztinense. :D

Már lejárt a fogadalmam :p

J.Ati 08-11-2010 00:36

Én privát bulit szeretnék.
Csempe meg nagy bulit.

Még eldöntjük klánon belül a pontos időpontot, és megbeszéljük, hogy privát, vagy nyitott buli legyen.

Rob 08-11-2010 07:02

én tartottam egy klán bulit szombaton. fűnyírás közben megittam egy pár sört és erősen gondolkodtam a hódítós dolgokon. az egyszemélyes klán nagy előnye, hogy nem igényel sok szervezést egy spontán buli összehozása:)

Takanohana 08-11-2010 07:27

Mindenesetre aki aktív A-ban, annak érdemes figyelni, mikor lesz az össznépi buli, hátha kimaradnak alatta egyes távolok.

vityu 08-11-2010 07:44

Quote:

Originally Posted by Takanohana (Post 260139)
Mindenesetre aki aktív A-ban, annak érdemes figyelni, mikor lesz az össznépi buli, hátha kimaradnak alatta egyes távolok.

Hát nagyon kellene rühellnem valakit ahhoz, hogy egy találkozó alatt megtámadjam... Még eddig nem volt ilyen, mert hát a pékek nem nagyon jártak találkozókra :)

Dew 08-11-2010 08:53

Amennyiben nyilvános lesz és az időpont is megfelel én is szívesen népesíteném a fizető vendégek sorát... :) (már rég óta kíváncsi vagyok, melyik ország mögött ki rejlik igaziból, csak sosem jött össze elmenni... :( )

Vent 08-11-2010 09:24

Quote:

Originally Posted by andriss (Post 260141)
Amennyiben nyilvános lesz és az időpont is megfelel én is szívesen népesíteném a fizető vendégek sorát... :) (már rég óta kíváncsi vagyok, melyik ország mögött ki rejlik igaziból, csak sosem jött össze elmenni... :( )

Khmm.. khmm... Andris, ejnye-bejnye, es mi lesz a szovitalival? :P

Dew 08-11-2010 09:27

Quote:

Originally Posted by Vent (Post 260145)
Khmm.. khmm... Andris, ejnye-bejnye, es mi lesz a szovitalival? :P

hétfőn vége a melónak, úgyhogy az azt is összehozzuk valamikor! :p (aztán még 24-én van egy vizsgám, ami visszamaradt... :o)

Vent 08-11-2010 09:32

Quote:

Originally Posted by andriss (Post 260146)
hétfőn vége a melónak, úgyhogy az azt is összehozzuk valamikor! :p (aztán még 24-én van egy vizsgám, ami visszamaradt... :o)

Imret se felejtsuk otthon, koszonom! :)

[HTPA]GeeForce 08-11-2010 10:18

Semmi pénzért ki nem hagynék egy Monros bulit!
Egyetlen egy sarkalatos kérdés az időpont.

Jó lenne egy fix időpontot előre tudni, hogy melyik napra kell kivennem szabadságot... (Illetve: melyik két napra.... :D:D)

Ha megállapodunk (vagyis: megállapodtok) egy végleges időpontban, akkor mindenképpen megyek!

monro 08-16-2010 23:31

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 260154)
Semmi pénzért ki nem hagynék egy Monros bulit!
Egyetlen egy sarkalatos kérdés az időpont.

Mindenképp lesz nyilvános buli vagy egybe vagy külön de már csak kedvenc anarchos cimbim miatt is megszervezem ;)

Sztem lesz rá jelentkező ugyhogy a héten kinevezek egy napot valószínűleg szeptemberben hogy rá lehessen készülni akiknek kell ehhez némi idő. Ehhez azért várok még egy időpontot a Miniguntól is hogy fixáljuk le mikor jönnek ők.

monro 08-16-2010 23:33

Gee lehethogy szerzek neked egy szállást nehogy megint ugy járj mint tavaly ;)
Vagy adok kulcsot ott alszol aztán reggel te fogsz nyitni :D

[HTPA]GeeForce 08-18-2010 22:31

Quote:

Originally Posted by monro (Post 260651)
Gee lehethogy szerzek neked egy szállást nehogy
megint ugy járj mint tavaly ;) - meg azelőtt ,meg azelőtt..... :D
Vagy adok kulcsot ott alszol aztán reggel te fogsz nyitni :D

Simán kinyitok bármilyen kereskedelmi egységet, ha már egyszer végigszenvedtem párszor a ker. sulit. (3 féle kereskedelmi végzettségem van.:D) De nem vagyok jó "nyitó" ember, mert bagoly típusú vagyok. (éjjel legény-nappal lepény)
Szóval koránkelésből biztos megbukok. :D

Úgyhogy a te érdeked ezt nem kívánja. (Délben szoktam kelni... :D)

A szállás se annyira fontos, kibírok pár órát Pesten egyedül hajnalban, nem rabolnak el. (Vagy ha mégis, akkor is csak csúnya véres jelenetek árán... :D)

Csak az időpont a lényeg, hogy kivehessek szabadságot aznapra, meg utána lévő napra. A többi nem fontos! Ráadásul jó idő is van, nem fogok megfagyni. :)

[HTPA]GeeForce 08-18-2010 22:32

Kár, hogy Ati törölte a másik fórumos nickemet... Ezért csak 1 felfelé-ujjacskát tudok adni... :( :D:D

J.Ati 09-10-2010 06:40

Köszönöm az estét Monro!

J.Ati 09-10-2010 06:43

És köszönöm az estét mindenkinek, aki részt vett a bulin :)

J.Ati 09-10-2010 06:49

Képek pár nap múlva lesznek tablóban :)

monro 09-10-2010 06:54

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 263429)
Köszönöm az estét Monro!

Méghogy a becsület nem kifizetődő? :D

J.Ati 09-10-2010 06:56

Quote:

Originally Posted by monro (Post 263433)
Méghogy a becsület nem kifizetődő? :D

Nem tudom végösszeget, de biztos kifizetődő :):D

monro 09-10-2010 06:57

Örülök, hogy megismertelek benneteket ;)
Killer egyenesen "elvarázsolt" az egyéniségével :)

Mindig megtisztelve érzem magam ha ilyen messziről is eljönnek hozzám, még akkor is ha ilyen sokba kerül ez nekem :D

monro 09-10-2010 06:58

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 263435)
Nem tudom végösszeget, de biztos kifizetődő :):D

Még én sem tudom :) Nem mertem megszámolni :rolleyes:

Ati 09-10-2010 06:59

Tegnap volt a beigért buli? Ezek szerint jól sikerült? :)

Rob 09-10-2010 07:42

pedig úgy volt, hogy nem zártkörű lesz:(

[HTPA]GeeForce 09-10-2010 09:10

a végtelenségig szomorú vagyok :( :( :( :( :(

Ati 09-10-2010 09:13

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 263442)
pedig úgy volt, hogy nem zártkörű lesz:(

Úgy volt, hogy egy zárt és egy publikus, nem?

Killer 09-10-2010 11:22

hazaértem kissé megtörve:D
kösz Monró jó buli volt!
igaz engem kissé kifosztottatok:P

Dragi 09-10-2010 11:24

Quote:

Originally Posted by taszi (Post 263451)
hazaértem kissé megtörve:D
kösz Monró jó buli volt!
igaz engem kissé kifosztottatok:P

Nyugtasson a tudat hogy én megfosztottam magamban Attilát a legjobb fej címtől és átruháztam Rád! :) Tényleg egy élmény volt Kill bá :)

és köszönöm hogy ott lehettem és megismerhettelek titeket! :)


All times are GMT +1. The time now is 09:05.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu