Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   A választott pontlista megjegyzése(1/A) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1710)

Hunor a sirály 04-22-2007 12:55

A választott pontlista megjegyzése(1/A)
 
Szóval, ha kiválasztom melyik pontlistát akarom nézni(szövetségi/egyéni), akkor azt a rendszer jegyezze meg, ezzel azt akarom, hogyha ellépek a pontlistából(és az egyéni volt beállítva), akkor legközelebb is az legyen ott. Akkor van haszna, ha valaki gömbözni akar, és akkor nem kell mindig átkattintani az egyénire, hanem egyszerre ott van és kiválaszthatja melyik orit akarja, fele munkát megspórol.:) Tudom, hogy két ablakba meg lehet csinálni, de ez növelné a játék színvonalát!:)

Szerintem ezt a rendszert a fórumokra is be lehet(ne) vezetni, hogy melyiken voltam utoljára, azt jegyezze meg. De ez nem annyira fontos, mert ezt sokkal kevesebbet használják./már aki.../:)

OFF/
Tényleg ez volt az utolsó topic mostanába, de majd még gondolkozok...:D

Dus 04-22-2007 13:01

Quote:

Originally Posted by Hunor a sirály (Post 89471)
Szóval, ha kiválasztom melyik pontlistát akarom nézni(szövetségi/egyéni), akkor azt a rendszer jegyezze meg, ezzel azt akarom, hogyha ellépek a pontlistából(és az egyéni volt beállítva), akkor legközelebb is az legyen ott. Akkor van haszna, ha valaki gömbözni akar, és akkor nem kell mindig átkattintani az egyénire, hanem egyszerre ott van és kiválaszthatja melyik orit akarja, fele munkát megspórol.:) Tudom, hogy két ablakba meg lehet csinálni, de ez növelné a játék színvonalát!:)

Szerintem ezt a rendszert a fórumokra is be lehet(ne) vezetni, hogy melyiken voltam utoljára, azt jegyezze meg. De ez nem annyira fontos, mert ezt sokkal kevesebbet használják./már aki.../:)

OFF/
Tényleg ez volt az utolsó topic mostanába, de majd még gondolkozok...:D

támogatom,bár lényegében nem fontos mert +1 kazttintás és csak pár másdoperc pluszt vesz igénybe,de jol hangzik:D

Hunor a sirály 04-22-2007 13:02

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 89473)
támogatom,bár lényegében nem fontos mert +1 kazttintás és csak pár másdoperc pluszt vesz igénybe,de jol hangzik:D

Sok gömb, sok kattintás...
Meg azért akinek lassu a netje sok időt meg is spórolhat.

Dus 04-22-2007 13:04

Quote:

Originally Posted by Hunor a sirály (Post 89474)
Sok gömb, sok kattintás...
Meg azért akinek lassu a netje sok időt meg is spórolhat.


igaz,bár akinek lassu a nete annak aze gész játék lassab,de mondom,támogatom:)

Szecsa 04-23-2007 10:59

Szerintem egy 4 szamjegyu szamot azért meg tud még a legtöbb ember jegyezni.
De ha ez sok ember kenyelmet szolgalja, akkor legyen :)

Synkel 04-23-2007 15:27

Quote:

Originally Posted by Szecsa (Post 89643)
Szerintem egy 4 szamjegyu szamot azért meg tud még a legtöbb ember jegyezni.
De ha ez sok ember kenyelmet szolgalja, akkor legyen :)


Hehe, összekeverted a topicocat:)
Az egy másik téma


All times are GMT +1. The time now is 21:39.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu