Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   A kláncsaták megjegyzése a hadi események közé (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1746)

Hunor a sirály 04-30-2007 16:14

A kláncsaták megjegyzése a hadi események közé
 
Újabb ötlet a sok közé:):
Az egyéni hadi akciók lejegyzésre kerülnek az események közé és jobban át lehet látni! A kláncsaták viszont csak az eseményeken belűl a "szövetségek" menű alatt vannak lejegyezve 1 hétig, ahol a többi klánesemény is. Az a javaslat, hogy a "hadi események"-nél legyen egy olyan rész ami a szövetségem eseményeit rögziti egy hétig, így sokkal átláthatóbb lenne a szövim eredményessége.:)

Iron 04-30-2007 21:26

Minek ? Tök felesleges. Nem elég 3 napig gyönyörködni a szövid teljesítményében....1 hétig akarsz ? :S

Dus 05-01-2007 09:58

Quote:

Originally Posted by Iron (Post 91689)
Minek ? Tök felesleges. Nem elég 3 napig gyönyörködni a szövid teljesítményében....1 hétig akarsz ? :S

Tudod te egyáltalán ,hogy miről beszélsz???:eek:

Kubbi 05-01-2007 09:59

Mondjuk én simán elgyönyörködnék több hétig is a sok zöld üziben. :D:D

Dus 05-01-2007 10:02

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 91754)
Mondjuk én simán elgyönyörködnék több hétig is a sok zöld üziben. :D:D

de itt nem azon van a lényeg ,hogy mennyi ideig legyen,ha jol vettem ki a felvetésből,akkor most is 1 hétig van kint(igazábol nem tom,mert még nem voltam A ban:))...azon van a lényeg,hogy a kláncsatát,kiírja a hadi események közé:)

de térjünk vissza a témához!

Pepa 05-01-2007 10:47

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 91755)
de itt nem azon van a lényeg ,hogy mennyi ideig legyen,ha jol vettem ki a felvetésből,akkor most is 1 hétig van kint(igazábol nem tom,mert még nem voltam A ban:))...azon van a lényeg,hogy a kláncsatát,kiírja a hadi események közé:)

de térjünk vissza a témához!

Ha nem voltál A-ba, akkor nem tökmindegy?

Hunor a sirály 05-01-2007 15:36

Quote:

Originally Posted by Iron (Post 91689)
Minek ? Tök felesleges. Nem elég 3 napig gyönyörködni a szövid teljesítményében....1 hétig akarsz ? :S

Vazze, nem az a lényeg hogy 1 hétig vagy 3 napig, nekem mindegy, azért gondoltam az 1 hetet, mert annyi ideig jegyzi meg az összes klántámadást!!


Szóval a lényeg azon van, hogy a "hadi eseményeknél" legyen egy olyan rész ahova a klán klántámadásait lejegyzi, és mivel ebből nincs olyan sok, ezért is jobb az 1 hét! Ugy gondolom, hogy ott van a "hadi események", alatt ez
"Saját és szövetségeseid eseménylistája az elmúlt 3 napból:", és alatta vannak az események! Az események alatt lenne az, hogy "A szövetséged eseménylistája az elmúlt 1 hétből", és az támadások felsorolva. Mert a hadi eseményeket is lejegyzi egy saját eseménylistába és egy teljes krónikába, a klántámadásoknál is ez lenne a helyzet. Persze amit írtam az csak egy támpont, Ati jobban tudja hogyan kell.:)

Iron 05-02-2007 10:48

Lassan több lesz a menü, mint vari az országomban :)

Kubbi 05-02-2007 10:50

Quote:

Originally Posted by Iron (Post 91979)
Lassan több lesz a menü, mint vari az országomban :)

Gondolom hullával vagy. :D

Synkel 05-02-2007 17:07

Hunor, te gyorsan fordulj le szerintem, mert mióta A-ban vagy, valahogy nem akarsz kifogynia reformtervekből.
Mondjuk lehet velem van a baj, mert ma egy javaslat se tetszik. Szal az alapvetést marhaságnak tartom.

Dus, TE tudod, miről beszélsz? Ha szabad érdeklődnöm honnan? Nemrég mintha olyat írtál volna, hogy csak 5-ben van orid... Ha Iron nem is válaszolt, neki elhiszem, hogy tudja miről van szó:)


All times are GMT +1. The time now is 00:35.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu