Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Folyamatos támadás (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4637)

Daedalus 11-14-2011 12:24

Folyamatos támadás
 
Üdv!

Nem vagyok kezdő,de most kezdtem újra,és mióta a top40 körülhöz értem,folyamatosan támadnak legyőzhetetlen seregekkel. Általában 1k feletti lovas érkezik,de van hogy 1k lovas és 1k elit is,de 1xre öt ilyen!

Mit tehetek ez ellen? Azt már sejtem hogy csomó őrtorony meg íjász kell a kézikönyv alapján de ezenfelül.. előre is köszönöm a segítséget és a válaszokat:)

ui.:a diplomácia rendezés hatástalán,mivelhogy 5üzire sem válaszolnak:(:P

keni 11-14-2011 12:39

A kérdésedben a válasz őrtorony és íjász kell és nemárt a védelem vari és a hadügyi tekercs sem :)

Cpt Balu 11-14-2011 12:42

A diplomácia a kultúrált játék része, ha valaki nem él vele egy (akár nemleges) válasz erejéig sem, az magát minősíti...
Amúgy érdemes átgondolni, hogy van-e helyed a top40-ben ha boldog-boldogtalan beüt :) Lassabban kell terjeszkedni, mindig kis lépés után a lehető legnagyobb védelmet kialakítva, lehet hogy sokáig eltart, de talán így is gyorsabb, mint folyton újraépíteni.
Ha valaki meg nagyon nem akarja abbahagyni a támadást, van erre vonatkozó direktíva is amivel élni lehet, ha esedékes akkor járj el ennek megfelelően.

Daedalus 11-14-2011 12:46

Ezzel már próbálkoztam,a modi aztmondja,hogy mivel haszonszerzés a célja,nem számít blokádolásnak:( de mondjuk élvezem,végre egy feladat,ami nehezen teljesíthetőXD

Gonodlom kevés bánya is kell,de ehhez sok tekercs,hogy jól termeljenek+sok lakáshelyzeti,hadi és mágia tekercs a védelemhez:) meg természetesen folyamatos katonásgképzés:P(íjászok főként,gondolom....:)

ui.:már top30at tartom folyamatosanXD:):P

Jah és az elit mennyire használható az 5ös védőértékével?

Cpt Balu 11-14-2011 12:59

Semennyire, amíg gáz van, és helyette íj tudna 12-t produkálni
Sokan elnézik, de a +30% torony torony védelem van csak limitálva, ez nem vonatkozik az íjakra, ha tehát több tornyod van több íjjal, akkor is mindenki megkapja a dupla védőerőt, érdemes erre ráállni.
Ha neked is van 1k íjad, nem létezik hogy bárki 1k lóval (akár plusz 1k szövi segítséggel) be tudna ütni, főleg ha mf+faji is rendelkezésre áll.

Daedalus 11-14-2011 13:03

Ésha erre 60k-s ló sereget küld az egyik?
csakmert erre is volt már példa...

Pool 11-14-2011 14:39

Most akkor 1000 lo vagy 60.000?
1000 még kezdő hekin sem fér(ne) be

Daedalus 11-14-2011 14:47

Szia! Általában ezer lót küld egy csatára:)
1x volt oan hogy 20k-s felbontásban 3at küldött 1xre:(

amúgy általában 1200 az átlagos:(

jah és egy kérdés: elvileg az ő lakosságuk már igencsak követelheti a feljebb lépést,nem?

a legfrisssebb:

Távolbalátásod eredménye:

Feléd tartó seregek:
* 1.600 fős serege tart feléd, előreláthatóan 6 kör múlva érkezik meg.
* 1.400 fős serege tart feléd, előreláthatóan 6 kör múlva érkezik meg.
* 1.400 fős serege tart feléd, előreláthatóan 6 kör múlva érkezik meg.
* serege tart feléd, kb 20 kör múlva érkezik.
* serege tart feléd, kb 20 kör múlva érkezik.

az országneveket kitöröltem.

Ati 11-14-2011 15:07

Az a fő gond, hogy amíg megéri 5 kis sereget kiküldeni, akár nagy távolságba is, addig menni fognak. Érdemes a védelmet sokkal erősebbre venni, hogy 5 kis sereg ne férjen be. Amíg nincs teljesen kiépítve a védelmed, és nem tudod védeni az ilyen támadások jelentős részét, addig nem szabad feljebb menned, mivel azzal csak közelebb kerülsz hozzájuk, és kisebb erőfeszítést fog igényelni a részükről, hogy támadjanak. Arról nem is beszélve, hogy mégjobban járnak, mert több területet foglalnak, ha nagyobb a Te területed.

Daedalus 11-14-2011 15:47

Szia!Akkor ebből szerintem törlés lesz,mert nem azért kezdtem el játszani hogy minden nap ilyen seregeket kapjak be:( jah amúgy gyanús h a csoportomban mindenki szinte szabadságon van:D

Szerintem újrakezdem:)


All times are GMT +1. The time now is 19:31.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu