Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   elit v íj+ló v íj+elit v íj+elit+ló v elit+ló (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=480)

elod1900 05-10-2006 20:24

elit v íj+ló v íj+elit v íj+elit+ló v elit+ló
 
Ki mire szavaz és miért??

Xeper 05-10-2006 20:41

Quote:

Originally Posted by elod1900
Ki mire szavaz és miért??

Szerintem rossz a kérdés: más felállás a jó MF nek és szövinek.... és megintcsak más az Aban...

Steve 05-10-2006 21:13

Quote:

Originally Posted by Xeper
Szerintem rossz a kérdés: más felállás a jó MF nek és szövinek.... és megintcsak más az Aban...

Ne szivasd szegényt mert ez mér a harmadik ilyen szavazás és még mindig nem jó?:p :D

Amugy télleg sok már ez a i a legeslegjobbésmindentűberelő faj/személyiség/felállás/hajszín/életkor/lábméret topic...

Etyekwood 05-10-2006 21:50

Igen, tény, hogy elég sokat beszélünk róla:))
De szerintem mindenkinek vannak sajátosságai, és játékstílusa!
Az, hogy ki mit választ, az nem mérvadó!
Hiába vagy Te full elit, vagy Íjj/ló, vagy bármi, ha nem tudsz játszani, akkor cseszheted!
És ahogy Xeper mondta, nem mindegy, hogy mf, vagy szövi stb...
Én a full elitre szavaztam, mert most ez tetszik, mert szöviben vagyok, amúgy mf ként Íjj/ló
:)

Agit@tor 05-10-2006 22:33

Quote:

Originally Posted by elod1900
Ki mire szavaz és miért??

Üdv!
Szvsz ez teljesen fajfüggő:
-orkkal ijj+paci mert ott a bónusz, ha kitámad és nagyobb a támadó mint a védőérték, akko növekszik a védőereje
-elffel is ijj+paci mert neki +6 helyett +8 védőpontot ad a torony (de viszont ritka aki elffel hadist játszik)
-gnómmal is ijj+paci mert neki is jobban védenek a tornyai: az öszterületből elfoglalt százalék duplája helyett a tripláját de max 30 százalékot
-embernek, hullának, óriásnak meg törpének szerintem jobb a sima elites felállás,
mert ha van 100 barakkja az mondjuk 1k ij és 3k paci + még ehhez kell 25 őrtorony, hogy az 1k ijj érjen is vmit; míg az elitnek ugye nem kell torony, tehát így van 5k elitünk, ami támadásba jobb, mint a 3k paci, és védelemben is jobb, mint az 1k ijj, a hátulütője csak az, ha kitámadunk valamelyik szemfüles be tud masírozni akár 7 sereggel is, de ez nem nagy kockázat szerintem!
-félelf, mint hadis szerintem abszurdum!

Én mondjuk az elites felállásra szavaztam, bár még nem toltam hadisként a hodot, de ha majd rászánom magam, akko tudós óriás leszek elites felállással, és akkor mind meghaltok:p , de mielőtt inditom az orit majd szólok, hogy legalább imádkozni legyen időtök - reszkessetek:D

Láma 05-10-2006 22:41

Quote:

Originally Posted by Agit@tor
bár még nem toltam hadisként a hodot


ezt látod, mind kitaláltuk...

Steve 05-10-2006 22:47

Quote:

Originally Posted by Agit@tor
Én mondjuk az elites felállásra szavaztam, bár még nem toltam hadisként a hodot, de ha majd rászánom magam, akko tudós óriás leszek elites felállással, és akkor mind meghaltok:p , de mielőtt inditom az orit majd szólok, hogy legalább imádkozni legyen időtök - reszkessetek:D

Majd szólj ha felérsz valameddig és akkor majd támadj ki rám lécci hogy a teljes szövim felmehessen rajtad;) :cool:

Sztem az MFnek kell éppen az elit+ij mert így ált jobban be van védve, és mondjuk ha én MF lennék akkor nem pattognék annyit szem és kéz nélkül...

Agit@tor 05-10-2006 22:53

Quote:

Originally Posted by Láma
ezt látod, mind kitaláltuk...

Persze hogy ki, mert odaírtam:D
De különben hol sántít az elméletem:confused:

Steve 05-10-2006 23:08

gyakorlarilag majdnem mindenhol.

Etyekwood 05-10-2006 23:10

Quote:

Originally Posted by Agit@tor
...de mielőtt inditom az orit majd szólok, hogy legalább imádkozni legyen időtök - reszkessetek:D

Ez tévedés:)
Én már most imádkozom:D


All times are GMT +1. The time now is 19:18.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu