Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Fantasy, szerepjátékok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Magic the Gathering (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=187)

Sakkmester 02-06-2006 19:12

Magic the Gathering
 
Én Magic-eztem(kártyajáték) ill. HKK-ztam nagyon sokat. Csak sajna annyira pénzigényesek az ilyen játékok-mindig jön ki újabb lap, és ami fontosabb, az ezt követő versenyeken a régebbi verziót tilos használni(kivéve ami az újban is van)-hogy abbahagytam, pedig egy versenyen 2. lettem Magic-ben és 4. lettem HKK-ban. De jó volt, felejthetetlen órákat nyomtunk, főleg amikor páros harcot nyomtunk az volt ám az igazi .)

ckow 02-06-2006 20:34

Énis Magiceztem, jó sokat, aztán már versenyekre is jártam (persze nem túl sok sikerrel:D)
Nekem is a legfőbb gondom a pénzigény volt, főleg h csak zsebpénzből élek, de azért néha előveszem és nézegetem nosztalgiából a lapokat.. mág annyit, hogy sok TCG-t láttam már, de a Magic volt a legigényesebb. (persze a zombis lapok nem a szép kategóriába tartoztak, de a rajzok szépen voltak elkészítve)

aúú 02-07-2006 11:41

Én Magic-oztam, TF-eztem (HKK), Vampire-ztem, sőt táborban játszottunk egy kis Muchkin-t is...:) Versenyeken nem nagyon indultam (összesen 1x és nem emléxem hanyadik lettem, de azt tudom, hogy dirket nagy lapszámú paklit csináltam), de nem is költöttem rú túl sok pénzt...:) Régen barátokkal közösen vettük a kártyát és csak baráti körben nyomtuk... de egy jó kis szerepjátékot nem tud helyettesíteni...

ckow 02-07-2006 13:45

Egyszer Muchkinoztam, de az maradandó volt:D sajnos én kicsit tartok a szerepjátékoktól, mert a haverok közül senki nem játszik, idegenekkel játszani nekem elég furcsa..

Chris 02-07-2006 14:10

Quote:

Originally Posted by ckow
...sajnos én kicsit tartok a szerepjátékoktól, mert a haverok közül senki nem játszik, idegenekkel játszani nekem elég furcsa..

Csak először idegenek... :D :D

Mike zoostorm 02-12-2006 16:33

Chrisnek igaza van csak eloszor idegenek... Ez az egyetlen modja ha a haverok nem jatszanak.... Hidd el sokan kezdtek el klubbokban idegenekkel es tok jo baratsagok alakultak ki..:))
En Magic et meg Magus kartyat nyomtam, es egyet kell ertenem veletek naon draga!! :(
nem tom kinek van erre penze de nekem nincs. Es csak jonnek ki az uj lapok, es ha te nem veszed meg oket akkor nincs eselyed a versenyeken..:(

Sakkmester 02-13-2006 06:10

Kéne majd eccer Magicezni v. HKK-zni :)

aúú 02-13-2006 08:50

Quote:

Originally Posted by Mike zoostorm
Chrisnek igaza van csak eloszor idegenek... Ez az egyetlen modja ha a haverok nem jatszanak.... Hidd el sokan kezdtek el klubbokban idegenekkel es tok jo baratsagok alakultak ki..

Hát ez biza nagyon igaz...:) Én vagyok olyan szerencsés, hogy elmondhatom, több mint 1 tucat olyan barátom van, akikkel valaha szerepjáték klubban ismerkedtem meg és már több mint 14 éve barátok vagyunk, jóban rosszban, függetlenül attól, hogy játszunk e még együtt valamilyen szerepjátékot vagy sem...:) Sőt, Chris-t is így ismertem meg..:D
Szerintem mindenképpen érdemes belevágni a szerepjátékba, mert csak nyerhetsz vele...:)

Mike zoostorm 02-13-2006 18:25

Latod Ckow? itt egy elo pelda...:D nekem i s volt par ismerosom, es kesobb kivel futok ossze keruleti focimecsen? a volt csapattarsammal... Aztan meg fovarosi komplexversenyen? a volt KM.. tok jo...:D Es tenyleg egy eltere megmaradhatnak...

majomkirály 02-24-2006 08:46

Sziasztok!
Én is sokat HKK-ztam és kiprobáltam a Magicet is,de mivel én is csak zsebpénzből élek ez utobit már csak gép ellen játszok.
Igazán sajnálom,hogy még nemcsináltak egy hasolnlo számítógépes játékot HKK ból...:-(


All times are GMT +1. The time now is 17:14.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu