Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Chat (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=13)

Ati 01-26-2006 10:28

Chat
 
Ennek a fórumnak a megnyitásával azért felvetek egy témát, hogy mi az általános reakció, hiszen az eddigi Hódítós fórum egy fórum-chat hibrid volt. Most levált róla az igazi fórum, és a játékon belül tényleg egy általános beszélgetésre használható fórum jött létre, ami vélhetőleg már a waposoknak sem okoz gondot, hiszen a hosszabb, segítséget kérő, vagy egy adot ttémát mélyebbem érintő beírások (és viccek....... :)) mostantól itt kapnak helyet.

Ezek után érzi-e bárki úgy, hogy egy chat-re is szükség lenne? :)

Szerintem a játékon belüli fórum most már kiválóan szolgálja ezt a célt, de annyian vetettétek fel ezt a témát is, hogy a komolyabb témák leválasztása után érdekelne, hogy ki mit gondol.

Gyula 01-26-2006 16:21

Nekem úgy rémlik mintha már találkoztam volna valaho legy hódító nevü chattel. De hogy hol is volt, és hogy hogyan is jutottam oda? :confused:
Szerintem felesleges külön chatet csinálni

Gyötrelem 01-26-2006 16:28

Quote:

Originally Posted by Gyula
Nekem úgy rémlik mintha már találkoztam volna valaho legy hódító nevü chattel. De hogy hol is volt, és hogy hogyan is jutottam oda? :confused:
Szerintem felesleges külön chatet csinálni


Sztem is. A chat hogy menjen, és legyen feelingje állandóan lakottnak kellene lennie. Ha nem az akkor a szorvány vendégek leszoknak róla, és az a chat halálához vezet. Mint ahogy törpént ez nem egyszer. Jó ez a fórum. Ide akármikor bejöhet az ember, és feldobhatja a problémályát, elmesélheti történeteit, stb, stb....:rolleyes:

Ati 01-26-2006 16:29

Mostanában nem volt ilyen, csak nagyon rég, még évekkel ezelőtt.

Ettől még lehet, hogy találkoztál Hódító nevű szobákkal a különböző chat hálózatokon, ez nem kizárt. De azt nem közvetlenül a Hódítóról érted el.

Gyula 01-26-2006 16:34

Chat
 
Igy van Atti nem hivatalos hódítos chat volt, de valahogy hódítóval kapcsolatos dolgokon lapokon keresztül kattintgatam el a chatig.
Most talán át is lehetne nevezni a játékon belüli fórumot chatre nem? Hiszen nem fórumozni hanem beszélgetni járunk oda, chatelni :)

Ati 01-26-2006 16:35

Most valóban inkább chat hangulata van neki (ami nem baj), csak nem frissül, hanem nyomkodni kell. :) Nem látod, hogy kik vannak, és sok külön szoba van. Szóval mégsem teljes chat. :)

Gyula 01-26-2006 16:38

Atti és nem lehet ezen változtatni? Nem az kellene hogy egy full extrás chat legyen, csak ahol rá tudunk köszönni egymásra meg tudunk egy pár szót váltani.

Ati 01-26-2006 16:38

Erről szól ez a téma. :)

Arwyl 01-26-2006 18:34

Felesleges a chat! Ott vannak az MSN, skype féle progik, akik chat kapcsolatban akarnak állni egymással. Van most már 2 fórum, az 5. szinteknek külön fórum. Mi kell még? :p

Remedy 01-26-2006 18:44

Ha kell en ircneten (ha tudjatok mi az) letrehozhatok egy hodito csatornat, es berakok oda par botot.... nem nagy cucc :) irc progi kell hozza.... regen is vmi irc csatorna volt vmelyik szerveren....


All times are GMT +1. The time now is 02:53.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu