Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   segítség (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1386)

attila1988 02-03-2007 20:07

segítség
 
Élőhalott országom van és nem találok a súgóban utalást arra nézve, hogy a szövetségeseim védhetnek-e tolvajok és varázslók ellen. Erre szeretnék választ kapni előre is köszi.

Viz 02-03-2007 20:11

Quote:

Originally Posted by attila1988 (Post 71257)
Élőhalott országom van és nem találok a súgóban utalást arra nézve, hogy a szövetségeseim védhetnek-e tolvajok és varázslók ellen. Erre szeretnék választ kapni előre is köszi.

Nem:D
Csak hadügyileg segíthetnek a szövedségeseid, egységekre nézve.

tdomo 02-03-2007 20:13

Quote:

Originally Posted by attila1988 (Post 71257)
Élőhalott országom van és nem találok a súgóban utalást arra nézve, hogy a szövetségeseim védhetnek-e tolvajok és varázslók ellen. Erre szeretnék választ kapni előre is köszi.

Nem tudnak megvédeni. Azt, hogy ki lopott tőled, illetve varázsolt Rád a pontlista mentegetésével tudod megnézni.
Viszont megszerzik neked a szükséges infókat a kinézett célpontról.

Kubbi 02-03-2007 20:13

Quote:

Originally Posted by attila1988 (Post 71257)
Élőhalott országom van és nem találok a súgóban utalást arra nézve, hogy a szövetségeseim védhetnek-e tolvajok és varázslók ellen. Erre szeretnék választ kapni előre is köszi.

Ha valaki gyujtogat nálad, vagy lopkod, akkor sajnos a szövi nem tud segíteni
A hulla se varázsolni se tolvajkodni nem tud.

A szövid csak úgy tud segíteni, ha manuálisan a környék összes országát próbálja meglopni. (súgó ezen vonatkozó részében szépen le van írva a térkapuval kapcsolatos tudnivaló)
Ugyanis ha valaki rád nyitott térkaput, akkor azon a szövid vissza tud lopni.
És az az ország, aki nem nyitott rád térkaput, illetve a szövid se nyitott rá korábban, még mindig működő térkaput, akkor arra kiírja a rendszer, hogy ezzel az országgal nincs közvetlen tk.-d...
Tehát, ha végigpróbálja a környéket, és valahol sikerül lopnija, vagy valahol lebukik a tolvajokkal, akkor az biztos hogy piszkoskodott veled.

Remélem 1értelmű voltam. :)

Viz 02-03-2007 20:14

Quote:

Originally Posted by tdomo (Post 71259)
Nem tudnak megvédeni. Azt, hogy ki lopott tőled, illetve varázsolt Rád a pontlista mentegetésével tudod megnézni.
Viszont megszerzik neked a szükséges infókat a kinézett célpontról.

A pontlista mentegetésével ezt hogy teszi meg?
Súgó:

Mivel az Élőhalotton bárki képes átütni akár tolvajjal, akár varázslóval, ezért az ellene irányuló akcióknál csak a nyertes csatáért kapsz hírnvépontot (+ vagy -).

Kubbi 02-03-2007 20:15

Quote:

Originally Posted by tdomo (Post 71259)
Nem tudnak megvédeni. Azt, hogy ki lopott tőled, illetve varázsolt Rád a pontlista mentegetésével tudod megnézni.
Viszont megszerzik neked a szükséges infókat a kinézett célpontról.

Sajnos ez nem működik. :(
Ha hullát ártózól, lopsz nyersit, embert, vagy akármit, tudtommal nem jár érte hírnév... :(
Vagyis én kipróbáltam, és nem változik a hírnév pont...

Viz 02-03-2007 20:16

Quote:

Originally Posted by Viz (Post 71261)
Súgó:

Mivel az Élőhalotton bárki képes átütni akár tolvajjal, akár varázslóval, ezért az ellene irányuló akcióknál csak a nyertes csatáért kapsz hírnvépontot (+ vagy -).

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 71262)
Sajnos ez nem működik. :(
Ha hullát ártózól, lopsz nyersit, embert, vagy akármit, tudtommal nem jár érte hírnév... :(
Vagyis én kipróbáltam, és nem változik a hírnév pont...

OFF:
lebuktál nem olvasol súgót:):):)
ON

Kubbi 02-03-2007 20:16

Quote:

Originally Posted by Viz (Post 71261)
A pontlista mentegetésével ezt hogy teszi meg?
Súgó:

Mivel az Élőhalotton bárki képes átütni akár tolvajjal, akár varázslóval, ezért az ellene irányuló akcióknál csak a nyertes csatáért kapsz hírnvépontot (+ vagy -).

OFF
De gyorsak itt egyesek :D
ON

tdomo 02-03-2007 20:27

Én úgy emlékeztem, ha alattad van a pontlistában, akkor csökken a hírneved. Most kipróbáltam és nem így van, bocsánat a félrevezető hozzászólásért.

Viz 02-03-2007 20:29

Quote:

Originally Posted by tdomo (Post 71265)
Én úgy emlékeztem, ha alattad van a pontlistában, akkor csökken a hírneved. Most kipróbáltam és nem így van, bocsánat a félrevezető hozzászólásért.

Semmi gáz, előfordul:)


All times are GMT +1. The time now is 14:59.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu