Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Black Dragon (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4306)

Merengő 08-11-2010 23:23

akkor visszakanyarodhatnánk a Black Dragonra ...

Dragi 08-11-2010 23:29

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 260248)
Szerintem erre Te is tudod a valaszt, hogy honnan tudom. Rad nincs ralatasom (de nem is izgat).

Remy úgy vélem sürgősen állítsál magadon mert nem leszünk jóban. Tartsd tiszteletben az iránti kérésemet hogy ne fikázd az anyaklánom... És megkérnék mindenkit aki legalább egy szemernyit becsül vagy tisztel hogy legalább ennyivel tiszteljen meg... köszönöm
Nem biztos hogy jó érzés 2 oldalon keresztül azt olvasni ahogy a volt klánodat szapulják

Remedy 08-11-2010 23:33

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 260251)
Remy úgy vélem sürgősen állítsál magadon mert nem leszünk jóban. Tartsd tiszteletben az iránti kérésemet hogy ne fikázd az anyaklánom... És megkérnék mindenkit aki legalább egy szemernyit becsül vagy tisztel hogy legalább ennyivel tiszteljen meg... köszönöm
Nem biztos hogy jó érzés 2 oldalon keresztül azt olvasni ahogy a volt klánodat szapulják

Jajj nekem. Szabad orszag van, azt fikazok, amit akarok... Ez a velemenyem, akar jolesik, akar nem.

(Bocsi Vityu, de ha Gergo itt pattog, hova irjam a valaszt?) :)

Mindenesetre: sok sikert a Dragonnak :)

Dragi 08-11-2010 23:37

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 260254)
Jajj nekem. Szabad orszag van, azt fikazok, amit akarok... Ez a velemenyem, akar jolesik, akar nem.

(Bocsi Vityu, de ha Gergo itt pattog, hova irjam a valaszt?) :)

Mindenesetre: sok sikert a Dragonnak :)

Valószínűleg te lennél az első aki odaállna ha valaki elkezdené a Big gunt fikázni .... Nos Remy köszönöm

Nekem jó múltkorába azt mondták, hogy a vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.

Kutyuleee 08-11-2010 23:52

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 260251)
Remy úgy vélem sürgősen állítsál magadon mert nem leszünk jóban. Tartsd tiszteletben az iránti kérésemet hogy ne fikázd az anyaklánom... És megkérnék mindenkit aki legalább egy szemernyit becsül vagy tisztel hogy legalább ennyivel tiszteljen meg... köszönöm
Nem biztos hogy jó érzés 2 oldalon keresztül azt olvasni ahogy a volt klánodat szapulják

Off.: Srácok ezzel tényleg ne szennyezzük be a Dragon klán fórumát, mert hát ez nem ide való. igen sokszor lehiénáztak minket is a csak 1 tagjai ez tény,ráadásul egy szóbeli mnt keretében... de ezenfelül még egy rossz szót nem tudok rájuk mondani, mert amióta inaktív a klán (kivéve a dragi érát,amikor azért játszottak is), mindig volt valaki gépnél,akár hiénázni akár védeni kellett a nap bármely szakában.

On.: Én mindig is tiszteltem Vityut, mert sztem az A egyik legjobb és legtisztességesebb klánvezére. és gratulálok ahoz amit önerőből sikerült elérniük. és külön grat a topic ötletéért.

vityu 08-11-2010 23:58

Szeretném megkérni azt, hogy a nem a klánunkhoz tartozó vitákat máshol, pl a ne offoljunk máshol, topikban ejtsétek meg. :) Én is befejeztem, pedig folytathattam volna :)

Kutyu, köszi :)

Reaktor 08-12-2010 06:31

Gratulálok a Dragon eddigi pályafutásához!
Szép harcok emlékek seregével gazdagítottátok az 1/A-t

djibron 08-12-2010 07:46

És persze közel sincs vége a történetnek!
Hiszen még csak most kezdődik a 2. arany kora!
:D

Zacis 08-12-2010 11:56

II. aranykor? :)
Nem is mondasz hülyeséget ezzel, mert a Dragon vezér hosszútávú stratégiai elképzelései maximálisan megfelelnek az elvárható követelményeknek.

vityu 08-12-2010 19:29

Quote:

Originally Posted by Zacis (Post 260301)
II. aranykor? :)
Nem is mondasz hülyeséget ezzel, mert a Dragon vezér hosszútávú stratégiai elképzelései maximálisan megfelelnek az elvárható követelményeknek.

Miket meg nem tudok :D


All times are GMT +1. The time now is 17:56.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu