Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Ajánljatok valami jó sci-fi vagy misztikus sorozatot! :) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4134)

Dus 07-20-2010 20:17

Quote:

Originally Posted by tdomo (Post 258503)
Most kezdtem el nézni a Relytély (Fringe) c. sorozatot. Most tartok a negyedik résznél, eddig csak ajánlani tudom.

A rejtélyt én is elkezdtem nézni, aztán valamiért félbehagytam. Pedig azóta is megnézném. :D Le kéne tölteni. :)

Én is ajánlom, bár tényleg néha kissé fölöslegesen bonyolítják (lásd Ati hsz-e).

Ati 07-20-2010 20:23

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 258558)
A rejtélyt én is elkezdtem nézni, aztán valamiért félbehagytam. Pedig azóta is megnézném. :D Le kéne tölteni. :)

Én is ajánlom, bár tényleg néha kissé fölöslegesen bonyolítják (lásd Ati hsz-e).

Már itthon is javában a második évadot adják, úgyhogy talán nem gond, ha leírom, hogy mire is gondoltam... Aki még nem nézte, az hagyja abba az olvasást. :)

A helyi maffiás szálra gondolok. Eleve kulcsszálként indult, aztán néha bele-belenyúltak, de nem csináltak végül vele semmit.

Goldy 07-20-2010 22:09

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 258559)
Már itthon is javában a második évadot adják, úgyhogy talán nem gond, ha leírom, hogy mire is gondoltam... Aki még nem nézte, az hagyja abba az olvasást. :)

A helyi maffiás szálra gondolok. Eleve kulcsszálként indult, aztán néha bele-belenyúltak, de nem csináltak végül vele semmit.

Volt benne maffiás szál?!

Ati 07-20-2010 22:19

Quote:

Originally Posted by Goldy (Post 258565)
Volt benne maffiás szál?!

Ööö, hát igen... :D Eleve azért utazik a Peter, mert a szülővárosában összetűzésbe került velük, komoly kártyaadósságot szedett össze. Erről az első részben szó van már. Később felbukkan a volt barátnője, aki most az egyik maffiózó csaja. Az egyik rész eleve úgy ért véget, hogy egymás között mondták, hogy "Peter ismét itt van a városban........"

Én itt arra számítottam, hogy ez folytatva lesz majd, és valami jelentőséget adnak ezeknek a pármondatos jeleneteknek, de semmi.

Goldy 07-20-2010 22:23

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 258566)
Ööö, hát igen... :D Eleve azért utazik a Peter, mert a szülővárosában összetűzésbe került velük, komoly kártyaadósságot szedett össze. Erről az első részben szó van már. Később felbukkan a volt barátnője, aki most az egyik maffiózó csaja. Az egyik rész eleve úgy ért véget, hogy egymás között mondták, hogy "Peter ismét itt van a városban........"

Én itt arra számítottam, hogy ez folytatva lesz majd, és valami jelentőséget adnak ezeknek a pármondatos jeleneteknek, de semmi.

Ok, én ilyesmire egyáltalán nem is emlékszem :)

Éljen soká a diszlexia :) de így legalább nem gond hogy félbehagyták :)

Ati 07-20-2010 22:28

Quote:

Originally Posted by Goldy (Post 258567)
Éljen soká a diszlexia :)

Te ezt könyvben olvasod? :D

Goldy 07-21-2010 05:41

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 258569)
Te ezt könyvben olvasod? :D

Itt inkább nem értekeznék neked a diszlexia tüneteiről :)
De nem csak az olvasott dolgok nem maradnak meg ha nem különösen koncentrálsz rá hanem a filmek sem. Akárnak nem kevésszer okozok ezzel derültséget :) Nyáron nekem elolvasni a kötelezőket nem volt opció mert szinte a történet lényegén kívül semmi sem maradt meg mire vettük órán még a szereplők neve se.

Ati 07-21-2010 09:07

Quote:

Originally Posted by Goldy (Post 258575)
De nem csak az olvasott dolgok nem maradnak meg ha nem különösen koncentrálsz rá hanem a filmek sem.

Nem szabad úgy nézni a filmet, hogy nem arra koncentrálsz. :p

Valezius 02-17-2011 21:11

Smallville-t kezdtem el nézni nem olyan régen.
A 3. évad közepénél járok.

Elég érdekes, ahogy előjönnek a Superman mitológia elemei, kíváncsi leszek, hogy mennyire lesznek megváltoztatva.
Most a 3. évadban elég érdekesen került elő Lois Lane neve :)

Az első évad inkább bevezetés volt, kevés összefüggő elemmel, de néhány szereplő később újra felbukkant. A második évad már összetettebb kiderül pár dolog, az évadzáró pedig szerintem elég jó lett.

Valezius 02-17-2011 21:16

Illetve a Quantum leapet kezdte el adni a TV6, jó kis sorozat, bár túl sok sci-fi elem nincs benne :)


All times are GMT +1. The time now is 05:37.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu