Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   top x % (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3052)

rimor 06-19-2008 14:31

top x %
 
helo
nem tudom volt-e mar errol szo, en nem talaltam, de szerintem meglehetne fontolni azt hogy a top % szamitasakor a rendszer ne szamoja a szabadsagon levo orikat hanem csak az aktiv orikat .... legalabbis nem az "otfelejtet" orikat amik az elso 10 helyen vanak altalaban es ha mondjuk top 5% kell akor foldet kejen szerezni a max. foldhataron tull is csak azer hogy a top-ba keruljon az ember, aztan meg legyen mit lebontson ....

valahogy megkene oldani ezt a szabis orik dolgot akik csak otvanak a csopi tetejen es miatuk mas nehezeben tud haladni vagy ezesetben ertelmetlenul kel + hektarakat felfedezni / betolteni

mindenkinek tovabbi jo jatekot, es remelem sikerul valamien formaban talalni megoldast olyan orik szamara akiknek van mar kis kek 6,7,8-as :) vagy tobb :)

Pepa 07-30-2008 21:26

Quote:

Originally Posted by rimor (Post 180775)
helo
nem tudom volt-e mar errol szo, en nem talaltam, de szerintem meglehetne fontolni azt hogy a top % szamitasakor a rendszer ne szamoja a szabadsagon levo orikat hanem csak az aktiv orikat .... legalabbis nem az "otfelejtet" orikat amik az elso 10 helyen vanak altalaban es ha mondjuk top 5% kell akor foldet kejen szerezni a max. foldhataron tull is csak azer hogy a top-ba keruljon az ember, aztan meg legyen mit lebontson ....

valahogy megkene oldani ezt a szabis orik dolgot akik csak otvanak a csopi tetejen es miatuk mas nehezeben tud haladni vagy ezesetben ertelmetlenul kel + hektarakat felfedezni / betolteni

mindenkinek tovabbi jo jatekot, es remelem sikerul valamien formaban talalni megoldast olyan orik szamara akiknek van mar kis kek 6,7,8-as :) vagy tobb :)

Nem tudom erre kaptál már választ, vagy egyátalán van-e értelme folytatni a topicot, de én válaszolok. Az "ottfelejtett" oriknak, ha szabin vannak körönként 1 hektárral csökken a földjük, amíg el nem érik a az adott szint maximunm hektárját. Így ezek nem akadályozzák a feljutás a sok szemes oriknak sem. Az első 10 meg abszolút nincs ottfejeltve, hanem termel a következő szintre.

Valezius 07-30-2008 21:46

Quote:

Originally Posted by pepa (Post 185095)
Nem tudom erre kaptál már választ, vagy egyátalán van-e értelme folytatni a topicot, de én válaszolok. Az "ottfelejtett" oriknak, ha szabin vannak körönként 1 hektárral csökken a földjük, amíg el nem érik a az adott szint maximunm hektárját. Így ezek nem akadályozzák a feljutás a sok szemes oriknak sem. Az első 10 meg abszolút nincs ottfejeltve, hanem termel a következő szintre.

Kiesgészítés1: vagy előbb-utóbb kiesnek a pontlistából
Kiegészítés2: A végtelen termelés ellen pedig a fokozott gyújtogatás lett bevezetve.

Így a topik eléggé értelmetlen.
Ha valamelyik múltbeli módosítással nem értesz egyet, akkor azzal már elkéstél.

Pepa 07-30-2008 21:49

Én úgy tudom a vipesek ott maradnak. Max ha nem leszenek azonosítva az évi azonosításon, akkor lesznek onnan kivéve.

A 2.-nál pedig, igen a topkörök húzzák le a termelőket.

Kutyuleee 07-31-2008 09:58

Quote:

Originally Posted by pepa (Post 185108)
Én úgy tudom a vipesek ott maradnak. Max ha nem leszenek azonosítva az évi azonosításon, akkor lesznek onnan kivéve.

A 2.-nál pedig, igen a topkörök húzzák le a termelőket.

Ezt egységesitette Ati tudtommal:)

Arrakis 08-19-2008 00:02

Ha már ez a topikcím, volna egy kérdésem ezzel kapcsolatban.

Ha a vipes ori csökken szabi alatt óránként 1 hekit fellépési határig, akkor a minimum földje miért nem?
Effektíve az országaim egy része használhatatlan, a minimum föld elérhetetlensége miatt, holott nem lett leütve, hanem pusztán a szabály szerint (amit én is támogattam a megbeszélések idején, mert elérhetetlen top orik voltak, és ez nem volt jó) csökkent a területe.

Volt erről értesítő anno, de nem állt módomban játszani.
Kérdés, hogy ezért miért is kell büntetni az országokat?
Nem tartom következetesnek, sok régi játékos visszatérését ellehetetleníti a helyzet.
Akkor az volt a top, tehetek én arról, hogy a mostani szabályokkal nem lehet felvinni olyan magasra országokat, mert egyszerűen az időkorlát nem engedi?

Killer 08-19-2008 07:51

szerintem próbálkozz egy szépen fogalmazott levélkével a supportra és nem kizárt hogy egyéni elbírálás lesz.

Ati 08-19-2008 07:53

Quote:

Originally Posted by taszi (Post 187347)
szerintem próbálkozz egy szépen fogalmazott levélkével a supportra és nem kizárt hogy egyéni elbírálás lesz.

???

Miért lenne? Van egy minimális föld, amit el kell érni a fellépéshez. Mindenkinek. Nem egyéni elbírálás kérdése, hogy 8000 hektárral kevesebbem van ugyan most, mint kellene, de had lépjek már fel.

Rengeteg ember már az első nap egyből szeretne a 200 hektáros 1 körös országával az 1/A topjába kerülni, had ne legyen ez se egyéni elbírálás kérdése. Akkor már jöhetne nyugodtan a "Megnyerem a játékot!" gomb is, és egyéni elbírálás se kéne, csak megnyomja az illető, és örül. :)

Killer 08-19-2008 07:54

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 187348)
???

Miért lenne? Van egy minimális föld, amit el kell érni a fellépéshez. Mindenkinek. Nem egyéni elbírálás kérdése, hogy 8000 hektárral kevesebbem van ugyan most, mint kellene, de had lépjek már fel.

Rengeteg ember már az első nap egyből szeretne a 200 hektáros 1 körös országával az 1/A topjába kerülni, had ne legyen ez se egyéni elbírálás kérdése. Akkor már jöhetne nyugodtan a "Megnyerem a játékot!" gomb is, és egyéni elbírálás se kéne, csak megnyomja az illető, és örül. :)

mivel írta hogy nem állt módjában játszani,gondoltam azt te is látod ha nem lép be.

Ati 08-19-2008 08:04

Quote:

Originally Posted by taszi (Post 187349)
mivel írta hogy nem állt módjában játszani,gondoltam azt te is látod ha nem lép be.

KisPistike tegnap regisztrált, nagyon szeretne az 1/A topjában lenni. Eddig nem állt módjában játszani, mert nem tudott a játékról, és ezt én is meg tudom nézni, hogy most először regisztrált.

-Fegya- 08-19-2008 08:21

Quote:

Originally Posted by Arrakis (Post 187339)

Volt erről értesítő anno, de nem állt módomban játszani.

Arra, elhiszem, hogy nem állt módodban játszani, de egy feljutást bontással együtt is pár perc alatt el lehetett volna intézni...

Steve 08-19-2008 09:21

Ez előbb jött mint a fagyasztás és nem tudta volna mindegyik országát léptetni, így Fegya: nem tudta volna.



Egyébként úgy gondolom, hogy azok az országok, amik a folyamatgos szigorítások alatt szabadságon voltak, rendkívül hátrányos helyzetbe kerültek. Mivel innentől a legtöbb csoportban már nehéz lesz a max lépési hetár fölé menni sokkal, ezért jó lenne ha a minheki szabi alatt lecsoroghatna a maximális lépési hektárszámig.

Redback 08-19-2008 09:38

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 187365)
Ez előbb jött mint a fagyasztás és nem tudta volna mindegyik országát léptetni, így Fegya: nem tudta volna.



Egyébként úgy gondolom, hogy azok az országok, amik a folyamatgos szigorítások alatt szabadságon voltak, rendkívül hátrányos helyzetbe kerültek. Mivel innentől a legtöbb csoportban már nehéz lesz a max lépési hetár fölé menni sokkal, ezért jó lenne ha a minheki szabi alatt lecsoroghatna a maximális lépési hektárszámig.

Mármint a minimum föld is csökken szabi alatt 600hekire?Szerintem nem kell ilyen, mert ha valaki felmegy x hekire, leütik, minimum föld alá kerül, akkor szabira teszi az országát meg van oldva a gond.SZerintem aki felmegy terlmelni, számoljon azzal a kis rizikóval hogy leütik.

Steve 08-19-2008 09:59

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 187369)
Mármint a minimum föld is csökken szabi alatt 600hekire?Szerintem nem kell ilyen, mert ha valaki felmegy x hekire, leütik, minimum föld alá kerül, akkor szabira teszi az országát meg van oldva a gond.SZerintem aki felmegy terlmelni, számoljon azzal a kis rizikóval hogy leütik.

Itt nem erről van szó, sztem nem érted a roblémát. Fenn voltál, megengedett hektárszámon, az akkori szabályok szerint nyugodtan lepakolhattad szabira az orit, megvár. Történtek lépések, már nem így van. És ezek meglehetősen jó szabályok! Viszont aki akkor, az akkori szabályok szerint eltette, annak megadhatnánk a fellépés lehetőségét, nem többet.

Betelgeuse 08-19-2008 10:10

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 187372)
Itt nem erről van szó, sztem nem érted a roblémát. Fenn voltál, megengedett hektárszámon, az akkori szabályok szerint nyugodtan lepakolhattad szabira az orit, megvár. Történtek lépések, már nem így van. És ezek meglehetősen jó szabályok! Viszont aki akkor, az akkori szabályok szerint eltette, annak megadhatnánk a fellépés lehetőségét, nem többet.

Ezt a problémát többen felvetették akkor a megbeszélések topikban sőt ha jól emlékszem volt külön topikja is de kb az volt a válasz, hogy "így jártál"...

Vésd 08-19-2008 10:11

Gondolom itt most arról van szó, hogy mikor a topos orikat kellett eltüntetni (amivel ugye egyet értek:)) akkor kellett egy módosítás amit támogattak sokan és nem lett bekalkulálva, hogy esetleg a fagyi visszanyalhat:)

Akkor most megint módosítunk?

Ati 08-19-2008 10:16

Quote:

Originally Posted by Vésd (Post 187375)
Gondolom itt most arról van szó, hogy mikor a topos orikat kellett eltüntetni (amivel ugye egyet értek:)) akkor kellett egy módosítás amit támogattak sokan és nem lett bekalkulálva, hogy esetleg a fagyi visszanyalhat:)

Be volt kalkulálva. Ezért ment értesítő MINDENKINEK arról, hogy lépjen szintet MOST, mert később nem fog tudni. Azt hiszem, hogy kb egy hónap volt hagyva a szintlépésre, arra az esetre, ha valakinek a fentebbi országa akadályozná a fellépést. Az az értesítő elég egyértelműen fogalmazott, és világosan leírta, hogy később nem fog tudni szintet lépni, vagy csak nagyon nehezen, ha a minimum föld alá esik.

Arrakis 08-19-2008 11:34

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 187351)
KisPistike tegnap regisztrált, nagyon szeretne az 1/A topjában lenni. Eddig nem állt módjában játszani, mert nem tudott a játékról, és ezt én is meg tudom nézni, hogy most először regisztrált.

Ne haragudj Ati, de az, hogy önhibámon kívül teljesíthetetlen egy kritérium, illetve hogy kívánok valamit a mikulástól nem teljesen ugyanaz.
Teljesítettem a kritériumot, jött egy szabály, vesztettem a földet.
Nincs ezzel baj, csak nem értem a teljesítés feltétele miért nem változott ezzel konzekvensen.

Arrakis 08-19-2008 11:40

Vésd, nem a szabállyal van baj, mint feljebb írtam én is támogattam, mert jót tett a csopiknak.
De uram bocsá nem játszottam, mikor felszólítottak, hogy játszak. Se kedvem, sem időm nem volt rá.
Most adott egy csopi, ahol van 2500 minimum földem, és 1300on van a top 1 kb :)
Kicsit nehéz teljesíteni? :)

Vésd 08-19-2008 12:16

Quote:

Originally Posted by Arrakis (Post 187383)
Vésd, nem a szabállyal van baj, mint feljebb írtam én is támogattam, mert jót tett a csopiknak.
De uram bocsá nem játszottam, mikor felszólítottak, hogy játszak. Se kedvem, sem időm nem volt rá.
Most adott egy csopi, ahol van 2500 minimum földem, és 1300on van a top 1 kb :)
Kicsit nehéz teljesíteni? :)


Mennyi abban a csopiban a lépés határ?
Nem kellett volna a csillagos égig emelkedni:)

Dus 08-19-2008 12:42

Ati:
Ehhez az értesítős dologhoz, annyit tudok fűzni, hogy ezzel egy játékost szinte ráköteleztél, hogy játszon, mikor neki, mint említette nem volt rá ideje...
Igen, hagytál egy csomó időt (1 hónap+ amíg lecsorgott a minimum földig, az is szerintem jópár nap volt), de, hogyha egyszer valakinek nincs lehetősége a játékra, főleg úgy, hogy még a súgóban is benne van, hogyha nincs ideje, akkor előszőr szabizzon, aztán lépjen szintet (még akkoris, ha ez teljesen más helyzet), mert szintlépés után, nem tud szabizni egy ideig...
Én eztígy nem tartom helyesnek, még akkorsem, hogyha kapott értesítőt és tényleg rengeteg ideje volt rá...

Jó, persze, most jön az, hogy neked van erre jogod, stb, én ezt nem is vitatom...de, hogyha csak annyit megadnál neki, hogy csak ennél a szinten, csak most, kiszednéd neki szintlépéshez a minimum hektárt, az sokan jó szemmel néznék :)


Többiek:
Most ne azon vitatkozzatok, hogy miért került oda, vagy, hogy régen mit engedtek a szabályok, inkább segítsetek a károsultnak, hogy meggyőzhesse Ati-t ;)

Ati 08-19-2008 12:45

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 187387)
Ati:
Ehhez az értesítős dologhoz, annyit tudok fűzni, hogy ezzel egy játékost szinte ráköteleztél, hogy játszon, mikor neki, mint említette nem volt rá ideje...
Igen, hagytál egy csomó időt (1 hónap+ amíg lecsorgott a minimum földig, az is szerintem jópár nap volt), de, hogyha egyszer valakinek nincs lehetősége a játékra, főleg úgy, hogy még a súgóban is benne van, hogyha nincs ideje, akkor előszőr szabizzon, aztán lépjen szintet (még akkoris, ha ez teljesen más helyzet), mert szintlépés után, nem tud szabizni egy ideig...
Én eztígy nem tartom helyesnek, még akkorsem, hogyha kapott értesítőt és tényleg rengeteg ideje volt rá...

Azt gondolom, hogy egy 600 hektár maxos csoportban teljesen felesleges, és főleg rendeltetésellenes felmenni 3000 hektárig. Továbbra is alap feltételezés nálam, hogy a fejlesztésekkor a játék rendeltetésszerű használatát tartsuk szem előtt, nem a rendeltetésellenes használatot.

Ati 08-19-2008 12:46

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 187387)
hogyha csak annyit megadnál neki, hogy csak ennél a szinten, csak most, kiszednéd neki szintlépéshez a minimum hektárt, az sokan jó szemmel néznék :)

És mégtöbben pedig nem, úgyhogy marad az az állapot, hogy nincs kivételezve azzal sem, aki a 600 hektár maxos csoportban valamiért felment ennek az ötszörösére, holott erre semmi szükség nem volt, majd emiatt most nem tud szintet lépni.

Dus 08-19-2008 12:53

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 187388)
Azt gondolom, hogy egy 600 hektár maxos csoportban teljesen felesleges, és főleg rendeltetésellenes felmenni 3000 hektárig. Továbbra is alap feltételezés nálam, hogy a fejlesztésekkor a játék rendeltetésszerű használatát tartsuk szem előtt, nem a rendeltetésellenes használatot.

Igen?? És szerinted rendeltetésszerű, hogyha lehetetlen följutnia egy országnak??
Szerintem nem.

És hozzáteszem, hogy egy ilyen játéktól nem azt várnám, hogyha elrakom szabadsára az országom, azért, hogy biztonságbanlegyen, míg távolmaradok, akkor tönkremegy...
Hiába kapok értesítőt, hiába van többmint egy hónapom, egy ilyen játéktól nem ez az elvárásom...Bocsáss meg, de erre azt mondanám, hogy nem rendeletetésszerű üzemeltetés...

Én ezzel le is írtam a véleményemet és tovább ezzel a témával nem szeretnék foglalkozni, de kérlek, gondold át, hogy neked semmibe sem telne, hogy engedd fellépni, viszont egy játékosnak ezzel sokkal nagyobb élvezetet nyújthatsz, méghozzá egy nem kezdő, nem új játékosnak...

Ati 08-19-2008 12:57

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 187392)
Bocsáss meg, de erre azt mondanám, hogy nem rendeletetésszerű üzemeltetés...

Sorry, nem vagyok meggyőzhető.

Dus 08-19-2008 13:00

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 187394)
Sorry, nem vagyok meggyőzhető.

Te tudod.
Nem vitatkoznék, úgyhogy nem is teszem, a végén csak büntit kapnék, úgy látom, semmit sem érnék el vele, ha tovább folytatnám.

Arrakis: neked meg részvétem az ori iránt, asszem az törlésre lett ítélve...

Valezius 08-19-2008 13:05

Egyedül annyi volt a baj, hogy ennyi idő után se esett ki az ori a pontlistából.
Ami a szememben továbbra is hiba, akármit is mond Ati, hogy ez éppen a vipeseket védi.

tulip 08-19-2008 13:09

Egyébként hány szemes oriról van szó?

Reni 08-19-2008 13:10

Ez a téma már egyszer körbe lett járva itt:
/az elvetett javaslatok között van ../

http://forum.hodito.hu/showthread.ph...055#post144055

Dus 08-19-2008 13:11

Quote:

Originally Posted by tulip (Post 187399)
Egyébként hány szemes oriról van szó?

Teljesen mindegy, mint látjátok Ati meggyőzhetetlen...
Azt az orit nem lehet léptetni, és csak akadályozza a többit...
:(:(:(

tulip 08-19-2008 13:19

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 187402)
Teljesen mindegy, mint látjátok Ati meggyőzhetetlen...
Azt az orit nem lehet léptetni, és csak akadályozza a többit...
:(:(:(

Értem én, téma lezárva. Csak kíváncsi lettem volna, hogy mi áll a háttérben. Mert ha pl. "új" ori és Arrakis csak azért akarja tovább vinni, mert a "nem rendeltesszerű játékkal" rengeteg pénzt gyüjtött össze és ezt akarja menteni, akkor számomra teljesen más, mintha egy 4 szemes ori játékba való visszaengedését szeretné elérni.

Dus 08-19-2008 13:22

Quote:

Originally Posted by tulip (Post 187403)
Értem én, téma lezárva. Csak kíváncsi lettem volna, hogy mi áll a háttérben. Mert ha pl. "új" ori és Arrakis csak azért akarja tovább vinni, mert a "nem rendeltesszerű játékkal" rengeteg pénzt gyüjtött össze és ezt akarja menteni, akkor számomra teljesen más, mintha egy 4 szemes ori játékba való visszaengedését szeretné elérni.

Ez így van, de sajnos az az érzésem, hogy hiába lennénk egyel többen, Atit nem tudjuk meggyőzni...Láttad miket írtam, és azt is, hogy Ati úgy reagált rá, mintha olyamiről szeretném meggyőzni, hogy a csoport alsó 30%-a legyen a top30%...
Egyedül, hogyha régi ori, csak a soszámát és a nevét tudja megmenteni egy zéróval...asszem ha újrázik, akkor nem törlődik a minimum föld nagysága , bár ebben nem vagyok biztos...


Tsobi: kérlek, Te is fejsd ki a véleményedet, hogyha nem tetszik a hozzászólásom, mert én is tudok csakkattingatni a lefele nyílra...

Arrakis 08-19-2008 13:23

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 187388)
Azt gondolom, hogy egy 600 hektár maxos csoportban teljesen felesleges, és főleg rendeltetésellenes felmenni 3000 hektárig. Továbbra is alap feltételezés nálam, hogy a fejlesztésekkor a játék rendeltetésszerű használatát tartsuk szem előtt, nem a rendeltetésellenes használatot.

Rendeltetésellenes. Így igaz. Ezért támogattam én is azt, hogy ne lehessen ezt csinálni.
Viszont akkoriban ez volt a normális. Termelni akartál nyugodtan, sok pénzt összehozni, hát felmentél az égbe. Tehát most arról lenne szó, hogy akkoriban rendeltetésellenes használatra adott lehetőséget a játék, vagy egy, a szabályok adta opcióval éltem?
És ütöttem, nem barátot, mindenkit, akit láttam.
Ezért kérdezlek, hogy ha rendeltetésszerűen használtam a játékot, most miért lett ellehetetlenítve a játékom a csopiban?
Azt hiszem az összes lehetőségem, hogy egy két személyiséges országot zéróstartolok. Ami felment 2800 hektárra, és onnan szabály szerint esett vissza a szabival.
Így volt helyes, nem kellenek az olyan országok.
De azt nem tartom helyesnek, hogy kaptam a 2800 hekis országom helyett egy 1100 hekist, aminek esélye nincs az életben a fellépésre. Abban maximálisan értelek, hogy azt meg kellett szüntetni, de ne úgy tegyük könyörgöm, hogy tönkretesszük az orit :)

Most, hogy visszahoztam 4*es büntetés volt: egyrészt a vip miatt, másrészt a földem ugye elvesztettem, harmadrészt a gyújtás mértéke azóta megnőtt, és pillanatok alatt 400 hekim sivatagosították el a lakosok:) negyedrészt pedig nem lehet fellépni vele, mert nem lehet.

Ezt így durvának érzem.
Leújráztam, nincs vele gond, csak olyan minimum földem van, hogy életem végéig a csopiban tarthatom, fagyaszthatom, törölhetem, vagy zérózhatom.
Hát mit ne mondjak, szebb napokat is megélt már szerencsétlen.

Tsobi 08-19-2008 13:29

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 187404)
Tsobi: kérlek, Te is fejsd ki a véleményedet, hogyha nem tetszik a hozzászólásom, mert én is tudok csakkattingatni a lefele nyílra...

Bántja a szemem egyrészt az értetlenséged másrészt a csőlátásod. Én tökéletesen felfogtam az érveket és az ellenérveket.

Biztos vagyok benne,hogy Arra is érti.
Persze,hasonló helyzetben én is bosszankodnék,súgót idéznék,supportra írnék és lázítanám a népet,ha érintett lennék,de ez meddő vita.

KIEG: Az meg nem teljesen mindegy,hogy mit kapsz a hozzászólásodra? Avagy népszerűségi versenyen veszel részt? Fogadd el,ha valakinek nem tetszik,amit írtál és ha már mindenképp érdekel,akkor priviben kérdezd meg! Ez nem az első alkalom ..

Arrakis 08-19-2008 13:31

Tehát a kérdés pusztán arra korlátozódott, hogy másfél éve itthagytam egy játszható országot, most, másfél évvel később miért egy játszhatatlant kapok vissza.

Rendben van, hogy ötödakkora, rendben van, hogy elment egy újrája, rendben van, hogy újrajátszom az egész csoportot, de legalább elvi lehetőségem lenne a fellépésre.

Arrakis 08-19-2008 13:38

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 187406)
Biztos vagyok benne,hogy Arra is érti.
Persze,hasonló helyzetben én is bosszankodnék,súgót idéznék,supportra írnék és lázítanám a népet,ha érintett lennék,de ez meddő vita.

Így van, Matador, én mindent megértek, és támogatok, ami az orival történt, csak azt az egy nüansznyi apróságot nem, hogy nem tudok vele játszani.
És azt hiszem x év után nem azt érdemelte az az ori.

Másikat törlök, mert ugyanígy járt, de nem kell, egyet megpróbálok felütni, mert ott nem ennyire vészes a helyzet, de ezzel konkrétan játszanék, de nem tudok.
Olyat meg, hogy játszani szeretnék, de lehetetlen, egy játékban, amiért még szívesen fizetek is... ilyen csak nem létezik :)

Dus 08-19-2008 13:42

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 187406)
Bántja a szemem egyrészt az értetlenséged másrészt a csőlátásod. Én tökéletesen felfogtam az érveket és az ellenérveket.

Én is felfogtam az érveket és az ellenérveket, nemtudom, honnan veszed, hogy nem...
Ha bántja a szemed, hogy szerinted nekem nem esik le 1-2 dolog (amit szerintem nagyon rosszul látsz), akor kérlek soha többé ne olvasd el egyetlen hozzászólásomat sem!
Ja és tök jó, hogy fényezed magad, biztos nagyon okos lehetsz, hogy Te elsőre felfogtál mindent...

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 187406)
Biztos vagyok benne,hogy Arra is érti.
Persze,hasonló helyzetben én is bosszankodnék,súgót idéznék,supportra írnék és lázítanám a népet,ha érintett lennék,de ez meddő vita.

Hogyha Te is ezt csinálnád, akkor mi a bajod??
Én próbáltam segíteni Arrának, erre kapok tőled egy lefele nyilat...Pedig a helyében Te is megpróbálnád meggyőzni Atit, és akkoris, hogyha valaki neked segít, azt megveted?? Már nem azért, de kb elérted ezzel, hogy melletted soha nem fogok kiállni, még akkor sem, hogyha ezzel lehet, nem önszántamból, de jót okozok neked :)

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 187406)
KIEG: Az meg nem teljesen mindegy,hogy mit kapsz a hozzászólásodra? Avagy népszerűségi versenyen veszel részt? Fogadd el,ha valakinek nem tetszik,amit írtál és ha már mindenképp érdekel,akkor priviben kérdezd meg! Ez nem az első alkalom ..

Nem teljesen mindegy, hiszen, szeretném tudni, hogy valakinek miért nem tetszett, mert lehet, Te tökéletesnek érzed magad, valaki esetleg próbál egyre értelmesebb és jobb hozzászólásokat gyártani, nem hülyeségeket. Én elismerem, hogy nagyon sokszor hülyeséget írok, de könyörgöm, hadd változtassak már rajta. Megengeded??

Elfogadom, nem is mondtam, hogy nem fogadom el, sőt, egyenesen azt kértem, hogy Te is szolj hozzá, hogy tudjam, mi nem tetszik benne, hogy ezzel, mint előbb említettem, tanuljak...

És ha mindenképpen válaszolsz, és ekkora a szád, hogy miért nem priviben kérdeztem, Te ugyen miért nem priviben külted el??
Ez nem az első alkalom, hogy kioktatsz olyanról, amit Te is pontosan ugyanúgy csinálsz, de nem veszed észre...
Igen,én is kioktatlak olyanról, amitén is pontosan ugyanúgy csinálok, deén legalább leírom, hogy én is ugyanúgy csinálom, és próbálok változtatni rajta...

Tsobi 08-19-2008 13:45

Dus,a tévképzeteid betudom a sértettségednek,a többit meg .. :)

Dus 08-19-2008 13:47

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 187412)
Dus,a tévképzeteid betudom a sértettségednek,a többit meg .. :)

Annak tudod be aminek szeretnéd, és azt amit szeretnél...
Nem tudnak foglalkoztatni a gondolataid...

Deni 08-19-2008 13:54

srácok sztem ez így ebben a formában kellően szánalmas, hogy pár ujjon vitáztok és sértődtök, ami szerintem telejes mértékben tök mindegy, hogy merre mutogat :)

A témához annyit hozzátennék, hogy egyet kell értsek Arrával. Ez így valahogy nem pálya, hogy jön valaki, aki akár 1 vagy több évig is szüneteltette a játékot ilyen-olyan okok miatt és most amikor szívesen játszana, teljesen el van lehetetlenítve.
Oké, kaptam róla értesítést. Volt rá egy hónapom. Ohh köszönöm szépen, fél évig nem tudtam net elé menni, nagy segítség volt az 1 hónap :)
Amúgy Ati azt még mindig nem értem, hogy ha valami nem rendeltetésszerű használatnak (úgy látom egyik kedvenc kifejezésed ;) ) minősül, akkor az miért van benne a játékban? Hogy lehet rá lehetőségem egyáltalán?

Ezek persze csak költői kérdések, hiszen már szászor száz ember megválaszolta számomra felfoghatatlan alibi indokokkal :)


All times are GMT +1. The time now is 22:01.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu