Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   lesz újra teszt? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=202)

vereslaszlo 02-08-2006 22:39

lesz újra teszt?
 
A multkori nagy változásoknál a paraméterek és egyébb funkciok ellenőrzésére a Hoditónak volt egy zárt teszt változata.

A mostani fejlesztés záró szakaszában lesz-e ilyen?

Mert, ha lesz, akkor azon szívesen résztvennék ugyan ugy, ahogy az elözön is.

Laci

Ati 02-08-2006 22:41

Quote:

Originally Posted by vereslaszlo
A multkori nagy változásoknál a paraméterek és egyébb funkciok ellenőrzésére a Hoditónak volt egy zárt teszt változata.

A mostani fejlesztés záró szakaszában lesz-e ilyen?

Mert, ha lesz, akkor azon szívesen résztvennék ugyan ugy, ahogy az elözön is.

Laci

Ez attól függ, hogy mit értesz "mostani fejlesztés" alatt. Ha azt, amiről egy szót se szólok, akkor igen, ott lesz teszt.

wand 02-08-2006 22:42

idézet Atitól: " Bár a témát itt megnyitottam, jelenleg a Hódítón nem zajlanak nyilvános fejlesztések.

Ez azt jelenti, hogy a háttérben történnek apróbb módosítások, amik a stabilitást érintik, esetleg apróbb, a játékot is érintő változások, amik az országok és ezzel együtt a játékkörnyezet változásával szükségessé válnak, de komolyabb funkcionális bővítések jelenleg nem zajlanak."


ebből kiindulva nincs mit letsztelni sem :)

Ati 02-08-2006 22:42

De ez még nagyon odébb van.

lll 02-08-2006 22:42

Quote:

Originally Posted by Ati
Ez attól függ, hogy mit értesz "mostani fejlesztés" alatt. Ha azt, amiről egy szót se szólok, akkor igen, ott lesz teszt.

nah hát ez aztán jó teszt lehet, ha nem mondod el:)

wand 02-08-2006 22:43

Quote:

Originally Posted by Ati
Ez attól függ, hogy mit értesz "mostani fejlesztés" alatt. Ha azt, amiről egy szót se szólok, akkor igen, ott lesz teszt.

Ati, eg yszt se szólsz az időjárásról.. ha mjad 1x benyögöd, hogy szép idő van, akkor ezek szerinte azt majd le lehet tesztelni? :D

vereslaszlo 02-08-2006 22:44

Természetesen ugyan arra gondolok, amire te is.
Laci

szork 06-08-2006 13:02

sziasztok!

Ati: az elözőről pont lemaradtam, de a következőhöz szivesen jelentkeznék, csak szeretném tudni, hogy lehet majd

köszönöm

szork

Ati 06-08-2006 14:10

Quote:

Originally Posted by szork
Ati: az elözőről pont lemaradtam, de a következőhöz szivesen jelentkeznék, csak szeretném tudni, hogy lehet majd

Levlistán szoktam ezt meghirdetni, most valószínüleg itt a fórumon is meglesz.

Egyelőre a sokszerveres felállásra folyik az átállás, ennek a végefele járunk már. Ha ez mindenestől elkészült, akkor kezdődnek csak komolyabb fejlesztések, és X hónap, mire azok olyan állapotba kerülnek, hogy publikus teszt lehetséges.

Valezius 09-03-2007 18:01

Mijaza teszt? :confused:


All times are GMT +1. The time now is 22:51.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu