Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Fantasy, szerepjátékok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Shadowrun és Cyberpunk (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=72)

aúú 01-27-2006 16:01

Shadowrun és Cyberpunk
 
Szép napokat Mindenkinek! :)

Kíváncsi vagyok ki mit tud ezekről a játékokról, illetve ha valakinek kérdése van ezzel kapcsolatban, akkor azt is felteheti, ha tudok (tudunk), válaszolunk. :D

Senki 01-27-2006 16:28

Háháháháhá! Mire megírtam hogy nyiss egyet, addigra nini, már itt virít! :D
Azt is írjátok kinek miféle karija van! :p (sőt, majd nyissunk szavazást kinek melyik faj jön be :D )
Most épp egy Töpre rigóm van, de még lesz pár mókás.... troll dekás? :D

aúú 01-27-2006 17:35

Hát, a troll dekás egyetlen dolog miatt jó... a fekete jég az életben nem bírja lekapni... viszont vigyázni kell rá, mert annyira intelligens, hogy a dekk helyett néha a konnektorba csatlakozik be és akkor levágja a biztit...:D :D :D :D

Senki 01-27-2006 17:47

Quote:

Originally Posted by aúú
Hát, a troll dekás egyetlen dolog miatt jó... a fekete jég az életben nem bírja lekapni... viszont vigyázni kell rá, mert annyira intelligens, hogy a dekk helyett néha a konnektorba csatlakozik be és akkor levágja a biztit...

na, persze ez azon múlik, hogy miként generálod a karit... pl legutolsó prioritás a testi akkor nagyon gyér troll lesz erőben, legalábbis ha adsz enki elég nagy intelligenciát, hogy legyen miből levonni :D

Half 01-28-2006 18:58

Ez jól hangzik:D
én is szeretnék jáccani ShadowRunt kiváncsiságból kiolvastam eccer egy szbaály könyvet de még sosem jáccottam:)
De nagyon érdekesnek hangzik.:cool:

Senki 01-28-2006 19:12

Quote:

Originally Posted by Half
Ez jól hangzik
én is szeretnék jáccani ShadowRunt kiváncsiságból kiolvastam eccer egy szbaály könyvet de még sosem jáccottam
De nagyon érdekesnek hangzik.

hát a szabálykönyv az semmi a Shadowrun regényekhez képest, olyat is olvass sokat és akkor ráérzel mi való neked ;) de én szívesen látnék itt egy mesét, csa én nem tartom magam jó mesélőnek, és sztem mások se :p

Half 01-28-2006 19:17

Quote:

Originally Posted by Senki
hát a szabálykönyv az semmi a Shadowrun regényekhez képest, olyat is olvass sokat és akkor ráérzel mi való neked ;) de én szívesen látnék itt egy mesét, csa én nem tartom magam jó mesélőnek, és sztem mások se :p

Olvastam vagy 4 könyvet: Kazán tudja is melyikeket:D, de fejből most nem vágom sé nem keressem le a polcról:D

Ati 01-28-2006 19:25

Én is szívesen látnék egy-egy történetet, sőt talán mégjobb lenne egy interaktívabb történet, amikor már sokan ráéreztek az ízére. :)

Half 01-28-2006 19:28

Ok már csak találnunk kell valakit aki képes sé hajlandó mesélni kitalálni meg ilyesmi:D
szerintem sokaknak lenne kedve ehhez.

Ati 01-28-2006 19:29

Quote:

Originally Posted by Half
Ok már csak találnunk kell valakit aki képes sé hajlandó mesélni kitalálni meg ilyesmi:D
szerintem sokaknak lenne kedve ehhez.

Nézzük csak, nézzük csak, ki is indította ezt a témát... :)


All times are GMT +1. The time now is 15:16.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu