Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Elszenvedtem magam A csoportig, van e helyem a gyorsban? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2894)

N.a.t. 04-03-2008 17:48

Elszenvedtem magam A csoportig, van e helyem a gyorsban?
 
Sziasztok :]]

Vita indult arról, hogy mi alapján lehet szűrni azt, hogy ki lehet ama "szerencsének" részese, hogy regisztrálhat a gyors csoportba. :]]
Vagyis a kérdés az, hogy ha valahogy végigszenvedem magam 4 szinten át, egészen az A csoportig (mnt hegyekkel, vagy csak mert spontán mázlista vagyok) akkor ez azt jelenti, hogy megállom a helyem a gyors csoportban is?
És ha nincs országom az A csoportban, akkor ne regelhessek a gyorsba se, mert nem vagyok elég jó a gyorshoz?
Szerintem ez nem így működik, de kiváncsi vagyok a véleményetekre :]]
(Nekem nincs országom most az A csoportban, a gyorsban viszont játszom :]])
Várom a véleményeiteket :]]

N.a.t. 04-03-2008 17:55

Azt még szeretném hozzátenni, hogy véleményem szerint az aki profi a gyorsban, az lehet láma az Aban, és az aki pld Normálból bejut az Aba, az is játszhat kevésbé jól a gyorsban, hiszen szvsz hatalmas a különbség az A csoport és pld az U (írhattam volna bármely más gyors csopit is) csoport között.

Bogár 04-03-2008 18:11

nem játszok gyorsban, de sztem aki eljut A-ig, az már tudna ott boldogulni. az a lényeg, hogy sajátítsd el a játék alapjait, és lépjél be naponta több alkalommal is... sztem aki felért az A-ba, az nagy valószínűséggel teljesíti ezeket a feltételeket. :)

másik oldalról: bár egyesek szerint csak az lehet jó játékos, aki 1/A-ban aktívan játszik, nem osztom ezt a véleményt. sztem néhány hónap intenzív játék is elég, hogy belejöjjél a dolgokba. sőt... ha gyorsban egy tapasztaltabb szövi felkarol egy olyan kezdőt, aki hamar ráérez a dolgokra, biztos vagyok benne, hogy nem lesz lufi belőle, ha később netán otthagynák a társai.

Pepa 04-03-2008 18:13

Ha valaki eljut az A-ba - bárhogy- akkor már eltöltött legalább 4000 kört a játékban. Ez idő alatt ha akar, ha nem tapasztal. Ha nem csinál semmit akkor leverik, kifosszák, kirabolják. Valaki vagy abbahadja, vagy megerősödik benne. Szerintem 100 új játékosból 5 ha feljüt az A-ba.

N.a.t. 04-03-2008 18:15

Köszönöm a hozzászólásod, de amint írtam, nem feltétlenül tudok azzal egyet érteni, hogy aki elszenvedi magát A csopiig egy élőhalott tolvaj személyiségű varis beállítottságú orival lassú csopiból valahogy kínkeservvel végigfedezve a szinteket, annak van annyi tapasztalata, hogy gyorsban is megállja a helyét :]] (Jó, lehet hogy egy kicsit sarkítok? :ĐĐ)
A hsz-ed második felét osztom :]]

Remedy 04-03-2008 18:16

Mi ez a gyors csoport tulmisztifikalas? Mi nincs ott? Piac? banya? lovas?

Nem egeszen ertem.... :)

N.a.t. 04-03-2008 18:19

Quote:

Originally Posted by pepa (Post 168258)
Ha valaki eljut az A-ba - bárhogy- akkor már eltöltött legalább 4000 kört a játékban. Ez idő alatt ha akar, ha nem tapasztal. Ha nem csinál semmit akkor leverik, kifosszák, kirabolják. Valaki vagy abbahadja, vagy megerősödik benne. Szerintem 100 új játékosból 5 ha feljüt az A-ba.

Szívből kivánom hogy igazatok legyen, csak sajnos ennek ellentmondanak azok a hírek, amiket Aban lévő barátaim, ismerőseim mesélnek egy két A csopiban játszó oriról.
Sajnos személyes tapasztalatom most valóban nincs, de az hogy van olyan A csopiban lévő ori aki nincs tisztában a saját fajának vagy személyiségének a tulajdonságaival sem.... hááát....számomra ez kissé elkeserítő :[[ Nem szeretnékilyen orikkal a gyorsban találkozni, mert nem hiszem, hogy sikeresek lehetnének, az pedig ugye nem cél, hogy elmenjen a kedvük sikertelenségük miatt a játéktól.
Szerintem :]]

Pepa 04-03-2008 18:22

Quote:

Originally Posted by N.a.t. (Post 168259)
Köszönöm a hozzászólásod, de amint írtam, nem feltétlenül tudok azzal egyet érteni, hogy aki elszenvedi magát A csopiig egy élőhalott tolvaj személyiségű varis beállítottságú orival lassú csopiból valahogy kínkeservvel végigfedezve a szinteket, annak van annyi tapasztalata, hogy gyorsban is megállja a helyét :]] (Jó, lehet hogy egy kicsit sarkítok? :ĐĐ)
A hsz-ed második felét osztom :]]

Az ilyen soha nem fog továbbjutne E-ből, vagy G-ből. B-be hulla nincs is, vagy csak 1-2 500 körig, és utánna újrázik.

Synkel 04-03-2008 18:23

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 168260)
Mi ez a gyors csoport tulmisztifikalas? Mi nincs ott? Piac? banya? lovas?

Nem egeszen ertem.... :)


Kivételesen maximálisan egyetértek Remyvel. A gyors az gyors, de attól még éppúgy működik mint a többi normál csoport. Ne akarjátok megmagyarázni, hogy aki eljut A-ba, a gyorsban láma lesz, és nem fog egy normális orit felépíteni, hanem nekiáll hulla túlélőt játszani feltétlen.

Pepa 04-03-2008 18:24

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 168260)
Mi ez a gyors csoport tulmisztifikalas? Mi nincs ott? Piac? banya? lovas?

Nem egeszen ertem.... :)

Annyiról van szó, hogy mivel egy gyors csoport így aki nem készül fel gyorsan, márpedig egy kezdő nem fog, annak nem sok babér terem. Ha jól tudom korlátozott számú is, és " csak foglalja a helyet" az ilyen játékos.


All times are GMT +1. The time now is 10:36.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu