Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   A legsikeresebb hódítósok (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4321)

Tsobi 08-26-2010 11:58

A legsikeresebb hódítósok
 
Sziasztok! :)

A legsikeresebb hódítósok oldalon figyelemmel kísérhetjük egy ideje azon játékosok pontszámainak alakulását, akik a játékot legtöbbször vitték végig és minden nap megkapjuk a szintenkénti legnagyobb ütéseket is.

Mivel a játék lassan 12 éves, elérkeztünk egy olyan ponthoz, ahol a sok személyiség már nem olyan ritka, egyre több játékos jut el mérföldkövekhez, ér el magasabb szintet. Én úgy hiszem, hogy a játékot végigvinni (értsd: + személyiséget szerezni) még mindig nagy teljesítmény (egyre nagyobb, ha az 1/A-s megbeszéléseket figyelemmel kísérjük), ezért az lenne a javaslatom, hogy a személyiségekben gazdagok listáját tegyük kattinthatóvá, így ha valaki odatéved és rákattint a két-, há-, négy-, öt- és hatszemesek sorára, akkor kilistázza neki azokat, akik azt a szintet már elérték.

Redback 08-26-2010 12:18

Szerintem jó ötlet, támogatom.

vityu 08-26-2010 15:10

Nekem is tetszik.

Pepa 08-26-2010 15:53

Én is támogatom.

Dew 08-26-2010 17:05

mindig is kíváncsi voltam a ketteskékre is... :p tetszik! :)

ErdelyMagyaria 08-26-2010 18:25

Szerintem is jo otlet Tsobi, grat az otletert!

Hex 08-26-2010 19:55

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 261556)
Sziasztok! :)

A legsikeresebb hódítósok oldalon figyelemmel kísérhetjük egy ideje azon játékosok pontszámainak alakulását, akik a játékot legtöbbször vitték végig és minden nap megkapjuk a szintenkénti legnagyobb ütéseket is.

Mivel a játék lassan 12 éves, elérkeztünk egy olyan ponthoz, ahol a sok személyiség már nem olyan ritka, egyre több játékos jut el mérföldkövekhez, ér el magasabb szintet. Én úgy hiszem, hogy a játékot végigvinni (értsd: + személyiséget szerezni) még mindig nagy teljesítmény (egyre nagyobb, ha az 1/A-s megbeszéléseket figyelemmel kísérjük), ezért az lenne a javaslatom, hogy a személyiségekben gazdagok listáját tegyük kattinthatóvá, így ha valaki odatéved és rákattint a két-, há-, négy-, öt- és hatszemesek sorára, akkor kilistázza neki azokat, akik azt a szintet már elérték.

és kiterjeszthetnénk ezt anarchra is :rolleyes:

Pool 08-26-2010 20:00

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 261556)
az lenne a javaslatom, hogy a személyiségekben gazdagok listáját tegyük kattinthatóvá, így ha valaki odatéved és rákattint a két-, há-, négy-, öt- és hatszemesek sorára, akkor kilistázza neki azokat, akik azt a szintet már elérték.

és a 7-8 szemesek? :)

Ati 08-26-2010 20:01

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 261607)
és a 7-8 szemesek? :)

Ők már most is tételesen ki vannak listázva. Legalábbis jelenleg.

Hex 08-26-2010 20:01

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 261607)
és a 7-8 szemesek? :)

azok maradnának ugyan így, gondolom :)


All times are GMT +1. The time now is 11:46.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu