Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Egyéb (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Hódítósok, csata vár rátok. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3365)

M.laci 02-10-2009 03:10

Hódítósok, csata vár rátok.
 
Üdvözlet minden kedves hódítós társamnak.

Ma elvetődtem az index. hu-ra és egy érdekes cikket olvastam, melyben egy román online játékban Magyarországot szabdalják darabokra.

A dolog elvileg nem zavarna mivel egy játékról van szó, de bosszantó, hogy 1200 magyar játékos a hatalmas túlerő ellen küzd.

Nem akarok itt politizálni, nem az én dolgom, és a véleményemet is megtartom magamnak, de én regisztráltam.

Remélem akad itt pár elszánt ember aki csatlakozik.

Itt a cikk:index.hu/tech/net/2009/02/09/segitseg_az_eromanok_elfoglaltak_emagyarorszagot_

Sziasztok, és mindentől függetlenül további jó hódítózást.

Gyusz75 03-27-2009 21:41

Ló . a ROMÁNOKNAK
 
Hát igen kezték a munkahelyekel meg stb már az ország is kell nekik.????!!!!!:mad::mad::confused:

vityu 03-28-2009 10:37

Kicsit elcsesztem már az elején. Kiválasztottam az országot, Hungary, majd régióválasztásnál csakazértis Észak Magyarországot, hiába foglalták el a románok. Erre román lettem. :eek::(:(
Na gyorsan csináltam egy másikat. Mondhatnám, hogy értem a játékot, de nem...

Andrew 03-28-2009 11:27

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 206252)
Kicsit elcsesztem már az elején. Kiválasztottam az országot, Hungary, majd régióválasztásnál csakazértis Észak Magyarországot, hiába foglalták el a románok. Erre román lettem. :eek::(:(
Na gyorsan csináltam egy másikat. Mondhatnám, hogy értem a játékot, de nem...

Pedig úgy belülről bomlaszthattad volna a kétezer éves birodalmat :D:D:D:D

vityu 03-31-2009 18:23

Hölgyek, urak, ha valaki érzi magában az erőt, hogy legyőzzük a románokat, és így bevállalna egy játékot, amibe gyakorlatilag nem szükséges 1 nap egynél többször belépni, az írjon egy üzenetet a mail-címével, és küldök meghívót.

(Már azért is inkább így, mert ha eljutottok így a 6. szintig, akkor én kapok aranyat elméletileg, amiből meg majd szeretnék céget alapítani, erősítve ezzel is a gazdaságot, ha RT lesz, akkor részvényt is adok érte! Ha így csatlakoztok a magyar gazdaságba aranyat hoztok :) És legyőzzük az eRománokat!!!)

csabi 03-31-2009 18:29

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 206452)
Hölgyek, urak, ha valaki érzi magában az erőt, hogy legyőzzük a románokat, és így bevállalna egy játékot, amibe gyakorlatilag nem szükséges 1 nap egynél többször belépni, az írjon egy üzenetet a mail-címével, és küldök meghívót.

(Már azért is inkább így, mert ha eljutottok így a 6. szintig, akkor én kapok aranyat elméletileg, amiből meg majd szeretnék céget alapítani, erősítve ezzel is a gazdaságot, ha RT lesz, akkor részvényt is adok érte! Ha így csatlakoztok a magyar gazdaságba aranyat hoztok :) És legyőzzük az eRománokat!!!)

egye fenyő küldj egyet.. :)

vityu 03-31-2009 18:40

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 206453)
egye fenyő küldj egyet.. :)

Elment az msn-esre.

Egyébként nem könnyű elkezdeni, de elég jól bele lehet jönni.
Itt van segítség kezdőknek, de lehet kérdezni is, szívesen segítenek az emberek, mert eMagyarországnak szüksége van a játékosokra. Tehát a link itt van

Ja, az első napokban szinte semmit sem tudsz csinálni. Meg kell alapozni az életed, munkát kell keresni, és dolgozni kell. Aztán majd lehet edzeni is, majd már magasabb szinten harcolni, prtba lépni/alapítani, céget/újságot alapítani, stb.

csabi 03-31-2009 18:52

nagynehezen meg van.. :) mit is kezdjek most? tök el vok veszve... :o

vityu 03-31-2009 19:11

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 206457)
nagynehezen meg van.. :) mit is kezdjek most? tök el vok veszve... :o

Akkor ideje munkát keresni! :)

My places -> Company -> Find a job
Itt érdemes a legnagyobb fizetést ajánló vállalathoz menni. Nem nagyon tudsz majd 1HUF felettit találni, kezdetnek nem rossz az, bár kajára el is fog menni, de ha dolgozol naponta (neked kell, nem csinálja magától, akkor növekszik az ágon belüli skilled, és minél nagyobb van, annál magasabb fizetést kínálnak más cégek.)

Kb többet nem is tudsz ma csinálni. Olvasgathatsz cikkeket. :)

Minden nap reggel (itteni idő szerint) kajálsz egyszer. Ez fontos, erre figyelj, mindig legyen kaja. Most első körben küldök neked egy kicsit. Aztán majd bejárod a piacot, és majd utána veszed magadnak.

vityu 03-31-2009 19:14

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 206457)
nagynehezen meg van.. :) mit is kezdjek most? tök el vok veszve... :o

Ha nem titkos, megkérdezném a neved, hogy tudjak kaját küldeni! :)


All times are GMT +1. The time now is 16:16.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu