Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Egyéb (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Jeles Napok (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2921)

Topsy 04-22-2008 07:20

Jeles Napok
 
Ma van a Föld Napja. Ennek kapcsán gondoltam arra, hogy beszélgessünk az aktuális világnap témájáról.
Mivel nálam szebben is tudnak fogalmazni ,ezzel a gondolattal indítom ez a topicot.

Márai Sándor: Füveskönyv
(részlet)


A világról
És ne feledd soha, hogy a világ fia is voltál. Rokona a négereknek és a csillagoknak, a hüllőknek és Leonardo da Vincinek, a Golf-áramnak és a maláj nőknek, a földrengésnek és Lao-cénak. Mindehhez közöd volt, egy anyagból vagytok, egy lélek teremtett, ugyanaz a lélek fogad vissza. Ez egészen biztos
.

Topsy 04-22-2008 08:15

ökolábnyom és egyebek...

akinek van egy kis ideje:)

Remedy 04-22-2008 15:10

Quote:

Originally Posted by Topsy (Post 171019)
Ma van a Föld Napja.
A világról
És ne feledd soha, hogy a világ fia is voltál. Rokona a négereknek Ez egészen biztos[/i].

Hmm. Ennek mi koze a fold napjahoz? Es ez tuti egeszen biztos? Remelem nem... :)

Andrew 04-22-2008 17:47

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 171124)
Hmm. Ennek mi koze a fold napjahoz? Es ez tuti egeszen biztos? Remelem nem... :)

Velük mi a baj? :o

Dragi 04-22-2008 17:50

öhmm ..... van 2 "néger" munkatársam és szerintem tök normálisak meg jófejek úgyhogy a rasszista megnyílvánulásokat meg ilyesmiket ha kérhetném kerüljük mert az nem hiszem hogy idevaló lenne :$ és mivel emberi lény akár fehér akár néger vagy kínai vagy indiai így igenis rokon valamilyen szinten!

Remedy 04-22-2008 17:50

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 171148)
öhmm ..... van 2 "néger" munkatársam és szerintem tök normálisak meg jófejek úgyhogy a rasszista megnyílvánulásokat meg ilyesmiket ha kérhetném kerüljük mert az nem hiszem hogy idevaló lenne :$ és mivel emberi lény akár fehér akár néger vagy kínai vagy indiai így igenis rokon valamilyen szinten!

Nekem nem a rokonom, sajnalom, es ettol nem vagyok rasszista...

Inkabb a mindenre rafogom hogy rasszista megnyilvanulasokat keruljuk, szerintem :)

Dragi 04-22-2008 17:51

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 171149)
Nekem nem a rokonom, sajnalom, es ettol nem vagyok rasszista...

te mindenki felett állsz de jó neked! :D:D:D bár nem szar hogy tök egyedül vagy ?:o

Andrew 04-22-2008 17:54

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 171149)
Nekem nem a rokonom, sajnalom, es ettol nem vagyok rasszista...

El kell, hogy keserítselek :) Valami rokonsági kapcsolat van köztetek ;) Sőt, szinte az összes ember között:)
(Akár milyen nehéz is elfogadni :p)

Pepa 04-22-2008 17:56

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 171149)
Nekem nem a rokonom, sajnalom, es ettol nem vagyok rasszista...

Talán nem hiszel Darwin evolúció-elméletében?

Pepa 04-22-2008 17:57

Quote:

Originally Posted by AndrewB (Post 171151)
El kell, hogy keserítselek :) Valami rokonsági kapcsolat van köztetek ;) Sőt, szinte az összes ember között:)

Testéverem, van kölcsön... akármid????


All times are GMT +1. The time now is 02:10.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu