Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Vip körök szabad átmozgatása összekötött, saját országokon belül (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2869)

N.a.t. 03-26-2008 21:10

Vip körök szabad átmozgatása összekötött, saját országokon belül
 
Érdekelne hogy mi a véleményetek a VIP körök szabad átmozgatásáról összekötött, saját orikon belül?
Tételezzük fel hogy az egyik orimon van 4000 kör a másikon meg 1 sem. Ez esetben jó lenne, ha át tudnék mozgatni a 4000 vipkörös xy orim vipjeiből amennyit szeretnék a 0 vipkörös zy orimra.
Várom a hozzászólásaitokat, előre jelzem hogy nem tudom hogy technikailag ezt hogy lehet kivitelezni, ehhez nem értek, de valahogy biztosan :]]

Ati 03-26-2008 21:12

Beszélgetni lehet róla, de ilyen lehetőség nem lesz.

Druida 03-26-2008 21:12

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 166958)
Beszélgetni lehet róla, de ilyen lehetőség nem lesz.

:D (bocs az OFFért)

N.a.t. 03-26-2008 21:14

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 166958)
Beszélgetni lehet róla, de ilyen lehetőség nem lesz.

Köszönöm a gyors választ. A téma ettől még maradhat? Ha nem, akkor kérlek töröld :] Köszi :]

Tsobi 03-26-2008 21:16

Érdekes ötlet,kár,hogy nem saját :)
Ha jól tudom ,de javítsatok ki,ha tévedek,létezik egy olyan kedvezmény ,hogy a küldött sms öröklődik a láncon. Nem vagyok ellene,de szerintem nincs szükség további hasonlóra.

Synkel 03-26-2008 21:16

Pedig vicces lenne:)
A főorimra felteszek 672 kört, aztán 671-et átmozgatok a kapcsolt orira, mire rögtön még 2 megkapja:)

Ati 03-26-2008 21:17

Quote:

Originally Posted by N.a.t. (Post 166961)
Köszönöm a gyors választ. A téma ettől még maradhat? Ha nem, akkor kérlek töröld :] Köszi :]

Maradhat, azért írtam, hogy beszélgetni lehet róla. :)

De hogy ne tűnjek ilyen bunkónak, hogy csak 1 sorban válaszolok, írok hosszabb választ is, hogy miért nem. :)

A VIP tagság igénybevételekor a Hódítóban iszonyatos kedvezmények járnak. (A többi verzióban nem.) Képzeld el azt a szituációt, amikor van A, B, C és D országod. "A" ország VIP tag. Vipeled "B" országot. Kapja ugye kedvezményként teljesen ingyen a "C" és a "D" ország is. Ha lehetne egyik országról másikra mozgatni, akkor "C" és "D" ország tagságát áttolnád "B" országra, ami azt eredményezi, hogy egy sms-sel 3x annyi VIP kört szereztél az országodra, mint más.

Synkel 03-26-2008 21:18

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 166964)
Maradhat, azért írtam, hogy beszélgetni lehet róla. :)

De hogy ne tűnjek ilyen bunkónak, hogy csak 1 sorban válaszolok, írok hosszabb választ is, hogy miért nem. :)

A VIP tagság igénybevételekor a Hódítóban iszonyatos kedvezmények járnak. (A többi verzióban nem.) Képzeld el azt a szituációt, amikor van A, B, C és D országod. "A" ország VIP tag. Vipeled "B" országot. Kapja ugye kedvezményként teljesen ingyen a "C" és a "D" ország is. Ha lehetne egyik országról másikra mozgatni, akkor "C" és "D" ország tagságát áttolnád "B" országra, ami azt eredményezi, hogy egy sms-sel 3x annyi VIP kört szereztél az országodra, mint más.


Hopsz, mégiscsak van értelme ennek a topicnak.
Úgy érted, külföldi verziókban nem él ez a kedvezmény? Minden egyes kapcsolt orit külön kell vipelni?

N.a.t. 03-26-2008 21:21

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 166964)
Maradhat, azért írtam, hogy beszélgetni lehet róla. :)

De hogy ne tűnjek ilyen bunkónak, hogy csak 1 sorban válaszolok, írok hosszabb választ is, hogy miért nem. :)

A VIP tagság igénybevételekor a Hódítóban iszonyatos kedvezmények járnak. (A többi verzióban nem.) Képzeld el azt a szituációt, amikor van A, B, C és D országod. "A" ország VIP tag. Vipeled "B" országot. Kapja ugye kedvezményként teljesen ingyen a "C" és a "D" ország is. Ha lehetne egyik országról másikra mozgatni, akkor "C" és "D" ország tagságát áttolnád "B" országra, ami azt eredményezi, hogy egy sms-sel 3x annyi VIP kört szereztél az országodra, mint más.

Köszönöm a választ ismét,de nem igy gondoltam. Én ugy gondoltam, hogy ugye alapból a Vipet az összekötött másik 2 ország is kapja. Ámde átmozgatott Vipből már NEM kapnának az az alatt lévő bekötött orik, ezt a rendszer kiszűrné.Tehát ugyanugy csak egy országot Vipelnék, kapná a bekötött B és C ori,de ha átmozgatom a vipet D-re, akkor természetesen E és F orik már nem kapnák meg.

Ati 03-26-2008 21:22

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 166965)
Hopsz, mégiscsak van értelme ennek a topicnak.
Úgy érted, külföldi verziókban nem él ez a kedvezmény? Minden egyes kapcsolt orit külön kell vipelni?

Külföldi verziókban más-más kedvezmények vannak. Ez a kedvezmény csak a Hódítóban van. A Cuceritor kedvezménye, hogy külföldi verzió ellenére sokkal olcsóbb a VIP tagság, mint máshol. A Queosia kedvezménye, hogy nyereményjáték során ingyen kaphatsz VIP köröket, valamint az ajánlói rendszer keretén belül szintén ingyen kaphatsz VIP köröket. Ugyanitt az éves tagsággal 2 hónap ingyen van.

Minden verzió súgója a saját kedvezményeit és pontos leírásait tartalmazza.


All times are GMT +1. The time now is 15:10.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu