Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Teljes raktárkulcs. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=468)

Steve 05-25-2006 22:14

Quote:

Originally Posted by Penya
Adná az isten h ott legyél ahol nekem épp tolis orim van, a témát lehetne folytatni itt http://forum.queosia.com/showthread.php?t=404 ezt meg akár le is lehetne zárni. A törpe játszhatatlan lent, ezt bizonyítottuk már, esetleg azokat elolvashatnád.

Lent nincs jáchatatlan faj! Annyi kezdő/láma van (a kettő nem mindig ugyanaz) hogy még egy zombival is lvariznám őket;) :D
Sztem meg jó a törp 200on is már, én tudtam anno egy elég ütős orit kialakítani, igaz sokáig tart összehozni de aztán dől a lé!:cool:

Milán™ 05-28-2006 11:37

Quote:

Originally Posted by Penya
A törpe játszhatatlan lent...

Mé lenne me jáchatatlan?Lehet vele jáccani igaz nehezen de lehet.

Walron 06-13-2006 22:53

Halik!

Hát tolvajként állom a sarat, de az Igenre voksoltam:)
Sztem minden tolis a Nem-re!:)
(Tisztelet a kivételnek!:) )

Hát ha jól hangzik,de én inkább 80%-osra emelném,mert a 100% azért sok sztem!

Amúgy már úgy is akartam írni erre, hiszen sztem a 2. leggyengébb vari az élőholtaké után:D Az az 1.:D
Mert csak ha veszük az óriás mindenre 50% ill 80%-át akor ez mi?!!?!?!?!?!
Most lehetne mondani,hogy "de 3szor annyit termel..."
Erre a válaszom:
-az óriás is +10%-tekercsből-hogy kötekedjem:)
-jó és másoknak teremel akkor?!
-az milyen már hogy egy másik vari már tudja ugyan eztcsak még többet: Szieszta...

Sztem vagy nyomjuk fel ezt is 80%,mint az óriásoknál, vagy kell neki egy új vari!!!

AVP

DearCody 06-13-2006 23:24

Ez elég régi téma és ezt a teljes raktárkulcsot kilőttük. Inkább a tekivédelemre kéne kicsit rámenni a törpénél, de ez meg már másik téma.

Panyi 06-19-2006 18:56

Sziasztok!

Szerintem aki a tekijét félti az legyen gnóm...
De ha már a gnómok teljes védelmet kaptak a tekijeikre, akkor a törpöket is igazán megilletné a teljes raktárvédelem. Hiszen most már végre normális áron fut a drágakő is.
Aki ki akar fosztani egy gnómot tekire megteheti, ha ügyes, vagy figyelmetlen a gnóm, és a törpök raktárvédelme szintén csak újabb izgalmas kihívást jelentene a tolvajoknak....
Jelenleg két gnóm, és 1 törp orim fut, de az biztos, hogy a törpel több bajom van mint a két gnómmal együtt. Legtöbbször a tekikre fáj a foguk a toliknak, de mivel az adott szinten nagyon magas a teki ár nem is csodálom. Megfelelő vari, és tolvajmennyiséggel a kis tolvajok lerázhatók, a nagyok ellen pedig tényleg jól jönne a védelem...

Szecsa 06-19-2006 22:38

Nos, nehany tapasztalatot leirok :)
Most jatszottam torpevel, es bar minimalis templomom, kocsmam volt, magasabb termeles eseten (mondjuk 3-4 ezer egyseg/nyersifajta/kör) a raktarkulcs picit ervenyet veszti. Ott ha nem piacolom ki a dolgaimat, mar 1-2 ezres nagysagrendekkel viszik a nyersanyagot, ami igencsak nagy szam szerintem magsabb szinteken.
Bar szerintem a teljes raktarkulcs tulzas, en a 80%-ra emeleset tamogatnam.

Gyula 06-24-2006 16:08

A raktárkulcs jó így ahogy van, a törpének inkább egy kis tekivédelem kellene.
(nem is oylan kicsi)

Szecsa 07-02-2006 10:45

En inkabb raktervedelmet adnek neki...magasabb szinten siman visszaveszi egy termelo torpicsek a tekercset, ha tudja ertekesiteni a termelt cuccait.

Bogár 07-02-2006 11:09

az a gond, hogy a tolisok a törpe kirablásából (is) élnek. ha nagyobb raktárvédelmet kapna, akkor érezhetően fog nőni a tekilopások száma is, mivel nem lesz más, amit lopni. én 100%-ig ellenzem a nagyobb raktárvédelmet.

ezenkivül vannak gnóm tolisok is, akik kizárólag raktárlopásokból élnek meg. szerintem nem jó gyengíteni a gnóm tolisokat, mert eltűnhet egy amúgyis halvány színfolt a játékból.


All times are GMT +1. The time now is 13:10.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu